Nábytok

Dizajnové kreslo s pufom – čalúnené kreslo Polifemo od spoločnosti Adrenalina

dizajnové kreslo polifemo adrenalina čierne polyuretánové čalúnenie

Obrovská, neobvyklá socha sa týči ako kyklop s unikátnym LED okom. Toto je nový Dizajnové kreslo Polifermo, navrhla Simone Micheli pre Adrenalinu. Epické meno, ktoré každému pripomína desivé homérske postavy zo staroveku, ale v modernej verzii môže byť vždy výstredným a zábavným spoločníkom na cestách..

Dizajnové kreslo s operadlom

POLIFEMO adrenalínové biele polyuretánové LED operadlo

Opticky absolútne úchvatné kreslo Polifemo vás nenechá ľahostajnými. Má zaujímavý a vizionársky tvar, doplnený modrým alebo červeným LED okom na vysokom stĺpci, ktorý slúži ako operadlo.

Dizajnové kreslo “Polifemo”

dizajnové kreslo polifemo adrenalínová led lampa

Kovový rám je polstrovaný polyuretánom a vyplnený fóliou Fiberfil. Žiarivé „oko“ v kresle je poháňané LED svetlom (štandardná farba modrá, na požiadanie červená farba) s napájaním 220 V integrovaným káblom v spodnej časti kresla. Čalúnenie nie je snímateľné. Môžete si však vybrať z množstva farieb, akými sú tieto fantastické, letné a živé jahodové motívy.

Pohodlie pre telo

dizajnové kreslo polifemo adrenalina pu koža biely polyuretán

K dispozícii je tiež puzdro Polifemo – malý valec s kovovým rámom, tiež vystlaný výplňou z vlákien a pokrytý jedným z vyššie uvedených čalúnení vyrobených z látky alebo kože a v rôznych farbách.

Kreslo s polyuretánovým polstrovaním

Čalúnené kreslo polyuretánové biele LED očné svetlo

Toto dizajnové kreslo je fantastické do avantgardných a neobvyklých obývačiek v súkromných domoch alebo televíznych štúdiách, v hudobných kluboch alebo butikoch a obchodoch. Všade tam, kde sú požadované vizuálne efekty a prekvapivé akcenty.

LED svetlo na operadle   

Polyuretánová čalúnená stolička polifemo biela adrenalín

Jahodový motív  dizajnové kreslo pouf polifemo adrenalina čalúnenie s jahodovým vzorom dizajnové kreslo polifemo adrenalín červený jahodový vzor POLIFEMO kreslo látkové čalúnenie zelené dizajnové kreslo polifemo adrenalina textilné žlté dizajnové kreslo polifemo adrenalínová opierka