Nábytok

Inovatívny dizajn stola s LED technológiou od Ingo Maurera

inovatívny dizajn stola od nočnej oblohy ingo maurer

LED svetlá pomaly zmenili bežné domáce osvetlenie. Pripojili sme nový nápad pre inovatívny dizajn stola s LED technológiou. LED svetlá boli zabudované do povrchu stolu. Tento jedinečný kus nábytku vyrobil Ingo Maurer navrhnuté a fascinujúce a funkčné zároveň.

Inovatívny dizajn stola – krásny prízvuk do domácnosti

inovatívny dizajn svetiel ingo maurer

Cez priehľadný povrch štýlového stolu sú prevlečené malé zväzky LED svetiel. Stôl v noci pripomína oblohu, osvetlenú hviezdami. S trochou drámy to môže slúžiť ako príjemný prízvuk pre domácnosť. Táto myšlienka pre inovatívny dizajn stola môže byť vhodný na intímnu večeru aj na šťastný rodinný večer.

Inovatívny dizajn stola – spojenie formy a funkcie

inovatívny dizajn osvetlenia ingo maurer

Základný dizajn je jednoduchý a má minimalistickú štruktúru. Obdĺžnikové sklo stojí na dvoch jednoduchých čiernych stojanoch. Uhlovosť stolu však trochu zmierňuje náhodné umiestnenie LED svetiel. Stôl je pevný a odolný. Priehľadná vlastnosť povrchu je kombinovaná s lákavou sieťou malých svetiel a je jemne zafarbená jemným osvetlením. Hlavná myšlienka pre takú inovatívny dizajn stola to je predstaviť si seba v tmavej miestnosti, vytvárajúcej mystickú atmosféru.

Stolný dizajn od Ingo Maurera s LED osvetlením

inovatívny dizajn podľa detailov ingo maurer

Autorom dizajnu stola je slávny umelec Ingo Maurer, ktorý sa špecializuje na dizajn so svetlom. Za svoje krásne výtvory už získal množstvo ocenení dizajnérov a jeho umelecké diela sa pravidelne predvádzajú na známych výstavách. Napríklad v Centre Pompidou a Cartier Foundation v Paríži, Stedelijk Museum v Amsterdame a MOMA v New Yorku.

Tento príklad ukazuje, aký vážny je inovatívny dizajn stola môže byť, ale tiež stelesňuje pocit radosti. Takýto dizajnérsky kúsok však bude stáť veľmi vážnu cenu, pretože výroba takýchto umeleckých kúskov je skutočne obmedzená.