Nábytok

Dizajnový konferenčný stolík vyrobený z koberca od Alessandra Isola

Nová interpretácia konferenčného stolíka

Alessandro Isola reinterpretuje konferenčný stolík a navrhne ho Dizajnový konferenčný stolík čo okamžite upúta pozornosť pri vstupe do obývačky. Čo je stále zvláštne, je pocit prítomnosti a atmosféra so správami vo vzduchu. Stačí sa pozorne pozrieť v smere koberca a to, čo vyzerá ako záhyb alebo záhyb na koberci a čo signalizuje pohyb alebo pohyb po koberci, je niečo úplne iné. Vopred určené ako malá drážka, zakrivený okraj alebo uhol ryhy na obyčajnom hladkom povrchu a pocit poruchy a mali by byť okamžite opäť roztiahnuté v horizontálnej polohe. Ste zvedaví? Pozri sa. Všetky fotografie láskavo poskytne Alessandro Isola.

Dizajnový konferenčný stolík – od „zakopnutia“ po každodenný kus nábytku

Okno predné knihy-bočný stolík-konferenčný stolík-koberec

Tento nepríjemný záhyb má na koberci Alessandro Isola použitý ako inšpirácia pre jeho projekt „zakopnutie o niečo“ a jeho praktický význam Dizajnový konferenčný stolík určené na prestávku na kávu. Konferenčný stolík tu vidíme ako kus nábytku v obývačke. Tento nepríjemný záhyb na koberci sa ukáže ako umelecké dielo s originálnym dizajnom. Jeden plech má dve úlohy v dvoch rôznych prevedeniach. Zo strany pohodlia a použiteľnosti je výber dvoch povrchov vnímaný ako kontrast medzi hornou časťou koberca a podložkou. Nadýchaný povrch dáva pocit zvláštnej ručnej práce a jej nedokonalosti. Naopak, spodná strana je dokonalá, lesklá a hladká, čo je samo o sebe artefakt, pretože všetci vieme, aké nesympatické a drsné je podloženie koberca zvyčajne, čo uľahčuje jeho prilepenie k podlahe..

Dizajnový konferenčný stolík s lesklým povrchom, ktorý zachytáva hromady kníh 

Konferenčný stolík s kobercom a rohovým vzhľadom z nehrdzavejúcej ocele

To Dizajnový konferenčný stolík jeho odrazený povrch zachytáva textúru a dekorácie v tejto obývacej časti. Prekvapivý efekt s reinterpretáciou – od malej exkurzie na koberci cez opakovane otravný záhyb po náhodne objavený a použiteľný predmet v našom každodennom živote – stôl ku káve. Konferenčný stolík môže byť tiež obložený mozaikovými dlaždicami.

Konferenčný stolík z drevenej podlahy-koberca-z-umelej-kožušiny-rohu

Podrobný pohľad zo sklopeného uhla

konferenčný stolík na zakopnutie o povrch