Nábytok

Návrh stoličky od Fabio Novembre – atraktívne vonkajšie relaxačné stoličky

Vonkajšia stolička v dizajne modrá Novembre

Jedinečný Dizajn stoličky a individuálny štýl talianskeho návrhára a architekta Fabia Novembra sa dá ľahko rozpoznať. Atraktívne hojdacie kreslo „56h“ a kreslo „36h“ navrhla spoločnosť Novembre v roku 2012 pre talianskeho výrobcu nábytku Driade. Oba prevedenia majú súčasný vzhľad a prinášajú nekomplikované pohodlie.

Dizajn stoličky s exkluzívnym vzhľadom

36 Kreslo-Fabio Novembre Design

„36h“ pripomína trón, ale napriek tomu zaujme jednoduchým konceptom a jemne zaoblenými hranami. „56h“ je inovatívna šou-Dizajn stoličky bez podrúčok, ale určite veľmi pohodlné. Obe stoličky majú hliníkový rám, ktorý bol potiahnutý plastovou tkaninou. Extrémne odolný materiál odolný voči poveternostným vplyvom zaisťuje obzvlášť dlhú životnosť. Oba modely je možné použiť rovnako dobre ako vonkajší nábytok na terasy alebo do záhrady. Návrhy sú možné v rôznych farbách.

Príklad moderného dizajnu stoličky

Taliansky nábytok-Fabio Novembre

Narodený v Lecce v roku 1966 Fabio Novembre možno určite považovať za známeho provokatéra v oblasti dizajnu. S jeho výstredníkom Dizajn stoličky urobil si meno? V jeho dielach sa často objavujú nahé telá alebo časti tiel. Stoličky predstavené v roku 2009 „On & Vyrobené z tvarovaného polyetylénu, pripomínajúceho sochy, vyvolávali kontroverzné názory. Vo svojom projekte „Buďte svojim vlastným mesiášom“ sa Novembre nechal vyfotografovať ako Ježiš a to pravdepodobne spôsobilo problémy s katolíckou cirkvou.

Výrobky Fabio Novembre – provokatívne a elegantné

Dizajnové stoličky Novembre Taliansko

Kreatívny umelec sa snaží postaviť mosty medzi tým, čo je mysliteľné a možné. Po ukončení štúdií architektúry v Miláne v roku 1992 sa presťahoval do New Yorku a Hongkongu a realizoval svoje prvé dizajnérske práce. Potom navrhol objekty interiérovej architektúry, obchody, hotely, bary, lobby, reštaurácie a predvádzacie miestnosti. V rokoch 2000 až 2004 bol Novembre kreatívnym riaditeľom spoločnosti Bisazza. Pracoval tiež pre Casamania, Cappellini a Driade. Fabio Novembre sa špecializoval na dizajn nábytku až v roku 2001. Dnes je jeho ateliér v Miláne.

Návrh vonkajšieho nábytku

Vonkajšie relaxačné hojdacie kreslo biele

Hojdacie kreslo 56h

Hojdačka dizajnový nábytok do exteriéru

56 Hojdacie kreslo v atraktívnom dizajne

Dizajnová stolička 36h

Moderný dizajn relaxačného kresla pre vonkajší nábytok

Kreslo Fabio Novembre-Design Taliansko

Nápady na dizajn nábytku z Talianska

36-hodinové a 56-hodinové vonkajšie stoličky-séria Fabio Novembre

Séria dizajnu nábytku Fabio Novembre

Hojdacie kreslo dizajn Novembre 36h 56h