Móda

Malý batoh ako kabelka – 20 módnych outfitov

Malý batoh-kabelka-outfit-koža-chanel-červená

Aj keď v móde hrá rolu len málokedy, trendy sú zamerané na sebaobraz žien, ktorý sa odvtedy zmenil. Takmer žiadna žena nemôže neustále chodiť s vysokými podpätkami, ale sú nevyhnutné pre špeciálne príležitosti. Pani väčšinou stojí a možno sa aj trochu prechádza, ale rozhodne nebehá. Nie je súčasťou modelu. A malý batoh ale môže nahradiť akúkoľvek konvenčnú kabelku, a preto je aj štýlová. Najlepšie to demonštrujú dizajnérske značky ako Chanel, Prada, Dior, Burberry, Fendi a ďalšie.

Malý batoh ako kabelka pre každú ženu, ktorá si uvedomuje módu vo veľkom meste

Malý batoh-kabelka-outfit-čierna-koža-elegantná-ženy

Prvý mestský ruksak sa objavil na začiatku osemdesiatych rokov a znamenal skutočný prielom. Je stále známy pod názvom „Vela“ a je jedným z prvých najúspešnejších produktov Prada. Miuccia Prada mu navrhla, inšpirovanú mladými študentmi, praktickú koženú tašku, ktorá je tiež v móde. Malý batoh sa etabloval ako skutočný spoločník pre každú ženu s rozvahou o móde, ktorá potrebuje vziať so sebou trochu viac ako len mobilný telefón a peňaženku.

Malý ruksak ako kabelka – dizajnérske kúsky

Malý batoh-kabelka-outfit-všívaný-chanel-elegantný

Batoh má niekoľko výhod a je lepšou voľbou z dôvodu zdravia. Nosenie ťažkej kabelky cez rameno je pre váš chrbát veľmi namáhavé. Teraz existujú skutočne pekné batohy, ktoré sa veľmi dobre hodia aj k vysokým podpätkom a elegantným outfitom.

Elegantný malý ruksak od Chanel – všívaný z jahňacej kože

Malý batoh-kabelka-outfit-chanel-čierna-koža

Každá značka medzitým ponúka veľký výber modelov dámskych batohov, väčšina z nich je dokonca veľmi elegantná. Chanel – etiketa preslávená štýlom a triedou, ktorú prináša, má v ponuke niekoľko verzií. Vyrobené z jahňacej kože, všívané, tvídové alebo dokonca denimové, je tu niečo pre každý vkus a osobný štýl. Prada a Versace už roky vyrábajú aj klasické modely v čiernej farbe, ale aj v neobvyklých farbách, ako je červená alebo viacfarebná.

Unisex batoh Chanel – rovnako vhodný pre mužov i ženy

malý-ruksak-kabelka-outfit-chanel-muž-tkanina

Čoraz viac mužov sa zaujíma o módu a trendy a oddávajú sa aj značkovým výrobkom. Existujú pre nich látkové verzie, ktoré nie sú príliš malé, ale obzvlášť praktické a bez problémov by sa do nich zmestil prenosný počítač a papier.

Dizajnový batoh vyrobený z látky s popruhmi od Burberry

malý-ruksak-kabelka-outfit-čierno-hnedo-burberry

Pri navrhovaní módnych, ale zároveň praktických batohov sa dbá na detaily. Tašku zdobia zipsy v nádherných metalických farbách, akcenty ako visačky a logá značiek. Rôzne materiály sa dajú veľmi úspešne kombinovať a často sa dosiahne kontrast.

Malý batoh pre ženy od Dior

malý-ruksak-kabelka-outfit-metalické-farby-móda-dior

Ako efektná alternatíva ku klasickej spojke sa na ukážkovej fotografii objavuje verzia Dior. Malý batoh od Diora v metalickej ružovej zlatej farbe sa stane skvostom celého vzhľadu. Outfit je inak štýlový a jednoduchý v krémovej farbe. Nie sú potrebné žiadne ďalšie vychytávky – budú len odvádzať pozornosť od nádhernej dizajnérskej tašky.

Malý batoh pre mužov a ženy – výnimočné modely od Fendi

malý-ruksak-kabelka-outfit-koža-červená-fendy

Medzitým sa v móde etabloval trend, že rovnaké časti môžu rovnako dobre nosiť muži aj ženy. Spoločnosť Fendi navrhla neobvyklé modely, ktoré sa stali pre značku charakteristické. Malý batoh vyrobený z kože s dvoma veľkými tmavými očami na zipse pripomína anime, ktorú nosíte na chrbte.

Malý batoh vyrobený z kože s potlačou zvierat

malý-ruksak-kabelka-outfit-koža-zviera-potlač-leo

Potlače a vzory zvieracích kožušín sú určené pre extravagantných ľudí, ktorí chcú vyniknúť. Odvážne, kontrastné vzory a neobvyklé farebné kombinácie dopĺňajú zaujímavý vzhľad malého ruksaku, ktorý nahrádza konvenčnú kabelku. Farebné prevedenie je možné harmonicky kombinovať s neutrálnymi farbami a jednofarebnými časťami.

Malý batoh zaradený do posledných kolekcií návrhárov – neobvyklé potlače a výrazné farby

malý-batoh-kabelka-outfit-návrhár-kolekcia-luis-vuitton

Napriek tomu, že veľké značky navrhujú svoje výrobky skôr elegantne, jednoducho a klasicky, vydávajú kolekcie, ktoré sa zameriavajú na kontrast a pôsobia skutočne pôsobivo. Ako príklad slúžia tieto kampane Luisa Vuittona, ktoré je možné jedným slovom opísať ako svetlé a farebné.

Batoh namiesto kabelky – módna kampaň Luisa Vuittona 

malý batoh-kabelka-koža-hnedá-louis-vuitton

Hravé motívy, výrazné farby a známe symboly tvoria výpoveď. Batoh Luis Vuitton je funkčný vďaka viacerým oddeleniam a je výnimočný výberom materiálov. Považuje sa za pravdivé tvrdenie – výkon mladej generácie – móda a kvalita sa stretávajú s čisto praktickými

Elegantný malý batoh – skutočný spoločník každej modernej ženy

malý-ruksak-kabelka-outfit-čierno-hnedo-béžový

Ďalšie varianty odkazujú na štýl modernej ženy z hľadiska dizajnu a farebnej schémy. Jednoduché tvary, jasné farby, ktoré sa dajú ľahko integrovať do každodenného života a hodia sa k oblečeniu.

Elegantný malý batoh vyrobený z kože – jednoduché tvary a veľký dôraz na kvalitu

malý-ruksak-kabelka-outfit-koža-elegantný-minimalistický

V každodennom živote súčasnej ženy, ktorá žije vo veľkomeste, sa kladie rovnaký dôraz na kvalitné a odolné materiály. Malý batoh z kože v čiernej alebo hnedej farbe s elegantným decentným zapínaním je skutočným, ale aj štýlovým spoločníkom v každodennom živote. Intenzívne farby nie sú vylúčené a sú perfektným doplnkom inak nudného šatníka.

Malý batoh s vintage nádychom 

malý-ruksak-kabelka-outfit-koža-červená-vinobranie-škola

Elegantný malý ruksak ako doplnok v dievčenskom outfite

malý ruksak-kabelka-outfit-ženy-ma% cc% 88dchen-roztomilý

Malý batoh je perfektným doplnkom dievčenského vysokoškolského štýlu. Dokonale nahradí kabelku a nádherne funguje ako štýlové zvýraznenie celého vzhľadu. Farby tašky je najlepšie nájsť v častiach oblečenia.

Čierny malý batoh a členkové topánky na jeseň

malý-ruksak-kabelka-outfit-ženy-čierne-bylinky-členkové topánky

Členkové čižmy na strednom podpätku sa v posledných rokoch etablovali ako trend, na ktorý moderné ženy nikdy nezabudnú. Sú elegantné a štýlové a zároveň obzvlášť pohodlné. Päta je stabilná a pohodlná, ale dodáva pár centimetrov, bez ktorých by nebola žiadna žena. K nemu sa perfektne hodí malý kožený ruksak v rovnakej farbe ako dupačky.

Ležérny mestský šik – skombinujte malý batoh s vysokými podpätkami

malý-ruksak-kabelka-outfit-elegantný-čierno-ženy

Top trendy – strapce a malý batoh z kože

malý-ruksak-kabelka-outfit-ofina-čierna-boho

Malý batoh v bielej farbe

malý ruksak-kabelka-outfit-batoh-biela-koža

Malý batoh sa nádherne hodí ku každému vzhľadu a každému oblečeniu modernej ženy. Niekedy športový, niekedy elegantný alebo boho, tento variant konvenčnej kabelky je mnohostranný a zároveň veľmi praktický.

Biely malý ruksak – niekedy športový, inokedy elegantný

malý ruksak-kabelka-outfit-športovo-biela-teniska