kúpeľňa

Tapeta do kúpeľne – 20 nádherných modelov od spoločnosti Wall & Decò

tapeta do kúpeľne čiernobiely geometrický vzhľad mozaiky krížom -krážom

Ak si myslíte, že tapety do kúpeľne sú nevhodné kvôli vysokej vlhkosti, naozaj sa nemýlite. Dnes vám však ponúkame fantastické prevedenie Tapeta do kúpelne s ktorou to už nie je problém. Ak teda namiesto tradičných obkladov radšej vyskúšate niečo nové, teraz na to máte príležitosť.

Tapeta do kúpeľne „Mystický sen“

tapeta kúpeľňa mystický sen kvety vzor ružová modrá fialová ombre

Tapeta do kúpeľne Wet System by Wall&decò S.r.l. má skvelú dekoratívnu funkciu, osobitným spôsobom zvýrazní stenu vo vašej kúpeľni a je zároveň odolný voči vlhkosti. Pre tapety je k dispozícii široká škála vzorov, ktoré si môžete vybrať v závislosti od štýlu interiéru a výberu farby nábytku a príslušenstva. Zostavili sme rôzne modely pre kúpeľňový tapetový mokrý systém, aby ste si mohli ihneď vybrať ten správny variant.

Tapeta do kúpeľne „Aloha“

tapeta do kúpelne aloha model farebné kvety čiernobiele ľudské motýle

Kúpeľňová tapeta Aloha má atraktívny kvetinový vzor, ​​vďaka ktorému bude vaša kúpeľňa pôsobiť exoticky a romanticky zároveň. Farebné kvetinové motívy sú na sivom pozadí a sú obzvlášť účinné. Kvetinový dizajn je však možné zvoliť aj čiernobielo, pričom farebný kontrast predstavujú iba motýle.

Farebná retiazka

tapeta kúpeľňa exotické pestré nástenné listy motívy farebná reťaz

Tento dizajn tapety je rovnako farebný. Skladá sa z rôznych motívov listov, z ktorých niektoré sú navrhnuté v bielej a niektoré farebne. Pozadie je k dispozícii buď v sivej alebo modrej farbe. Hľadáte modernú a farebnú tapetu do kúpeľne, potom je tento variant určite perfektný.

Miami zima

tapeta kúpeľňa palmy dážď motív Miami dizajn čierna biela svetlo modrá

Táto tapeta do kúpeľne vyzerá rovnako exoticky. Jeho dizajn pripomína daždivý deň uprostred palmovej krajiny. Motív palmy je možné zvoliť čiernobielo a dokonca môže ozdobiť vlhkú oblasť vašej kuchyne.

Medúzy

tapeta kúpeľňa zlatá strieborná dekorácia steny medúzy hady kvetinové

Pravdepodobne nie je žiadnym tajomstvom, prečo tapety do kúpeľne dostali tento názov. Pôvodné motívy, ktoré sa vinú ako had, silne pripomínajú Medúzu. Dizajn je k dispozícii vo variante teplých farieb, ako aj v sivom variante.

Tapeta do kúpeľne – Escape

tapeta kúpeľňa tropická vtáčia klietka farebné kvety exotický útek

Pri pohľade na túto tapetu do kúpeľne sa mi vybaví slovo „sloboda“. Farebné, exotické vtáky unikajú z klietky a zdobia túto úžasnú tapetu. Samotné vtáky sú čiastočne vyrobené z kvetov, a preto pôsobia obzvlášť romanticky. Výrazné farby obzvlášť dobre vyjadruje jemné pozadie, ktoré je opäť k dispozícii v teplom a studenom odtieni.

Slečna Marplová

tapeta kúpeľňa kvety ružové zelené pruhy ozdobené vinobranie miss marple

Táto tapeta do kúpeľne je obzvlášť kvetinová. Okrem množstva ozdôb existujú aj veľké kvety, ktoré sú k dispozícii v ružovej a zelenej farbe. Tyrkysové pruhy tvoria ďalší zaujímavý prízvuk.

Oceánske kvapky

tapeta kúpeľňa akvarel námorné rybie škvrny tyrkysovo modré kvapky oceánu

Akvarelový vzhľad je v mnohých oblastiach veľmi obľúbený pre interiér. Prečo nie aj do kúpeľne? S týmto dizajnom je tu napodobňovaný oceán. A dokonca aj malé ryby plávajú pozdĺž tapety v kúpeľni a pridávajú na dizajne. U tohto modelu si vyberte z modrej a tyrkysovej farby.

Shoko

tapeta kúpeľňové vetvy akvarel béžová šedá shoko model mokrý systém

Akvarelový dizajn nájdete aj v tejto tapete do kúpeľne. Je však prezentovaný jemnejšie a vo forme vetiev a listov a predstavuje prízvuk na béžovej alebo sivej tapete.

Benzín

tapeta kúpeľňa benzínová modrá tyrkysová akvarel vzhľad mramor

Opäť máte na výber medzi modrou a tyrkysovou. Takzvaná benzínová tapeta do kúpeľne napodobňuje rozmazané a tečúce akvarely na papieri. To vytvára vzhľad, ktorý pripomína mramor. Vytvorte s nimi v kúpeľni špeciálny pútač očí.

Technické trubice

tapeta kúpeľňa modré béžové rúry technologické trubice v priemyselnom štýle

Táto tapeta do kúpeľne je skvelým nápadom pre všetkých milovníkov industriálneho štýlu. Teraz môžete získať vzhľad kovových rúrok aj na stene v náčrte. Či už v béžovej alebo modrej farbe, tapeta je mimoriadne originálna.

Tanečné závesy

tapety do kúpeľne tanečné závesy dizajn sivé imitácie závesov

Chýba vám okno v kúpeľni? Na tom nezáleží, pretože útulnú atmosféru závesov môžete stále priniesť do kúpeľne. Táto tapeta do kúpeľne napodobňuje presne tento bytový doplnok.

Nová tapeta do kúpeľne

tapeta kúpeľňové sklo imitácia matného kovu akcent zlatá strieborná nouveau

S touto originálnou kúpeľňovou tapetou získate úspešnú imitáciu matného skla. Dizajn vyzerá neuveriteľne reálne a je nádherne vhodný na zdobenie stien kúpeľne. Akcenty imitujúce kov sú k dispozícii v zlatej a striebornej farbe.

Kryštálová voda

tapeta do kúpelne sivé ošumelé kryštály dizajn kryštálová voda elegantná

S touto tapetou do kúpeľne môžete vytvoriť ošúchaný štýl. Ukazuje pekné kryštály, ktoré voda tvorí, keď sa zmení na ľad. Tieto sú tiež mierne opotrebované, čo vytvára spomínaný ošarpaný vzhľad. Vyberte si tapetu vo svetlom alebo tmavšom odtieni šedej.

Arktický vietor

tapeta kúpeľňa modrá béžová stena dizajn arktická veterná vaňa

Opäť máte na výber medzi modrou a béžovou. Kúpeľňová tapeta je perfektná, ak máte radi originálne návrhy. Použite ho na vytvorenie kúpeľne akéhokoľvek štýlu.

Fregio

tapeta do kúpeľne čierna a biela fregio elegantný vintage nápad

Či už v čiernej alebo bielej farbe, táto tapeta do kúpeľne vyzerá v každom prípade mimoriadne elegantne. Vneste do moderného interiéru vintage akcent a dajte miestnosti istú historickú atmosféru.

Vrstvenie

tapeta kúpeľňa geometrické vinobranie ozdoby biela zelená modrá vrstvenie

Geometrické motívy sú kombinované s romantickými a vytvárajú tento efektný dizajn pre tapetu do kúpeľne. Model je k dispozícii v troch verziách. Na jednej strane jednoduchšia verzia celá v bielom. Ozdobné motívy je navyše možné vybrať v svetlo modrom tóne aj v zelenej farbe.

Fagales

tapeta kúpeľňa strom moderná stena nápad les čierna biela šedá 3d fagales

Vneste les do kúpeľne v podobe moderného dizajnu. Tapeta do kúpeľne má 3D vzhľad, na ktorom sú znázornené abstraktné kmene stromov. Biele stromy je možné zvoliť aj v čiernej variante.

Tapeta do kúpelne „Kaleido“

tapeta motívy kúpeľňovej hviezdy sivá biela jemná kaleido umývadlová konzola moderná

Hviezdna obloha v strede miestnosti? To je možné s touto tapetou do kúpeľne. Či už v tmavosivej alebo jemne bielej verzii, s týmto modelom získate atraktívnu nástennú dekoráciu, s ktorou môžete v modernom interiéri dodať trochu romantiky..

Dizajn od Stena&Decò.