kúpeľňa

kúpeľňa

Návrh kúpeľňového nábytku v španielskom duchu

atmosféra španielskej kúpeľne

Keď sa preberieme Návrh kúpeľňového nábytku musíme priznať, že každý jeden nápad má svoj špecifický štýl a inšpiratívnu myšlienku. Napriek tomu, že kúpeľňa je intímne miesto, dizajnéri súhlasia s tým, že každá Návrh kúpeľňového nábytku prichádza s jasným duchom, ktorý premieňa kúpeľňu z predpokladu hygienickej starostlivosti na niečo viac. Nápady do kúpeľňového nábytku sa riadia tromi jednoduchými pravidlami – krásnymi, čistými a čistými.

Návrh kúpeľňového nábytku v španielskom štýle – čiernobiely

španielsky štýl-kúpeľňa-dizajn-čierno-biela

Tento článok je Návrh kúpeľňového nábytku Venované španielskemu duchu. Dodržiavaním týchto troch jednoduchých pravidiel dizajnéri vytvárajú kúpeľňový nábytok v španielskom štýle, pričom dbajú na jasné farby, útulnosť a zaujímavé akcenty. Španielske nápady na bývanie sú pôsobivé a avantgardné, takže nápady na dizajn španielskeho nábytku nie sú výnimkou.

drevené rámy zrkadiel a španielsky dizajn kúpeľňového nábytku

drevený rám zrkadla, španielsky dizajn kúpeľne

Návrh kúpeľňového nábytku so španielskym duchom sú označené svetlými a teplými farbami. Výrobcovia uprednostňujú zelené, fialové, červené a cyklámenovo červené odtiene. Takéto kusy nábytku sú perfektné pre čierne alebo sivé dlaždice alebo mramorové stĺpy v kúpeľni navrhnutej v barokovom alebo kráľovskom štýle. Neuveriteľná paleta plná oslnivých farieb navyše vytvára úžasnú a zábavnú atmosféru.

Tehlový múr španielsky dizajn kúpeľne

tehlový múr španielsky dizajn kúpeľne

Španielsky duch v Návrh kúpeľňového nábytku je zdôraznená nepravidelnými tvarmi, masívnymi dekormi a vznikajúcimi motívmi. Bohémska a vrúcna duša Španielov je do interiérového dizajnu vnesená z miestnych domov. Preto dako dizajn kúpeľňového nábytku so španielskym duchom tak nádherným a lesklým. Materiály sú pevné a klasické, damašok je mäkký a príjemný.

Abigail

Španielsky dizajn kúpeľne s akcentmi z bieleho dreva

španielsky-kúpeľňový-dizajn-biele-drevené akcenty

Španielsky duch v dizajne kúpeľňového nábytku

dizajn kúpeľňového nábytku v španielskom duchu

Španielsky rustikálny interiérový dizajn v kúpeľni

španielsky-rustikálny-dizajn-kúpeľňa

Read more
kúpeľňa

Zaujímavé dizajnové nápady pre vašu modernú kúpeľňu

moderné zariadenie do kúpelne

Rýchla zmena trendu je charakteristická pre dizajn kúpeľne kúpeľ Dizajn by mal obsahovať niektoré povinné prvky. V každom prípade môžete kombinovať moderný a klasický štýl, aby nakoniec vznikol atraktívny interiér. Interiér by mal nielen krásne vyzerať, ale mal by byť aj praktický a pohodlný.

Moderná kúpeľňa – nápady na dizajn

purpurová vaňa-elegantná-kúpeľňa

Prvá vec, na ktorú by ste si mali dať pozor, je veľkosť miestnosti – ak máte viac voľného miesta, môžete príjemný pocit zvýšiť pridaním vane a sprchy. Takže to moderná kúpeľňa môžu byť použité rozumne, mali by byť umiestnené veľmi opatrne.

Vaňu je možné nainštalovať do stredu alebo blízko okna. Sprcha by naopak mala byť čo najkompaktnejšia a najpraktickejšia. Konečný cieľ – vytvoriť funkčný, ergonomický a pohodlný priestor, kde budete môcť odpočívať.

Sprcha v kúpeľni

moderná kúpeľňa s dažďovou sprchou

Farba hrá v kúpeľ Dizajn. Skombinujte klasickú jednoduchú bielu farbu so zaujímavými, výraznými farbami a ozdobnými prvkami s doplnkami. Jemné, pastelové odtiene sú veľmi často obľúbenou voľbou, pretože dodávajú harmonický vzhľad. Môžete si vybrať čiernu farbu pre vybraný komponent.

Dlaždice v kúpeľni – agónia voľby

zelený dizajn kúpeľne

Na to správne dlaždice kúpeľňa výber je skutočná výzva. Koniec koncov, sú spojovacím prvkom v dizajne. V prípade, že dávate prednosť monochromatickým dlaždiciam, zvoľte perleťovo bielu, fialovú alebo zelenú v jemných odtieňoch. Dlaždice s geometrickými tvarmi sa musia zhodovať s ostatnými prvkami v kúpeľňa fit. Ak dávate prednosť maľovaniu stien, vyberte si opäť teplú farebnú paletu. Osvetlenie je veľmi dôležité – malo by pôsobiť prirodzene. Vstavané farebné osvetlenie nad zrkadlom nastavuje akcenty a môže slúžiť ako dekorácia.

moderná vstavaná vaňa v minimalistickej kúpeľni

biela vstavaná vaňa-malá kúpeľňa

červené akcenty v kúpeľni

moderná-okrúhla vaňa-červená-kúpeľňa

hnedé umývadlo v kúpeľni

elegantný-hnedý-dizajn kúpeľne

moderný dizajn steny v kúpeľni

moderná dažďová sprcha kamenná stena kúpeľňa

Luxusná okrúhla vaňa a drevená podlaha

Luxusná drevená kúpeľňa

Read more
kúpeľňa

Hlboká vaňa v modernom dizajne od Zucchetti.Kos

Hlboká vaňa-moderný-dizajn-cuketa-kos

Títo hlboká vaňa s moderným dizajnom vás okamžite očarí. Pri pohľade na ňu si možno kladiete otázku, či by nemala pribudnúť aj u vás doma. Musíme vám to povedať hlboká vaňa s moderným dizajnom je skvelým doplnkom do exteriéru. V skutočnosti sa väčšina ľudí stretáva s ťažkosťami pri výbere vhodného dekoru alebo predmetu na terasu alebo do záhrady. Dôverujte profesionálovi – oni vedia, čo je pre váš domov najlepšie!

Malá hlboká vaňa s moderným dizajnom

malá-hlboká vaňa-moderný dizajn

the hlboká vaňa s moderným dizajnom je jedným z najnovších produktov spoločnosti Zucchetti.Kos. Taliansky tím tvoria skutoční majstri pri vytváraní originálnych a štýlových doplnkov do akejkoľvek miestnosti vášho domova. Tentoraz s vývojom tohto moderná hlboká vaňa, spoločnosť prekročila ich schopnosti a predstavuje vám úžasný spôsob, ako urobiť okolie svojho domova ešte krajším a originálnejším. Okrem toho, hlboká vaňa s moderným dizajnom umiestnené v dome, ak ste dostatočne odvážni a urobíte svoj domov výnimočným.

Samostatne stojaca hlboká vaňa s moderným dizajnom vo vonkajšom priestore

vaňa vonkajší priestor

Čo je na tom skutočne užitočné a zaujímavé zároveň hlboká vaňa od Zucchetti.Kos je jeho schopnosť zmazať tradičnú hranicu medzi interiérom a exteriérom. Vaňa by navyše mohla byť použitá aj ako ústredný prvok v dekoračnom štýle kúpeľného mesta. Jeho originálny dizajn je možné prispôsobiť každému miestu alebo oblasti – kúpeľni alebo terase.

Moderná voľne stojaca vaňa

moderná voľne stojaca vaňa

Predstavený na začiatku roka 2012, hlboká vaňa s moderným dizajnom od Zucchetti.Kos môžu byť vaše, ak naozaj chcete byť módna a mať k dispozícii najnovšie produkty.

Abigail

hlboká vaňa ideálna pre vnútorné i vonkajšie použitie

hlboká vaňa-ideálna-vnútri-vonku

moderná vaňa s jemným osvetlením

moderné-vaňa-jemné osvetlenie

Vaňový dizajn vhodný pre vonkajšie aj vnútorné použitie

vaňa-dizajn-zladenie-von-vnútri

moderná vaňová patio od Zucchetti.Kos

moderné-kúpeľne-patio-oblasť-zucchetti.kos

moderná vonkajšia vaňa

moderná vaňa-vonkajší priestor

Read more
kúpeľňa

Inovatívny dizajn sprchy od Dornbracht

Dizajn sprchy navrhol Dornbracht

vzrušujúci dizajn pre kúpeľňu

Tento inovatívny produkt bol navrhnutý s veľkou predstavivosťou a inteligenciou Dizajn sprchy Dornbracht určite poteší všetkých fanúšikov kúpeľov. Vyzerá to tak elegantne a môže to zmeniť vašu kúpeľňu na veľmi špeciálny priestor, kde môžete skutočne odpočívať. Šesť vodných trysiek je možné ovládať oddelene a sú vám k dispozícii, aby bol sprchovanie skutočným zážitkom. V skutočnosti to ponúka inovatívne sprcha  niekoľko možností, aby bolo možné prispôsobiť ho každému.

Inovatívny dizajn sprchy

elegantný dizajn - horizontálna sprcha

Mali ste niekedy problémy s cirkuláciou a pružnosťou pokožky? Tento inovatívny Dizajn sprchy môže byť riešením. A pokiaľ ide o dámy, možno ich poteší, že vďaka vodnej masáži bude ich pokožka jemnejšia a hladšia. Je to veľmi účinná terapia a určite nebude prekvapením, že ju športovci používajú na regeneráciu a regeneráciu. Viaceré zariadenia produkujú rôzne efekty a zlepšujú vaše zdravie.

Moderný dizajn sprchy je prospešný pre vaše zdravie

elegantná štýlová moderná sprcha

To dizajn ponúka rôzne možnosti, pokiaľ ide o teplotu a tlak vody – vyváženie, naplnenie životom alebo proti stresu. Teplo z vody sa osvedčilo na krv a svaly. Nenechajte si preto ujsť svoju šancu a využite výhody dizajnu sprchy. Vaše telo si zaslúži dobré jedlo – nechajte sa rozmaznávať týmto dizajnom sprchy. Možno je to horizontálne Dizajn sprchy presne to, čo potrebuješ.

Od K.Hristovej

moderná kúpeľňa s inovatívnym sprchovacím kútom

vzrušujúci dizajn kúpeľne

elegantná a štýlová sprcha

elegantná sprcha s moderným dizajnom

elegantná a elegantná sprcha

vzrušujúci dizajn v modernej kúpeľni

 

Read more
kúpeľňa

Kúpelňová skrinka z dreva – všestranný talent v kúpeľni

Kúpelňová skrinka drevená skrinka nápady na dizajn kúpeľne puristické

Z Kúpelňová skrinka vyrobená z dreva sa zdá byť všestranným talentom – ponúka úložný priestor na uteráky a kúpeľňové doplnky a púta pozornosť moderným, príťažlivým vzhľadom. Či už v prírodnom vzhľade alebo s upravenými prednými časťami – drevená skrinka sa rýchlo stane vrcholom!

Kúpelňová skrinka z dreva môže byť navrhnutá podľa vašich vlastných potrieb

Kúpelňový dizajn Kúpelňová skrinka z masívneho dreva

V minulosti bola masívna drevená skrinka v kúpeľni vždy na ceste. V dnešnej dobe výrobcovia ponúkajú modulárne nástenné skrinky, ktoré je možné navrhnúť podľa vlastných potrieb. Vstavané police navyše ponúkajú úložný priestor na zubné kefky a mydlo. Akonáhle sú určené rozmery a konštrukcia / s policami, so zásuvkami alebo oboma /, môžu byť zvolené aj čelá. Ak je drevená skrinka kúpená spolu so zrkadlovou skrinkou a spodnou skrinkou, je to jednoduchá úloha. Ak je drevená skrinka kúpená samostatne, má zmysel zvoliť puristický dizajn v bielej farbe. Dokonale sa hodí ku každému štýlu nábytku.

A kam by ste najradšej umiestnili drevenú kúpeľňovú skrinku? Odpoveď nie je jednoznačná, pretože každá kúpeľňa je iná. V každom prípade je drevo materiál citlivý na vodu – skrinku je preto vhodné neumiestňovať priamo k umývadlu. Mala by sa naplánovať aj určitá vzdialenosť od vane / sprchy. Dobré vetranie je tiež dôležitým predpokladom trvanlivosti dreveného nábytku v kúpeľni.

Drevená kúpeľňová skrinka do minimalistickej kúpeľne

Kúpeľňová skrinka svetlá márnosť sprchovací kút

Drevená kúpeľňová skrinka je ponúkaná s prednými časťami vo vysokom lesku alebo v prírodnom vzhľade

Kúpeľňová skrinka farebné nápady na dizajn modernej kúpeľne

Moderný kus nábytku je namontovaný na stene v kúpeľni

Kúpelňová skrinka je vyrobená z dreva a má vysoký toaletný stolík

Kúpeľňový nábytok z dubového dreva pre modernú a elegantnú kúpeľňu

Drevený nábytok do kúpeľňovej skrinky je jednoducho puristický

Zostava kúpeľňového nábytku v azúrovej modrej

Dizajnový nábytok zrkadlo v modrej farbe moderná kúpeľňa

Puristický dekor s minimalistickým nábytkom

Zostava kúpeľňového nábytku, drevená skrinka, biela márnosť

Moderný dizajn kúpeľne z dubu – kúpeľňový nábytok s nástennými policami

Kúpeľňový nábytok z masívu z prírodného dreva drevený

Biely puristický kúpeľňový nábytok a zrkadlá s osvetlením

moderná kúpeľňa biela vysoká skrinka zrkadlo okolo umývadla voľne stojace

Moderná kúpeľňa s nábytkom s jasnými líniami

Kúpeľňový nábytok vysoký plášť steny plán obnovy kúpeľne

Teplá čerešňová farba ako akcent v kúpeľni

Kúpelňová skrinka biele predné strany so zrkadlovými skrinkami

 Okoreňte puristickú kúpeľňu – štýlový dizajn kúpeľne

Kúpeľňová skrinka márnosť voľne stojaca vaňová konštrukcia

 Jednoduché a elegantné – farba dreva dodáva miestnosti útulný vzhľad

Kúpelňová skrinka Nástenná skrinka na stenu pod skrinku

 Štýlová zostava kúpeľňového nábytku, samolepky na stenu, ratanová stolička

Kúpelňová skrinka drevená spodná skrinka na stenu

Kúpelňový nábytok drevená kúpeľňová skrinka okrúhle zrkadlo moderný dekor

biela kúpeľňová skrinka vyrobená z drevenej skrinky so zrkadlom

Skriňa pod umývadlo, drevená vysoká skrinka, zrkadlová skrinka, tmavá farba

moderné kúpeľňové zrkadlové police do skrinky

moderný kúpeľňový nábytok kúpelňová skrinka nástenná skrinka biela

Zrkadlová nástenná skrinka do dreva v modernom dizajne

Kúpelňový nábytok drevo modrý predný lesklý predný diel

Krbové zrkadlo do kúpeľne s osvetlením

Všetok zobrazený nábytok je z Archeda

Read more
kúpeľňa

Mramorové dlaždice vo vašej kúpeľni

biela-kúpeľňa-dizajn-mramorové steny

Aj keď ste už predtým videli rôzne a farebné typy prevedení obkladov Mramorové dlaždice Odporúčame, ak chcete v dizajne kúpeľne klasický nádych.

Mramor je prírodný kameň, ktorý je spracovaný tak, aby sa stal vysoko kvalitným materiálom pre architektúru a dizajn – najčastejšie sa používa v kuchyniach, kúpeľniach a predsieňach. Dá sa použiť aj vonku, napríklad v bazénoch. Je to dosť drahé a je to jeden z najelegantnejších materiálov pre kúpeľňové steny. Mramorové dlaždice sú obľúbenou voľbou medzi majiteľmi domov, ktorí chcú zlepšiť estetickú kvalitu.

malé kúpeľne s drevenými prvkami a mramorovou dlažbou

malá-kúpeľňa-drevené prvky-mramorové dlaždice

Prírodný kameň je všeobecne obľúbenou voľbou pre dekoráciu kúpeľne. Existujú dva typy: silikón a vápenec. mramor patrí do kategórie vápnika a ako taký je tvorený uhličitanom vápenatým a je mimoriadne citlivý na kyslé čistiace roztoky – na to nezabudnite pri kúpe čistiacich prostriedkov do vašej kúpeľne.

Mramorové dlaždice – očarujúce steny kúpeľne

mramorové steny do kúpelne

Mramorové dlaždice sú považované za veľmi módne, napriek tomu, že je to jeden z najťažších materiálov na čistenie. Jedným z dôvodov je to, že mramor je extrémne pórovitý, takže absorbuje kúpeľovú špinu a minerály z vody. Táto nehnuteľnosť odchádza Mramorové dlaždice s výrazným zafarbením a to je to posledné, čo by ste do svojej kúpeľne chceli. Je tiež veľmi krehký a dlaždice sa môžu časom ľahko rozbiť. Preto je to nevyhnutné, Mramorové dlaždice s dobrou kvalitou na nákup. Vysoké náklady sú kompenzované dlhšou životnosťou.

Mramor v luxusnej kúpeľni

mramorovo-luxusná-kúpeľňa

Mramorové dlaždice dodajte svojej kúpeľni štýlový vzhľad a pri čistení mramoru stoja za to. Pretože si to vyžaduje starostlivú údržbu a dôrazne sa odporúča vypočítať čas, ktorý ste ochotní si vyhradiť na starostlivosť o seba Mramorové kúpeľňové steny.

jednoduchý dizajn kúpeľne s mramorovou dlažbou

jednoduchá kúpeľňa-dizajn-mramorové dlaždice

luxusná kúpeľňa s mramorovým dizajnom

luxusný-kúpeľňa-mramorový-dizajn

luxusný mramorový interiér kúpeľne

luxusný mramorový interiér

Mramor v dizajne kúpeľne

mamror design kúpeľne

Ďalších 100 nápadov pre kúpeľne

Read more
kúpeľňa

Moderný kúpeľňový nábytok – svet fantázie zo skla

ozdobný sklenený kúpeľňový nábytok

Moderný kúpeľňový nábytok, že sme zvyknutí vidieť ovplyvňovať predstavu trvalého, luxusného stavu života a príjemného miesta na relax. Dôvodom, prečo dizajnéri uprednostňujú skutočne geniálne koncepcie, ktoré sa niekedy dajú spojiť so snobským životným štýlom, je ten, že ich názor vysvetľuje, že kúpeľňa už nie je len miestom, kde sa môžete osprchovať po dlhom dni v práci alebo si ráno vyčistiť zuby. . Kúpeľňa je špeciálnym predpokladom v dome, ktorý sa vyznačuje vlastnými posolstvami a myšlienkami.

Moderný dizajn kúpeľňového nábytku zo skla

sklo do kúpeľňového nábytku

Moderný kúpeľňový nábytok Návrhy sú spestrené zvláštnymi ozdobami, neobvyklými tvarmi a extravagantným sfarbením. Materiály nie sú len plast alebo oceľ. Súčasní dizajnéri a výrobcovia sa držia pôsobivých mramorových prvkov a dreveného nábytku. Jeden z najnovších trendov v moderný dizajn kúpeľňového nábytku je spojená s eleganciou skla.

Polička do kúpelne zo skla – moderný dizajn kúpeľňového nábytku

kúpeľňa-polička-sklo-moderná-kúpeľňa

Svet fantázie zo skla v kúpeľni je veľmi krásnym a obľúbeným konceptom moderného kúpeľňového nábytku. Sklenený nábytok sa vám môže zdať trochu nestabilný a krehký, ale mali by ste uznať, že vyzerá krásne. Excentrické zrkadlo v mimoriadnom tvare nestačí na vytvorenie tohto fantasy sveta zo skla vo vašej kúpeľni. Majú do nich pridať ďalšie zaujímavé sklenené prvky moderný kúpeľňový nábytok Pridávanie nápadov – tu je pre vás niekoľko odporúčaní.

moderný dizajn kúpeľne so sklenenou sprchou a jemným osvetlením

moderný-dizajn-kúpeľňa-sklenená-sprchová kabína-jemné osvetlenie

Skúste začať s malým ozdobným skleneným stolíkom v rohu kúpeľne, kde si môžete zariadiť všetky svoje drahé kozmetické výrobky pre zdravé a krásne telo. Tento neuveriteľný efekt je možné dosiahnuť aj pomocou niektorých dômyselných vitrín, takže vám ich priehľadný povrch pripomenie, ktoré kozmetické výrobky boli použité. Sklenené police so zlatými motívmi sú jedny z najobľúbenejších moderný kúpeľňový nábytok  pre kúpeľňu v minimalistickom alebo high-tech štýle.

Abigail

krásny moderný dizajn kúpeľňového nábytku zo skla

nádherný-moderný-kúpeľňový nábytok-dizajn-zo skla

Sklenený drez – moderný dizajn kúpeľňového nábytku

sklenený drez-moderná-kúpeľňa-nábytok-dizajn

Sklenená polica v modernej kúpeľni

sklenená polica-moderná-kúpeľňa

moderná sklenená sprchová kabína

moderná sklenená sprchová kabína

Polička do kúpelne zo žltého skla

polička do kúpelne-žlté sklo

  sprchový kút oranžovo zafarbenej sklenenej poličky

Read more
kúpeľňa

Moderné nápady na dizajn vane

Séria nádherných prevedení vaní

Vaňa pred televízorom

Nároční znalci času na kúpanie budú z tejto rozprávkovej kolekcie nepochybne potešení a inšpirovaní. Toto pozorovanie sa samozrejme týka výlučne toho Nápady na dizajn vane a ich nastavenia, nie ich používatelia. Prvá sada Nápady na dizajn vane ukazuje, ako ďaleko niektorí ľudia zájdu, aby si mohli dopriať rozkoš. Nie sme si tak istí myšlienkou knižnice, pretože knihy nie sú tak nadšené pre Steam. Ale to dokazuje, že kde je to moderné Návrhy vaní neexistujú žiadne bariéry. Pokiaľ ide o bariéry, zdá sa, že steny sú dokonca vynechané.

Vaňa v strede miestnosti

Vaňa v strede miestnosti

Kúpanie v miestnosti so sklenenými stenami ponúka nádherný výhľad do záhrady. Ale samozrejme pre väčšinu ľudí by to bol relax, iba ak by ste nemali nosatých susedov. Nápady na dizajn vane Vstavaná moderná otvorená spálňa sa stáva čoraz obľúbenejším trendom. Pre liberálnejšieho mysliteľa je to šikovná myšlienka. Ale kto by zašiel tak ďaleko, že vystaví kúpeľňu obytnému priestoru?

Kúpeľňa v obývačke

Kúpeľňa a obývačka spolu

Vaňa oddelená sklenenou stenou

Pre tých, ktorí chcú byť súkromnejší, nebol dizajn vane nikdy taký vzrušujúci ani príjemný. Prepychové kúpeľne pôsobia príťažlivo a ponúkajú luxus a relaxáciu. Voľne stojace vane sú nádherne sochárske a ponúkajú dostatok priestoru pre skutočne relaxačný perličkový kúpeľ.

Magická atmosféra pre skutočný relax

nádherná atmosféra pri kúpaní

Aj hlbšie vane sa dobre hodia do menších miestností. Pozrite sa na vaňu v bazéne – niečo veľkolepo odlišné. Zdá sa, že je to jeden z najlepších Myšlienka dizajnu vanen len byť mimo raja.

Kúpeľne sú špeciálnymi miestami bez ohľadu na ich veľkosť alebo štýl. Poskytujú čas potrebný na relaxáciu a sny, ako aj na kúpanie. Zaistite, aby bola vaša kúpeľňa miestom, kde si užijete čas strávený s vami.

od Jaz

Vaňa v bazéne

neobvyklá vaňa v bazéne

Vaňa s atmosférou

Vaňa do malých kúpeľní

elegantný dizajn vane

  neobvyklý dizajn vane

moderná vaňa pre skutočný relax

Read more
kúpeľňa

Nápady do kúpeľne 2015/16 – 13 nových dizajnových trendov v kúpeľni

nápady kúpeľne moderný dizajn podlahy čierne a biele hexagramové kvety

Ak uvažujete o rekonštrukcii svojej kúpeľne v novom roku 2015/16 a v súlade s najnovšími trendmi dizajnu, nechajte sa unášať týmito Nápady do kúpeľne inšpirujte sa tu. Aké farby, materiály, povrchy a funkcie budú tento rok? Len čítajte ďalej.

Trendy nápady do kúpeľne na rok 2015/16

1. Dlaždice, ktoré robia dizajnové vyhlásenie

nápady na kúpeľňu vzor dlaždíc na podlahu nápad na okrúhlu vaňu čiernu

Trend pre podlahové dlaždice s výraznými dekoráciami sa v roku 2014 ukázal ako veľmi populárny a tento výrazný vzhľad zrejme neponáhľa z kúpeľne. Takéto dlaždice ponúkajú skvelú dizajnérsku príležitosť pri práci s kúpeľňami, kde steny nevytvárajú priestor pre kreativitu.

Trendové sú šesťuholníkové dlaždice

nápady na kúpeľňu prízvuk dlažba šesťhranná modrá sivá

2. Krása prírodných materiálov

nápady na kúpelňu prírodné materiály kameň drevený podstavec vaňa sprcha

Chcete mať príjemnú a útulnú oblasť na kúpanie? Potom je inšpirácia prírodou dobrým spôsobom, ako vytvoriť v kúpeľni útulnú atmosféru. To by bol jeden z najdôležitejších trendov v kúpeľni pre rok 2015/16. Myslite na umývadlo z prírodného kameňa, dlaždice s dreveným vzhľadom, mramorovú podlahu alebo onyxovú pracovnú dosku.

3. Nápady do kúpeľne – rastliny v kúpeľni

nápady na kúpelne rastliny vertikálna záhradná vaňa s prízvukom

Vertikálne záhrady boli v minulom roku veľkým hitom a nájdete ich aj v kúpeľni. Veľmi originálna alternatíva k črepníkovým rastlinám, že??

4. Spálňa a kúpeľňa v jednej miestnosti

Nápady do kúpeľne 2015 sklenená stena-spálňa-voľne stojace-vaňa-led-osvetlenie

Je vaša kúpeľňa úzka a nie je obzvlášť príjemná? Potom môžete tento trend hneď vyskúšať – kúpaciu časť otvorenú do spálne alebo vaňu susediacu s priestorom na spanie.

5. Šikovné kúpeľňové armatúry

Nápady do kúpeľne 2015 -sprchová plocha-hlavica-na stenu

Rozlúčte sa s nudnými sprchovými a umývadlovými batériami a privítajte nové inteligentné a ľahko použiteľné zariadenia (ako sú termostatické batérie, mixéry, ktoré ovládajú viacero zdrojov vody a sprchy ovládané dotykovým displejom), ktoré poskytujú používateľom väčšiu kontrolu nad prietokom a teplotou ponuka vody.

6. Voľne stojace vane

Nápady do kúpeľne 2015 -čierna-voľne stojaca vaňa-3d-nástenné-panely

Voľne stojace vane sú stále in, a to nielen preto, že sú pútavé a obzvlášť ozdobené dizajnom, ale aj preto, že vytvárajú atmosféru pokoja a relaxácie..

7. Kúpelňový nábytok na mieru

moderná kúpeľňa-šedá-stena-dlaždice-vstavaná skriňa-osvetlené-výklenok-polička-štrk-vzhľad

Ľudia chcú stále viac kúpeľňového nábytku, ktorý je prispôsobený ich potrebám.

8. Geometrické dlaždice

geometrické dlaždice-čierna-biela-žltá-malá-kúpeľňa

Ďalším veľkým trendom dizajnu v kúpeľni na rok 2015/16 sú geometrické dlaždice.

9. Väčšie prehánky

sprchovací kút-sklenené dvere-béžové nuansy

V rokoch 2015-16 sú čoraz obľúbenejšie sprchy s nadrozmernými sklenenými tabuľami, ktoré úplne obklopujú sprchovací kút..

10. Udržateľný štýl

Nápady do kúpeľne 2015 nástenné zrkadlo zo skutočného dreva

Materiály a výrobky, ktoré sú recyklované alebo prepracované, sa v kúpeľni hojne používajú. Prečo? Z toho vyplýva globálny trend udržateľnosti a rastúce povedomie o udržateľnom živote.

11. Kúpeľňa, ktorá odráža štýl zvyšku domu

nápady na kúpeľne-2015-útulné-prostredie-béžovo-hnedé

Dizajnový trend, ktorý dizajnéri predpovedajú, bude v nasledujúcom roku veľký. Kúpacie priestory spôsobom, ktorý by vyzeral ako predĺženie obývačky.

12. Odtiene šedej

moderné-kúpeľňa-sivá-vysoký lesk-obklady-zrkadlo-skrinka-podsvietenie

Sivá bola v roku 2014 obľúbenou voľbou farby do kúpeľne a nejaký čas to tak zostane. Ak sa obávate, že sivá paleta farieb urobí vašu kúpeľňu matnou, pozrite sa na príklady tu.

13. Svetelné efekty vďaka nepriamemu osvetleniu

moderná-kúpeľňa-wellness-vaňa-prírodný kameň-nepriame-osvetlenie

Používanie efektívneho osvetlenia v kúpeľni bude dôležitým trendom v rokoch 2015/16.

Drevené obklady a mramorová doska

Nápady do kúpeľne 2015 drevený obklad z mramorovej dosky

rustikálna kulisa vyrobená z dreva a kameňa

moderný-kúpeľňový-nábytok-rustikálny-kulisa-prírodný kameň-drevo

Obklady na stenu v štýle patchwork

voľne stojaca vaňa-vaňa-vajíčko-tvar-stena-obklady-zlatý-patchwork-look

 Ozelenenie steny vyrobené zo živých rastlín v kúpeľni

Dlažba-drevený vzhľad-šesťuholníkový-tvar-vertikálna-záhrada

kúpeľňa-vertikálna-záhrada-mach-závesná vaňa

kúpeľňa-spálňa-otvorený-dizajn-bielo-hnedá

kúpeľňový trend-2015-príroda-city-rastliny

rastliny-nápady do kúpeľne 2015-wellness-prostredie-drevo-umývadlo

kúpeľňa-nápady-2015-nástenné panely-vzhľad-drevo-voľne stojaca vaňa

prírodné materiály-kúpeľňa-trendovo orientovaná tehla-drevo

kúpeľňa-nápady-2015-voľne stojaca vaňa-vaňa-drevený-obklad-steny-nepriame-stropné osvetlenie

Nápady do kúpeľne 2015 stropné osvetlenie-stenové panely-mozaika-listy-umelecké dielo

Nápady do kúpeľne 2015 atraktívne-dlažba-purpurovo-zelená

kúpeľňový dizajn-trend-2015-efektívne-osvetlenie

kúpeľňa-tmavé-farby-purpurové-závesy-barokové motívy

Kúpacia časť-otvorená spálňa-sochársky dizajn

vertikálna-záhradná vaňa-mach-nepriame-osvetlenie-vaňa

Read more