kúpeľňa

Dizajnová sprcha Sensory Sky ukazuje budúcnosť v interiéroch kúpeľní

široká sprchová hlavica, senzorická obloha, sprcha od spoločnosti dornbracht

Tento unikát Dizajnová sprcha s inovatívnou technológiou bol predstavený na veľtrhu ISH vo Frankfurte 2013 a bude k dispozícii až na jeseň. Dizajn má názov Sensory Sky a predstavuje budúcnosť v interiéroch kúpeľní. Sprchu vyrobilo dizajnérske štúdio Víťazný návrh pre Dornbracht vytvorený.

Budúcnosť kúpeľňového zariadenia – sprcha Sensory Sky Dsigner

futuristická dizajnová sprcha pre senzorickú oblohu od spoločnosti dornbracht

Senzorická obloha Dizajnová sprcha je jedinečný dizajn, ktorý robí zo sprchovania zážitok. Moderná technológia umožňuje oddelenú funkciu tela a hlavy. Inovatívna funkcia pridávania vám umožňuje sprchovať sa v ľahu. Pre nezabudnuteľný zážitok zo sprchovania môžete nastaviť rôzne farebné svetlá a dokonca vytvárať hmlu. Aby ste zažili úplný relax, sprcha môže uvoľniť príjemnú arómu byliniek a bobúľ.

Sprcha Sensory Sky Designer s ultra moderným dizajnom

inovatívny dizajnový senzorický dizajnový sprchovací kút od spoločnosti dornbracht

the Dizajnová sprcha von Dornbracht zapôsobí jedinečným dizajnom a vysokou kvalitou. Široká sprchová hlavica zaisťuje maximálne pokrytie a vytvára akúsi vodnú clonu. Sprcha bola vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Ovládacie prvky boli tiež vytvorené pomocou inovatívnej technológie s moderným dizajnom. Pozrite sa na tento jedinečný dizajn sprchy a nahliadnite do budúcnosti modernej kúpeľne.

Sprchovanie sa stáva jedinečným zážitkom

značková sprcha vodnej clony od spoločnosti dornbracht

Jednoduché ovládanie s moderným dizajnom

prevádzka stena senzorická obloha sprchovací kút dizajn od dornbracht

moderné technológie senzorická obloha dizajnérska sprcha od spoločnosti dornbracht      ovládacie tlačidlá dizajn senzorickej oblohy sprcha od spoločnosti dornbracht

Zažite čistý relax v sprche

hliníková hlavová senzorická nebeská sprcha od spoločnosti dornbracht

vstavaný stropný senzorický sprchový kút od spoločnosti dornbracht