kúpeľňa

20 nápadov na zdobenie do kúpeľne – dekoratívne akcenty na stenu a doplnky

nápady na dekoráciu nástenného zrkadla do kúpeľne kovové výklenok na stenu

Kúpeľňa, tak ústredná v moderných domácnostiach, je často prehliadaná, pokiaľ ide o dekoráciu. Miesta je často málo alebo si dlaždice zaslúžia pozornosť. Pozrite sa na týchto 20 skvelých návrhov a nápadov na zdobenie kúpeľne a nechajte jej dizajn odzrkadľovať vašu osobnosť.

Nápady na dekoráciu do kúpeľne

deco nápady pre kúpeľňu teplovzdušný balón nálepka dlaždice nástenné svetlá

Jeden z najľahších spôsobov, ako oživiť svoju kúpeľňu, je vybrať si pestrofarebné uteráky a k nim pár doplnkov. Môžete tiež zmeniť sprchové závesy a dať na podlahu mäkké koberce a podložky do kúpeľa, aby bola kúpeľňa útulnejšia. Buď kreatívny! Vyskúšajte žiarivé farby a zábavné vzory.

Nápady na dekoráciu do kúpeľne – vintage romantické

nápady na dekoráciu pre kúpeľňu vaňa okenné závesy sviečky anjeli

Keď máte príležitosť. vymeňte dlaždice. Namiesto bežných bielych dlaždíc zvoľte dizajn so sviežimi, vzrušujúcimi novými farbami. Dlaždice môžu byť prehliadané ako dekoratívne akcenty, ale na trhu sú v dnešnej dobe také krásne vzory, ktoré je možné považovať za umelecké diela. Budete prekvapení rozmanitosťou.

Mramorové obklady stien

deco nápady pre kúpeľňu mramorové obklady stien orchidey nástenné umenie

Ak sú vaše zmeny potrebné v menšom meradle, vyskúšajte dekoratívne nástenné maľby, sprchové závesy so zábavnými vzormi, jedinečné držiaky na zubné kefky a mydlá a ďalšie drobnosti, ktoré môžu vo vašej kúpeľni znamenať veľký rozdiel. Aranžmány zo sušených kvetov a rastlín, ako aj miska s poutpourri a plávajúcimi sviečkami nádherne voňajú a perfektne sa hodia ako dekorácia do kúpeľne.

Svetlo zelené doplnky

sprchovací kút do kúpelne zelená kúpeľňová podložka kvetinové samolepky na stenu

Osvetlenie môže byť v kúpeľni veľmi efektívne. Môžete si vybrať medzi nástennými svietidlami s romantickým dizajnom ako vo vintage šatni alebo vstavanými LED diódami pre moderný vzhľad. Vizuálny trik môžete vytvoriť inštaláciou nástenných zrkadiel od podlahy k stropu. Alternatívne môžete ako ozdobný akcent jednoducho použiť zrkadlo s bohato zdobeným rámom.

Kvetinové motívy a rastliny

dekorácia kúpeľne rastliny motívy fronty kytica

Vstavané svetlá a tehlová stena

nápady na dekoráciu vstavanej sklenenej dosky do kúpeľne

Tapety s motívmi rýb

kúpeľňa čierna tapeta ryby oranžové tulipány

Žulové dosky

dekorácia do kúpelne oranžové suché konáre sviečky

Mozaikové dlaždice v béžovej farbe

deco nápady kúpeľňová mozaika béžová zrkadlová skrinka

Rám zrkadla Zebra

nápady kúpeľňové nástenné zrkadlo rám zebra vzor béžové dlaždice

Nástenné maľby a mosadzný faucet

dekoratívne nápady do kúpeľne, maľovanie na stenu, oranžová farba na stenu   nápady na dekoráciu kúpeľňa sklenená sprchová kabína kvety samolepky dlaždice  deco nápady kúpeľňa sprchový záves čierne biele červené uteráky

čiernobiely dizajnový luster do kúpeľne žlté sviečky žlté tulipány      farby do kúpeľne sivá žltá sprchový záves nástenné zrkadlo

dizajn kúpeľne drevená základná skrinka nástenné zrkadlo

kúpeľňa zelené modré bodky sprchový záves kvety

nápady na výzdobu stojan na uteráky do zrkadla do kúpeľne