Kúpeľňa, interiérový dizajn

Kúpeľňa, interiérový dizajn

Od bývalých termálnych kúpeľov po moderné jacuzzi

Jacuzzi design - grécky štýl

Ľudia už od dávnych čias hľadali spôsob, ako si oddýchnuť, spláchnuť starosti v kúpeľni a mnohí ho našli v tom, čo dnes nazývame „vírivka“. Dlho pred obrazom moderný jacuzzi dizajn Horúci prameň v priebehu rokov zohral dôležitú úlohu v živote ľudí. Starovekí Egypťania a Gréci poznali výhody ich používania, rovnako ako Rimania, Japonci a mnohí ďalší. V niektorých z týchto kultúr bolo kúpanie oveľa viac než len sanitárne ošetrenie – bola to jedinečná terapia zdravia a zdroj relaxácie.

 Jacuzzi s modrým osvetlením

moderná vírivka s modrým osvetlením

Dnes je vírivka úplnou senzáciou a základnou črtou našich domovov. To moderná vírivka  Začala sa formovať v polovici dvadsiateho storočia, keď sa talianska jacuzzi rodina presťahovala do USA a otvorila svoje podnikanie s jacuzzi. Rodina mala obrovský úspech a urobila zo svojej spoločnosti vodcu moderný jacuzzi dizajn Značka. Názov „jacuzzi“ sa inštinktívne stal synonymom pre horúce kúpele a získal si veľkú popularitu po celom svete.

Úchvatný pohľad

moderná vírivka s nádherným výhľadom

V druhej polovici dvadsiateho storočia mnohí začali s vlastnou vírivkou podľa vzoru rodiny jacuzzi. Postupne trh zbohatol na nových výrobkoch, ktorých meniace sa tvary, farby a materiály vytvárajú dojem dokonalého a moderná vírivka Dizajn trate. Je ťažké povedať, čo je perfektný dizajn, ale s tak širokým výberom, ktorý dnes ponúka, môže každý uspokojiť svoje priania a potreby. Ide len o to moderný jacuzzi dizajn nájsť ten, ktorý vám najviac vyhovuje, a priestor pre neho určený. Okrem priaznivých účinkov svojej funkcie môže jacuzzi priniesť na miesto špeciálnu energiu a stať sa vašim obľúbeným miestom v dome..

od K.H. Christovej

Hi-tech jacuzzi s televíziou

moderný jacuzzi dizajn s televíziou

jacuzzi s ekologickým dizajnom

moderná vírivka s dreveným dizajnom

minimalistický jacuzzi dizajn

minimalistický jacuzzi dizajn

Jacuzzi moderný dizajn

Read more
Kúpeľňa, interiérový dizajn

Oživte svoju malú kúpeľňu s týmito dizajnovými nápadmi

dizajnový nápad pre malé kúpeľne

Malá kúpeľňa nie je na škodu. S toľkými fantastickými Dizajnové nápady pre malé kúpeľne môžete byť zmätení s výberom. Je to dôležitá miestnosť v domácnosti a malá veľkosť vašej malej kúpeľne neznamená, že by ste ju pri plánovaní interiéru mali zanedbávať alebo ignorovať. Urobte z neho dôležitú súčasť svojho domova. Tento kreatívny výber z Dizajnové nápady pre malé kúpeľne vám pomôže odhaliť skrytý potenciál vo vašej kúpeľni.

Malá kúpeľňa s moderným tmavým interiérom

moderná kúpeľňa s tmavým interiérom

Je možné, že nebudete môcť fyzicky zmeniť veľkosť svojej malej kúpeľne, ale môžete maximálne využiť priestor, ktorý je k dispozícii. Je rozhodne dôležité, aby ste vo svojom vnútri mali ilúziu priestoru malá kúpeľňa môže rozšíriť.

Malá červená kúpeľňa s obrazmi

malá-červená-kúpeľňa-s-obrazmi

Najprv zvážte povrchy svojich stien a podlahu. Tieto musia byť samozrejme vybrané pre ich vodotesné vlastnosti. Dlaždice na stene a podlahe sú v tomto ohľade kľúčovými rozhodnutiami. Aby ste získali pocit priestoru Aj vaša malá kúpeľňa Zvýšte, koordinujte dlažbu a dlaždice, aby ste vytvorili pocit kontinuity a rozmazali definíciu medzi horizontálnymi a vertikálnymi povrchmi. Schému dlaždíc je možné rozšíriť o kúpeľňové panely, čím sa vytvorí ešte väčší pocit priestoru na vylepšenie jednotky.

Nápad na dizajn pre malé kúpeľne

dizajnový nápad pre malé kúpeľne

Zjavnou voľbou pre farbu dlaždíc a iné natreté povrchy je biela alebo veľmi bledá farba. Automaticky to vytvára priestorovú ilúziu a pocit svetla a vzdušnosti v jednom malá kúpeľňa rozšírené. Ak vás však viac ťahá myšlienka tmavej exotickej kúpeľne, potom nezúfajte. Dobre naplánovaná tmavá kúpeľňa môže aj na malom priestore pôsobiť veľmi dramaticky. Kľúčom je nerozbiť steny a povrchy príliš veľkým počtom jemných zmien farby alebo kontrastu. To bude automaticky vyzerať naplno, čo zmenší ilúziu hĺbky a priestoru. Hlavne preto, že pozornosť je upriamená skôr na sériu oddelených tvarov a povrchov než na plynulú kontinuitu priestoru. Z rovnakého dôvodu odvážne sa opakujúce vzory nepatria medzi dobré Dizajnové nápady pre malé kúpeľne. Môžu mať atraktívny vzor alebo dva ako ústredné body, ale dávajte pozor, aby ste to nepreháňali.

Zaujímavý úložný systém pre malé kúpeľne

zaujímavý úložný systém pre malé kúpeľne

Dávajte pozor, aby ste svoju malú kúpeľňu nezahltili príliš veľkým počtom toaletných potrieb, uterákov a ďalšieho príslušenstva. Napriek pokušeniu vystaviť na displeji všetky vaše krásne fľaše a položky, môže to spôsobiť neorganizované prostredie a v dôsledku toho sa vaša kúpeľňa zmenší. Vyberte si niekoľko krásnych vecí, ktoré dodajú vašej kúpeľni osobnosť, a ostatné skryte. Integrujte efektívne úložné systémy do Vaša malá kúpeľňa. Ak v kúpeľni nemáte miesto na vstavané skrine a police, jednoducho ich presuňte do inej miestnosti.

Vaša malá kúpeľňa sa môže stať super luxusným priestorom vo vašom dome, tak prečo sa nevyhnúť štýlovej premene?

od Jaz

Mramorová stena v malej kúpeľni

mramorová stena-malá-kúpeľňa

Sklenená sprchová kabína – nápad na dizajn malej kúpeľne

sklenená sprcha, moderná kúpeľňa

Moderná kúpeľňa s tmavou dlažbou

moderná kúpeľňa s tmavým dizajnom

Organizačný nápad pre malé kúpeľne

organizácia-nápady-pre-malé-kúpeľne

Pruhované steny

pruhované steny v malej kúpeľni

dekorácia-v-malej-kúpeľni

100 ďalších nápadov pre kúpeľne

Read more
Kúpeľňa, interiérový dizajn

Moderné kúpeľne s minimalistickým dizajnom od TOTO

minimalistický-dizajn-bielo-béžová-vaňa-sprchovací kút-sklenená stena-strom-WC-schody-toto TOTO je popredná značka, ktorá má skvelé kúpeľňové výrobky minimalistický dizajn darčeky. Tieto sú samozrejme špeciálne prispôsobené európskemu trhu. Produkty TOTO sú vysoko kvalitné a ponúkajú inovatívny a viacvrstvový dizajn bez kompromisov vo funkcii. Preto sú kúpeľňové výrobky tejto značky na európskom trhu veľmi cenené, pretože majú skvelé nápady do kúpeľne minimalistický dizajn od svetového lídra.

Šedá kúpeľňa s minimalistickým dizajnom od TOTO

minimalistický-dizajn-kúpeľňa-mramor-luxus-okno-stena-sprcha-sklenená stena-toaleta-nástenná polica

TOTO ponúka s viac ako 150 kúpeľňovými výrobkami minimalistický dizajn, ktoré sú vyrábané inovatívnou technológiou. Rozmanitý sortiment zahŕňa kusy kúpeľňového nábytku, ktoré sú vyrobené z priehľadného materiálu a majú veľkolepé svetelné efekty. Skutočne sú zahrnuté krásne kúpeľňové výrobky minimalistický dizajn navrhnuté tak, aby pripomínali organické krivky nachádzajúce sa v prírode.

Čierny dizajn kúpeľňového nábytku od TOTO

minimalistický-dizajn-kúpeľňa-sivá-čierna-biela-teak-sprcha-farba na stenu

Hovoríme o kúpeľňových výrobkoch s unikátnymi a moderný dizajn. Samozrejme, dizajnér TOTO nenechajte si ujsť príležitosť propagovať niektoré prvky japonskej kultúry kúpania. Dobrým príkladom je WASHLET, ktorý v skutočnosti predstavuje jedinečný systém čistenia horúcou vodou. Tento produkt bol uvedený na trh v Japonsku začiatkom roku 1980 a získal si potlesk zákazníkov. Všetky výrobky TOTO sú nielen veľmi moderným dizajnom, ale sú tiež veľmi užívateľsky prívetivé. Preto je spoločnosť úspešná a získala si postavenie na konkurenčnom trhu v Európe.

Moderná kúpeľňa v hnedej farbe od TOTO

minimalistický dizajn-kúpeľňa-sklenená stena-voľne stojaca vaňa-biela-drevená-travertínová-podlahová zábradlie

Tieto moderné výrobky sú veľmi rozmanité. Patria sem sprchy, toalety, umývadlá, vane a mnoho ďalších. Značka TOTO je veľmi obľúbená, pretože sa zameriava na technologicky inovatívne výrobky na tému „Čistá technológia“. Japonský vodca sa zaujíma o každodenný život ľudí, a preto jeho výrobky používajú moderný dizajn je naďalej vyhľadávaný všetkými užívateľmi na celom svete.

Voľne stojaca vaňa s minimalistickým dizajnom a batériou

minimalistický-dizajn-kúpeľňa-voľne stojaca-vaňa-biela-stena-farba-podlaha-sivá-svetlá

Kúpeľne od TOTO sa vyznačujú svojim minimalistickým dizajnom

moderný-dizajn kúpeľne-TOTO

Kúpeľňa v tmavých farbách a minimalistickom dizajne

moderný-dizajn kúpeľne-hnedý-TOTO

Kontrastný dizajn kúpeľne s minimalistickým dizajnom

moderná-kúpeľňa-čierna-dizajn-TOTO

Kúpeľňa s vaňou v minimalistickom dizajne

minimalistický-dizajn kúpeľne-TOTOBiely minimalistický dizajn

moderná-kúpeľňa-minimalistický-dizajn-TOTO

moderný-dizajn kúpeľne-TOTO-čierno-biely

Moderný dizajn kúpeľne – krémový Dlaždice

moderný-dizajn kúpeľne-TOTO-krém

Biely dizajn kúpeľne od TOTO

biela-kúpeľňa-dizajn-TOTO

Svetelné efekty na umývadle od TOTO

moderná-kúpeľňa-svetelné efekty-umývadlo-TOTO

Moderný dizajn kúpeľne s dreveným nábytkom

moderná-kúpeľňa-drevo-dizajn-TOTO

moderný-kúpeľňa-inovatívny-faucet-TOTO

minimalistický záchod

moderný-dizajn toalety-TOTO

Elegantný dizajn drezu

100 ďalších nápadov pre kúpeľne

Read more
Kúpeľňa, interiérový dizajn

Zamerajte sa na moderný dizajn vaní

moderný nápad na vaňu

Moderné prevedenie vane sú stále viac a viac vzrušujúce a lákavé. Ak chcete aktualizovať svoju kúpeľňu alebo chcete iba dizajn s „oknom“, pozrite sa na najnovšie nádherné kolekcie.

Moderné prevedenie vane ponúkajú maximálny luxus.

moderný dizajn vane - klasický a biely

Asi je moderná vaňa ťažiskovým bodom v kúpeľni, takže vybrať si z množstva moderných dizajnov môže byť výzva. Správne rozhodnutie je dôležité pre úspech a atmosféru tejto miestnosti. V ideálnom prípade by mala byť moderná kúpeľňa pohodlná a príjemná, nie chladná a klinická. Vaňa, ktorú si vyberiete, musí byť kompatibilná s dostupným priestorom a náladou, ktorú chcete dosiahnuť. Samozrejme, vždy ste si mohli najskôr kúpiť vaňu a potom zostaviť schému návrhu, ako ju postaviť.

Svieži dizajn kúpeľne

moderná vaňa - svieži dizajn

Existuje toľko fantastických návrhov, z ktorých si môžete vyberať, kde si začať vyberať? Najprv sa pozrite na veľkosť a tvar vašej kúpeľne, aký typ vane sa zmestí do existujúceho rozloženia miestnosti. Ak máte veľkú kúpeľňu, môžete si vybrať z radu vynikajúcich a luxusných voľne stojacích vaní. Môžu byť umiestnené úplne kdekoľvek. Ak máte napríklad z okna svojej kúpeľne skvelý výhľad, využite to, pokiaľ vám súkromie nerobí problémy. Ak je vaša kúpeľňa menšia, môžete si vybrať rohovú vaňu alebo jednu moderný dizajn vane, ktorý sa hodí do výklenku. Tieto typy vaní je možné integrovať do všetkých štýlov a vytvoriť príjemný vzhľad.

Vaša vaňa môže byť zdrojom nekonečnej relaxácie a potešenia, urobte si preto čas a vyberajte múdro. Sú to investície, ktoré chcete každý rok zmeniť. Vezmite do úvahy všetky rozhodnutia a vyberte si moderný dizajn vane múdro.

Veľkolepé moderné vzory vaní

moderný dizajn vane v ázijskom štýle

Tu sú zobrazené niektoré z najzaujímavejších dizajnov vaní spolu s ďalšími praktickými príkladmi. Ak na peniazoch nezáleží, čo potom s týmito elegantnými a štýlovými ručne vyrezávanými kamennými vaňami pre najslávnejšie vyhlásenie o dizajne? Alebo štýlové sochárske krivky minimalistickej bielej vane. Možno by bolo ideálom niečo tradičnejšie alebo dokonca starožitná reprodukcia moderný dizajn vane odrážať.

od Jaz

Moderná vaňa s dreveným dizajnom

moderná vaňa s dreveným dizajnom

Read more
Kúpeľňa, interiérový dizajn

Inšpirácie pre čiernobiely dizajn kúpeľne

čiernobiely dizajn kúpeľne

Kúpeľňa bola vytvorená tak, aby spĺňala naše hygienické potreby a stala sa neoddeliteľnou súčasťou moderného bytového dizajnu. Začala narastať do veľkosti, keď si ľudia uvedomili, ako môže miestnosť ovplyvniť náladu. A Kúpeľňový dizajn hrá veľkú úlohu v našom každodennom živote a predstavuje priestor, ktorý je navštevovaný často a na krátky čas. Čas, ktorý tam strávime, by nás mal obklopiť atmosférou, ktorá vytvára maximálne pohodlie a relaxáciu.

Kúpeľňový nábytok by mal kontrastovať so stenou

Šachový štýl v čiernobielom dizajne kúpeľne

Čiernobiely dizajn kúpeľne má spravidla jednoduchý, čistý a expresívny charakter. Existuje mnoho variácií v spôsobe, akým môžu byť tieto dve farby kombinované v tejto stručnej palete. Kúpeľňa môže byť úplne biela s určitými čiernymi detailmi alebo jej môže dominovať čierna farba. Na podlahu je bežné používať čiernobiele dlaždice v šachovom štýle alebo jednofarebné. Steny sú zvyčajne čiastočne alebo úplne pokryté dlaždicami, ale môžu byť aj natreté. To čiernobiely dizajn kúpeľne používa nábytok navrhnutý s farbami, ktoré kontrastujú so stenou. Takýmto spôsobom okamžite upútajú pozornosť ako najdôležitejšia časť miestnosti. Ak dávate prednosť čistému dizajnu, môžete si vybrať štruktúru miestnosti a nábytku v rovnakej farbe, ale s rôznymi povrchmi pre jednotlivé prvky a iba niekoľkými kontrastnými kúskami na spestrenie. Luxusný vzhľad sa často dosahuje použitím lesklých povrchov a štýlového minimalistického nábytku. Osvetlenie a zrkadlá sú neoddeliteľnou súčasťou celku Kúpeľňový dizajn. Zrkadlo je vybavené buď čiernou alebo bielou farbou a visí nad umývadlom. Môže byť zarámovaný v kontrastnej farbe, aby sa zdôraznila jeho dôležitá úloha. Osvetlenie, okrem toho, ktoré osvetľuje celé námestie, môže slúžiť aj ako kus modernej dekorácie a zvýrazňujúci prvok.

Luxusný nápad na čiernobiely dizajn kúpeľne

moderný čiernobiely dizajn kúpeľne

Čiernobiely dizajn kúpeľne má mnoho rôznych tvárí a môže vašu kúpeľňu premeniť na výrazný moderný priestor. Ak hľadáte jednoduchosť a neutralitu, ktorá má tiež silný charakter, mali by ste zvážiť niektoré z myšlienok, ktoré vám predstavíme. Získajte inšpiráciu na niektoré renovačné práce.

Od K.H. Hristová

minimalistický dizajn v čiernobielej kúpeľni

minimalistický dizajn kúpeľne v čiernej a bielej farbe

minimalistický dizajn kúpeľne so sklenenými stenami

minimalistický dizajn kúpeľne v čiernej a bielej farbe

Farebné akcenty v čiernobielom dizajne kúpeľne

Nápad na dizajn kúpeľne v čiernej a bielej farbe

Biely kúpeľňový nábytok …

čiernobiely minimalistický dizajn kúpeľne

… alebo čierny kúpeľňový nábytok

malý dizajn kúpeľne - čierny kúpeľňový nábytok

Čierna nástenná dekorácia a pruhy v čiernobielom dizajne kúpeľne

Kúpeľňový dizajn - nástenné pruhy v čiernej a bielej farbe

moderný dizajn kúpeľne -čiernobiele pruhy na stenu

Read more