Kúpeľňa, interiérový dizajn

Oživte svoju malú kúpeľňu s týmito dizajnovými nápadmi

dizajnový nápad pre malé kúpeľne

Malá kúpeľňa nie je na škodu. S toľkými fantastickými Dizajnové nápady pre malé kúpeľne môžete byť zmätení s výberom. Je to dôležitá miestnosť v domácnosti a malá veľkosť vašej malej kúpeľne neznamená, že by ste ju pri plánovaní interiéru mali zanedbávať alebo ignorovať. Urobte z neho dôležitú súčasť svojho domova. Tento kreatívny výber z Dizajnové nápady pre malé kúpeľne vám pomôže odhaliť skrytý potenciál vo vašej kúpeľni.

Malá kúpeľňa s moderným tmavým interiérom

moderná kúpeľňa s tmavým interiérom

Je možné, že nebudete môcť fyzicky zmeniť veľkosť svojej malej kúpeľne, ale môžete maximálne využiť priestor, ktorý je k dispozícii. Je rozhodne dôležité, aby ste vo svojom vnútri mali ilúziu priestoru malá kúpeľňa môže rozšíriť.

Malá červená kúpeľňa s obrazmi

malá-červená-kúpeľňa-s-obrazmi

Najprv zvážte povrchy svojich stien a podlahu. Tieto musia byť samozrejme vybrané pre ich vodotesné vlastnosti. Dlaždice na stene a podlahe sú v tomto ohľade kľúčovými rozhodnutiami. Aby ste získali pocit priestoru Aj vaša malá kúpeľňa Zvýšte, koordinujte dlažbu a dlaždice, aby ste vytvorili pocit kontinuity a rozmazali definíciu medzi horizontálnymi a vertikálnymi povrchmi. Schému dlaždíc je možné rozšíriť o kúpeľňové panely, čím sa vytvorí ešte väčší pocit priestoru na vylepšenie jednotky.

Nápad na dizajn pre malé kúpeľne

dizajnový nápad pre malé kúpeľne

Zjavnou voľbou pre farbu dlaždíc a iné natreté povrchy je biela alebo veľmi bledá farba. Automaticky to vytvára priestorovú ilúziu a pocit svetla a vzdušnosti v jednom malá kúpeľňa rozšírené. Ak vás však viac ťahá myšlienka tmavej exotickej kúpeľne, potom nezúfajte. Dobre naplánovaná tmavá kúpeľňa môže aj na malom priestore pôsobiť veľmi dramaticky. Kľúčom je nerozbiť steny a povrchy príliš veľkým počtom jemných zmien farby alebo kontrastu. To bude automaticky vyzerať naplno, čo zmenší ilúziu hĺbky a priestoru. Hlavne preto, že pozornosť je upriamená skôr na sériu oddelených tvarov a povrchov než na plynulú kontinuitu priestoru. Z rovnakého dôvodu odvážne sa opakujúce vzory nepatria medzi dobré Dizajnové nápady pre malé kúpeľne. Môžu mať atraktívny vzor alebo dva ako ústredné body, ale dávajte pozor, aby ste to nepreháňali.

Zaujímavý úložný systém pre malé kúpeľne

zaujímavý úložný systém pre malé kúpeľne

Dávajte pozor, aby ste svoju malú kúpeľňu nezahltili príliš veľkým počtom toaletných potrieb, uterákov a ďalšieho príslušenstva. Napriek pokušeniu vystaviť na displeji všetky vaše krásne fľaše a položky, môže to spôsobiť neorganizované prostredie a v dôsledku toho sa vaša kúpeľňa zmenší. Vyberte si niekoľko krásnych vecí, ktoré dodajú vašej kúpeľni osobnosť, a ostatné skryte. Integrujte efektívne úložné systémy do Vaša malá kúpeľňa. Ak v kúpeľni nemáte miesto na vstavané skrine a police, jednoducho ich presuňte do inej miestnosti.

Vaša malá kúpeľňa sa môže stať super luxusným priestorom vo vašom dome, tak prečo sa nevyhnúť štýlovej premene?

od Jaz

Mramorová stena v malej kúpeľni

mramorová stena-malá-kúpeľňa

Sklenená sprchová kabína – nápad na dizajn malej kúpeľne

sklenená sprcha, moderná kúpeľňa

Moderná kúpeľňa s tmavou dlažbou

moderná kúpeľňa s tmavým dizajnom

Organizačný nápad pre malé kúpeľne

organizácia-nápady-pre-malé-kúpeľne

Pruhované steny

pruhované steny v malej kúpeľni

dekorácia-v-malej-kúpeľni

100 ďalších nápadov pre kúpeľne