Kuchyňa

Navrhnite do kuchyne funkčnú miestnosť so skrinkou z lekárne

lekáreň skrinka do kuchyne vertikálne-úložné skrinky-zásuvky-výsuvy-chladnička-varič-mikrovlnka

Kuchyňa je domáca miestnosť, do ktorej je potrebné umiestniť veľké množstvo rôznych vecí. Úložného priestoru nikdy nemôžete mať dostatok, a obzvlášť v kuchyni je dostatok miesta na odkladanie a odkladanie veľmi cenné. V tomto článku vám predstavíme Lekárenská skrinka do kuchyne do ktorého sa ľahko zmestí takmer akýkoľvek kuchynský riad a veľa jedál.

Lekárenská skrinka do kuchyne – uložte zvisle

Lekárenská skrinka do kuchyne úložný priestor-špajza-potraviny-kuchynské skrinky-parkety-žena-taniere

Kuchynské zásuvky nemusia byť nevyhnutne postavené horizontálne ako obvykle. Vertikálne zásuvky alebo výsuvy pre špajze sa stali v dnešnej modernej kuchyni nepostrádateľné. Takýto skrinkový systém ponúka nielen veľký úložný priestor, ale je aj vhodným riešením úložného priestoru.

Lekárenská skrinka do kuchyne umožňuje optimálne využitie úložného priestoru

lekáreň skrinka do kuchyne úložný priestor-zásoby-vysoká skrinka-prehľadne usporiadané-výsuvné-prístupné

Napriek svojej úspornej inštalácii je lekárnička do kuchyne skutočným zázrakom úložného priestoru. Bez problémov využije celú hĺbku vašej kuchynskej linky a je tiež veľmi variabilný na výšku aj na šírku. Tento typ výsuvnej skrinky môžete integrovať ako spodnú alebo nástennú skrinku alebo, ako tu, do vysokej skrinky. Lekárnička je obzvlášť vhodná na skladovanie potravín.

Skrinky na špajzu, ktoré vám pomôžu udržať si poriadok

lekáreň skrinka do kuchyne otvorené-úzke-zásuvky-potraviny-zásoby-kuchynský riad

Lekárenská skrinka do kuchyne má tiež tú výhodu, že krásne kuchynské fronty vidíte iba zvonku a mnoho poschodí s výrobkami zostáva ukrytých. So špajzou bude pre vás ľahké sledovať veci, aby ste mohli čoskoro použiť potraviny s dátumom spotreby alebo získať ďalšie zásoby.

Lekárenská skrinka do kuchyne s praktickým vnútorným členením

Lekárenská skrinka na kuchynskú linku

Okrem potravín, ktoré sa neustále používajú, môžete do lekárenskej skrinky do kuchyne uložiť aj kuchynské pomôcky, ako sú soľničky a koreničky, odkladacie boxy alebo dokonca malé elektrické spotrebiče, aby pracovná plocha pôsobila upravene a upravene.

Zostavte si svoju výsuvnú skriňu sami

Lekárenská skrinka-kuchyňa-vstavané-police-riad-šálky-taniere-kuchynská skrinka-držadlo

Prečo neuložíte riad v lekárni? Takto sú pre vás šálky, taniere alebo termohrnčeky ľahko dostupné. Túto lekárničku si mimochodom môžete postaviť aj sami z príslušných dosiek a kovových valcov a umiestniť ju tam, kde je vo vašej kuchyni prázdny výklenok. Tu bol napríklad optimálne využitý priestor medzi chladničkou a stenou.

Funkčnosť a ergonómia v jednom

Lekárenská skrinka-kuchyňa-vysoké skrinky-zásuvky-výsuvná-špajza-úložný-sklad

Pri plánovaní kuchyne je potrebné vziať do úvahy nielen funkčnosť a dizajn, ale ani dobrú ergonómiu a nepodceňovať pohodlnú kuchyňu. Kuchynské skrinky, ako sú lekárenské skrinky, majú v tomto zmysle ergonomický zmysel. Uložte veci, ktoré sa zriedka používajú hore alebo dole, a položky, ktoré sa často používajú, na dosah..

Riad pripravený do ruky a úspora miesta

lekáreň skriňa-kuchynské hrnce-panvice-sitko-kuchynský riad-závesný-predný-biely

Stalo sa vám niekedy, že musíte napoly vliezť do skrine, aby ste sa dostali k panvici úplne vpravo? Keď v lekárni vo vašej kuchyni tieto časy skončia, uložené hrnce alebo pekáče sa vám pohodlne a prehľadne predstavia. Uprostred zvislej zásuvky nainštalujte priečku a jednoducho zaveste hrnce a panvice.

Uchovávajte zásoby v lekárni

lekáreň-skriňa-kuchynské dózy-rôzne-úložný-priestor-sporák-základ-skriňa-špajza

Skladovanie môže znieť trochu staromódne a nudne, ale taká dobre zásobená špajza s plechovkami vám umožní pripraviť chutné a rýchle jedlá, ak vás prekvapí návšteva alebo ak ste nemali čas nakupovať..

Praktické a dekoratívne zároveň

lekáreň-kuchynské-funkčné-skladovacie-dózy-potraviny-kuchynské-skrine-zásuvky

Takýto výsuv na policu s dvoma úložnými prvkami je nielen praktický a pohodlný, ale vytvára aj upravený a upravený vzhľad. Skladovacie nádoby rôznych veľkostí so suchým jedlom, ako je múka, kakao alebo káva, sú dokonca akosi dekoratívne.

Nápoje skladujte vo výsuvnej spodnej skrinke

lekáreň skriňa-kuchyňa-kuchynka-základňa-skrinka-zásoby-plechovky-nápoje-čaj-box

Skrinka v lekárni vám ponúka priamy prehľad a ľahký prístup k zásobám nápojov. Pomerne úzka lekárnička do kuchyne s veľkým objemom nákladu je obzvlášť vhodná na každodenné použitie a je vhodná aj na väčšie a ťažko skladovateľné položky..

Variabilná šírka – mini lekárnička

lekáreň-skrinka-kuchyňa-spodná-skriňa-výsuvná-úzke-police-koreničky-zásuvky

Pri montáži a nastavovaní kuchynského nábytku sú niekedy malé medzery. Táto výsuvná polica optimálne využíva najmenšiu medzeru medzi dvoma základnými jednotkami. Lekárenská skrinka do kuchyne je ideálnou možnosťou na skladovanie korenia. Ak je to potrebné, malé nádoby na korenie sú na dosah, bez toho, aby ste sa museli hrabať v okolí. Táto zvislá zásuvka, ktorá je ovládateľná a prístupná z oboch strán, vám spríjemní varenie.

Nože skladujte mimo dosahu detí

lekáreň-kuchyňa-úzka-výsuvná-spodná-skriňa-nôž-blok-nôž-zásuvková pec

Aj v kuchyni nám poriadok robí každodenný život jednoduchším. Všetko, čo treba uložiť, nájde v lekárni svoje správne miesto. S úzkou výsuvnou zásuvkou môžete napríklad uložiť blok nožov a udržať ostré nože bezpečne mimo dosahu vašich detí..

Malá kuchyňa s veľkým počtom úložných priestorov s lekárnikovou skrinkou do kuchyne

Lekárenská skrinka-kuchynský riad-kovový kontajner-drevená lyžica-nôž-malta-otvárač na konzervy

V tejto malej kuchyni boli rôzne kuchynské doplnky prakticky umiestnené v lekárenskej skrini. Tak zostane na pracovnej doske viac miesta a pomôcky, ako sú drevené lyžice alebo malty, sú chránené pred prachom a striekancom tuku. Vstavaná hliníková nádoba umožňuje prehľadné triedenie príborov a zabraňuje skĺznutiu obsahu skrinky pri otváraní a zatváraní skrinky lekárne.

Efektívne využívajte malé priestory

lekáreň skrinka-kuchyňa-kuchynské skrinky-pracovná plocha-zvisle-výsuvné-zásuvka-korenie

V tejto kuchyni bol implementovaný kreatívny nápad, ktorý jasne dokazuje, že aj tie najmenšie možnosti úložného priestoru môžete efektívne využívať. Na oboch stranách rúry sú nainštalované dve úzke lekárničky, v ktorých si vášeň milovníka varenia príde na svoje..

Korenie na dosah

Lekárenská skrinka-kuchyňa-stojan na korenie-úzke-koreničky-výsuvná-kapucňa-misa-citróny

Tu je lekárnička skrytá medzi nástennou skrinkou a odsávačom pár. Táto vysoká výsuvná skrinka skutočne využíva neobvyklý priestor na stene, ktorý by inak zostal nevyužitý. Praktické len tak, aby ste počas varenia siahli a mali všetky potrebné koreniny po ruke, príp?

Kuchynský ostrov so lekárnikovou skrinkou

lekáreň skriňa-kuchyňa-kuchynský ostrov-výsuvná úložná skrinka-spodná skrinka-barová stolička-chladnička

Varný ostrov s pultom je veľkým vrcholom v kuchyni a ponúka všestranný priestor na mnoho aktivít. Ponúka dostatok priestoru na spoločné varenie, často spája jedálenský a obývací priestor a umožňuje príjemné rozhovory pri varení. Ostrov na varenie s lekárničkou skracuje pešie vzdialenosti od špajze vo väčších miestnostiach a zjednodušuje pracovné postupy.

Úzka lekárnička na vreckovky

lekáreň-skrinka-kuchyňa-vertikálna-kefa-špongia-tekutý-mydlo-uterák-výsuvná-spodná skrinka

Malé veci často zaistia v kuchyni väčší poriadok a pohodlie. Uteráky alebo kuchynské utierky môžete udržiavať upratané a upratané v lekárenskej skrinke do kuchyne. Tekuté mydlo a kefa sú uložené v dvoch ďalších oddelených skladovacích priestoroch v tejto výsuvnej skrinke.

Špajza v otvorenej kuchyni

lekáreň-skriňa-kuchyňa-otvorená-výsuvná-skrytá-zásoby-priečka-pracovná plocha-váza na kvety

Otvorená kuchyňa spája kuchyňu s obývacou izbou, nepochybne má moderný vzhľad a umožňuje socializáciu. Tu má miestnosť špeciálny prízvuk, v ktorom bola zvisle do rámu dverí zabudovaná lekárnická skrinka. Bezpochyby je to kreatívny a praktický nápad na skladovanie potravín na mimoriadnom mieste

Výsuvná skriňa na topánky

Lekárenská skrinka-kuchyňa-skriňa-izba-obleky-košele-výsuvné-pánske topánky

Vysoká skrinka s výsuvmi nie je určená len na skladovanie v kuchyni. Svoj šatník môžete vybaviť aj výsuvnou poličkou na topánky. Zaistí pohodlnú manipuláciu a navyše vyzerá úplne šik.