Kuchyňa

Nápady na kuchynské vybavenie a náčinie, ktoré vám spríjemnia varenie

priestranný-biela-kuchyňa-nástenná-skriňa-sklenené-dvere-svieže-akcenty-jedálenský stôlKuchyňa z Konštrukcia P3

Zdravá kuchyňa je to, čo nazývame týmto priestorom, ktorý je dobre organizovaný, čistý a kde môžete ľahko vykonávať kuchynské práce. Obyvatelia majú ľahký prístup k kuchynskému riadu a surovinám, ktoré na varenie potrebujú, a kuchyňa im ponúka aj čerstvé akcenty, ako sú črepníkové rastliny a misky s čerstvými plodmi. Inými slovami, zdravé varenie vám umožní varenie a zdravý život žiť! Aby sme vám navrhli kuchyňu, ktorá vás motivuje experimentovať s kulinárskymi špecialitami, ponúkame vám nápady a tipy na kuchynské vybavenie a náčinie.

Vaša kuchyňa vás môže motivovať k tomu, aby ste si užili kulinárske zážitky: Čerstvé dotyky

Nápady na dekoráciu-pre-moderný-dobrý-pocit-kuchyňa-rezané kvety-váza-veniec

Bez ohľadu na veľkosť alebo rozloženie priestoru na varenie môžete vytvoriť zdravú kuchyňu, ktorá zaistí ľahký prístup ku všetkému a prinúti vás pripravovať chutné jedlá v pohodlí svojej domácej atmosféry. Pripojte sa k nám teraz, chceme vám ukázať niekoľko jednoduchých krokov a inšpirovať vás, aby ste sa dozvedeli, ako si môžete doma vytvoriť zdravý kulinársky priestor.!

Zdravá kuchyňa: navrhovanie zdravého kulinárskeho priestoru

Obrázok prostredníctvom: David Heide Design Studio

kuchynské skrinky-dobre zorganizované-príslušenstvo-riady-svetlé-drevené police

Začnime niečím skutočne „čerstvým“! Naozaj by ste tam chceli ísť, otvoriť chladničku a samozrejme nechať sa vtiahnuť do kuchynského priestoru, však? Takže urobte tam patrične atraktívne prostredie so špeciálnymi detailmi, ako sú napríklad čerstvé kvety, potom to bude určite vyzerať lákavo. Tip od nás: čerstvé kvety vo vázach alebo zelené v kvetináčoch! A vôňa čerstvého chleba vedľa! Ako to zistis? Skvelé, nie??

užívateľsky prívetivé-kuchyňa-otvorené-police-kontajnery-na-riad-drezy

Ďalšia báječná voľba: bylinky. Nielenže sú krásne a voňavé, ale povzbudia vaše kulinárske úsilie. Na zdravej vegetariánskej pizzi neexistuje nič ako čerstvý rozmarín!

Kuchynské vybavenie a náčinie pre väčšie pohodlie pri varení

Obrázok prostredníctvom: Umelecký dizajn pre život

Kuchyňa s ostrovom-úložný priestor-kuchynský riad-bylinkové kvetináče

Čerstvé akcenty, ako sú kvety, zelené rastliny, ovocie a zelenina, sú dekoratívnymi prvkami v kuchyni v štýle bistra. Biele steny a prirodzené svetlo robia perfektné pozadie pre ovocie a zeleninu. Práve na tieto sa teda bude zameriavať vaše týždenné menu.

Farba prináša do varenia radosť

Moderná čierna kuchyňa, obrázok prostredníctvom: Lonny

Priestor na kuchynské náradie-praktické-zariadenie-zadné steny-obklady-zelené

Nezabudnite, že ovocie a zelenina prinášajú do modernej kuchyne toľko potrebnú dávku farby. Najlepšia časť zdobenia čerstvými výrobkami bude neustála pripomienka toho, že chutné jedlo je bohaté a čaká na vás.

Ľahký prístup

nápady-na-štýlové-kuchynské-náčinie-doplnky-nástenné-mramorové-optické-ušľachtiléKuchynské potreby od Ferm Living

Ponechajme teraz tému živých, farebných akcentov trochu. Teraz sa porozprávajme o kuchynskom riade a praktickom zariadení. Také sú rezacie dosky, príbory, držiaky na hrnce a rôzne nádoby. Prečo by mala byť kuchyňa navrhovaná s ohľadom na tieto položky? Pretože budete zdravo variť, keď budete mať tieto nádoby a zodpovedajúce príslušenstvo na dosah.

Zodpovedajúce kuchynské vybavenie a riad 

Džbány-hrnčeky na kávu-nerezové-nástenné-háčiky-rastliny-v-kuchyni-bylinkyObrázok prostredníctvom: Lonny

Keď sú jedlá a suroviny na dosah, neexistuje žiadna výhovorka, prečo ich nepoužiť na prípravu chutných jedál.

závesné svetlá z nehrdzavejúcej ocele-kuchyne-priemyselné-elegantné-vybavenie-vysokého stropuObrázok prostredníctvom: Emerick Architects

Teraz, keď navrhujete rozloženie pre svoju kuchyňu, snažte sa, aby bol priestor užívateľsky prívetivý. Otvorené police, odpadkové koše a závesné stojany vám pomôžu udržať dôležité položky na dosah.

rôzne veľkosti-kuchynské kontajnery-porcelán-kamenina-s viečkami-kávovar-modernýObrázok prostredníctvom: Prepravka&Sud

Už sme spomenuli rôzne plechovky a plechovky, tieto šikovné nádoby sa stali dôležitou, štýlovou súčasťou kuchynského vybavenia. Pomôcť nám môžete aj pravidelným skladovaním potravín, ako sú napríklad obilniny a šošovica.

Koreničky a nádoby s viečkom

Sklenené poháre-džemy-viečka-akáciové-drevené kontajnery-ako-súčasť-kuchynského nábytku

Ak chcete vždy rýchlo vidieť, čo je uložené v nádobách, vyberte si tie, ktoré ukazujú prísady. Skvelý príklad, ako to môže fungovať, je možné vidieť na nasledujúcom obrázku. Kontajnery sú z prepravky & Hlaveň, vrchnáky sú vyrobené z akáciového dreva.

fúkané-sklenené-nádoby-železné-poklopy-zdravá-kuchyňa-prostredie-na-varenie

Vaša kuchyňa vás môže motivovať k tomu, aby ste si užili kulinárske zážitky. To tiež zvyšuje šancu, že sa budete zdravo stravovať. Nikdy nie je na škodu veci okoreniť! Dole vidíme okuliare od Hrnčiarska stodola, so svojimi fúkanými sklenenými nádobami a železnými viečkami pôsobia super štýlovo.

Nainštalujte priedel-bielo-glazované-dlaždice-kuchyňa-magnetický-pásový nôžObrázok prostredníctvom: Krásny neporiadok

Tu je jeden z našich obľúbených akcentov v kuchyni. Na pripevnenie noža tu slúži magnetický prúžok. To zaisťuje nielen skvelé, štylistické vyhlásenie, ale tiež zaisťuje, že môžete vždy niečo rýchlo rezať.

Kuchyňa-organizácia-poriadok-predmetov-rezanie-doska-sada-Ferm-Living

Ak nemáte radi neporiadok, určite vás poteší kuchynské vybavenie, ktoré pomáha udržiavať poriadok a poriadok. Tu vám ukážeme niekoľko príkladov, vrátane niektorých veľmi špeciálnych, ako napríklad doska na krájanie od Ferm Living. Vždy by ste mali mať niečo po ruke, aby ste si štýlovo vyzdobili kuchyňu.

Čistota by mala byť prvoradá

lesklá-moderná-kuchyňa-biela-čierna-fronty-ostrov-dlaždice-podlahaObrázok prostredníctvom: Tretí kameň

V poslednej časti dnešného článku sa chceme viac venovať čistote. Ak máte dostatok miesta, všetko s radosťou uvaríte a pripravíte. Určite nebudete robiť všetko tak ľahko a dobre, ak by ste mali umývadlo plné špinavých predmetov. Mali by ste sa preto snažiť udržiavať všetko čisté a upratané. Vďaka tomu je tiež oveľa väčšia pravdepodobnosť, že budete variť častejšie.

Rozhodnite sa pre rad čistiacich prostriedkov. Toto budete určite potrebovať. V súčasnej dobe sú na trhu aj možnosti šetrné k životnému prostrediu. Zvážte to, pretože sú prospešné pre prírodu aj pre vaše osobné zdravie. Bez ohľadu na to, čo presne si vyberiete, uistite sa, že prácu máte hotovú!

geometrický vzor-utierky-moderné-kuchynské doplnky-Ferm-Living-geometrický

Utierky sa môžu znečistiť, ak ich nebudete pravidelne prať a vymieňať. Tu vidíme týždennú sériu z Ferm LIVING! Tak skvelé a také geometrické!

Moderná-biela-kuchynská-ostrov-pohodlná-pracovná doska-dobre osvetlenáObrázok prostredníctvom: Spoločnosť Sealy Design Inc..

Sú vaše police čisté? Potom určite nebudete váhať naplniť ho obľúbenými surovinami, zeleninou a ovocím. Potom budete mať všetko na dosah.

Nakoniec vám chceme ukázať nádhernú kuchyňu od Studio A Beautiful Mess. Táto izba má svieži a čistý vzhľad. Môžete tu zažiť jasné farebné nuansy. Na otvorené police môžete všetko umiestniť tak, aby bolo na dosah. Nádherné rastliny zaisťujú čistý a zdravý pocit. Zdá sa, že tu človek zažije skutočnú blaženosť.

nápady-dizajn-kulinársky-priestor-žlté-podstavné-skrinky-mosadzné-zariadenia-modernéObrázok prostredníctvom: ABM Studio

Chceme vám popriať všetko najlepšie pri vytváraní vlastnej zdravej kuchyne! Nezabudnite ich udržiavať v čistote, pridajte veľa čerstvých poznámok a urobte kulinárske umenie pre vás skutočne jednoduchým! dobrú chuť!