Kuchyňa

Originálna sada kuchárskych nožov – priestorovo úsporný dizajn pre malé kuchyne

Nápad na dizajn súpravy nožov na sushi

Moderný Sada kuchárskych nožov v minimalistickom štýle a priestorovo úspornom dizajne nás úplne očarila. Nože zaujmú nielen ultramoderným vzhľadom, ale aj praktickým poňatím.

Sada kuchárskych nožov – praktický koncept šetrí miesto

Krájacia doska dizajn rezané plátky paradajok

To Sada kuchárskych nožov pozostáva zo štyroch nožov určených na mäso, ryby, ovocie a ďalšie prísady. Zapadajú do seba a zaberajú veľmi málo miesta. Ľahko sa starajú a sú extrémne trvanlivé – určite potešia všetky hobby toulce! Ešte viac – toto si jednoducho môžete zbaliť do batohu na výlety alebo dlhé cesty. V dnešnej dobe je kuchyňa multifunkčným priestorom – často súčasťou obývačky. Pri varení sa teda môžete porozprávať so svojimi priateľmi a rodinou – kuchyňa by samozrejme mala pôsobiť reprezentatívne. Hlavne v obmedzenom priestore je dôležité, aby riady nezaberali veľa miesta a dali sa ľahko nájsť. Sada nožov je zárukou, že budete mať rýchly prístup ku všetkým nožom naraz a nikdy nebudete musieť hľadať jednotlivé nože.

Sada kuchárskych nožov – vysoko kvalitné kuchynské potreby zo Švajčiarska

Sada nožov z nehrdzavejúcej ocele moderného vzhľadu

Súpravu kuchárskych nožov vytvoril mladý a talentovaný dizajnér  Mia Schmallenbach pre renomovaného výrobcu Deglon navrhnuté. Mia vyrastala v Indonézii a posledných šesť rokov študovala v Bruseli priemyselný dizajn. Skúšala rôzne možnosti a varianty súprav nožov, až kým neprišla s myšlienkou spojiť nože do jedného celku namiesto toho, aby ich od seba opticky oddelili.

Švajčiarska spoločnosť Deglon je rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1921. Vynikajúca výroba a vysoko kvalitný dizajn sa stali ochrannou známkou. V úzkej spolupráci s mladými a skúsenými dizajnérmi vyvíjajú rôzne inovatívne projekty – napríklad stretnutie nožovej súpravy.

Sada nožov do modernej kuchyne

Losos pripravuje na večeru biele víno

Štýlový kuchársky nôž z nehrdzavejúcej ocele

Kuchársky nôž má štýlový vzhľad a modernú výrobu

Štyri nože na mäso, chlieb, ovocie a ryby

Držiak ovocia na rybacom a zeleninovom chlebe

Vysoká kvalita a úspora miesta

multifunkčná súprava kuchárskych nožov vysokej kvality

K dispozícii aj v čiernej farbe

Rodinné oslavy nápady na čierny farebný dizajn

Moderná súprava nožov od spoločnosti Deglon

Držiak Kuchynský zážitok