Interiérový dizajn

Moderný podkrovný byt – exkluzívna zmes luxusu a elegancie

moderný podkrovný byt horší dom obývacia izba v bielom

the moderný podkrovný byt dom Bader na vás zapôsobí veľkým priestorom a luxusom, ktorý je obsiahnutý v každom prvku od predných dverí až po najvzdialenejší roh. V skutočnosti je najlepší bakalársky byt. Ak nájde potrebnú sumu na prenájom alebo kúpu, ktorýkoľvek mládenec by tento byt použil na budúce dobytie.

Moderný podkrovný byt – základné informácie

moderný podkrovný byt zlý dom obývacia izba panoramatický výhľad

the moderný podkrovný byt Bader Haus sa nachádza v jednej z najbohatších a najdrahších obytných štvrtí v Hollywood Hills. Tento byt má veľa doplnkov a pohodlného nábytku, ktoré sú kombinované s vynikajúcim vybavením, a preto sa investícia do tohto bytu rozhodne oplatí. Bader Haus, ako naznačuje názov, bol navrhnutý a vytvorený v mene známeho bývalého bakalára medzi študentmi L.A. Projekt realizovali a realizovali profesionáli, ktorí pracujú pre skupiny Russel Group a Palumbo Design.

Moderný podkrovný byt – výstrednosť a maximálny komfort

podkrovný byt zlý dom obývačka modrá biela

the moderný podkrovný byt má obrovskú podlahovú plochu naplnenú veľkým množstvom výstredností a maximálnym komfortom pre bohémsky spôsob života. Úžasný výhľad na mesto je vidieť z každého kúta bytu vďaka fantastickému architektonickému plánu, ktorý zahŕňa veľké sklenené steny a obrovské okná dokonca aj v kúpeľni. Keď k tomu pridáte exkluzívnu priestrannosť, ktorá je presne cieľom spoločností Russel Group a Palumbo Design, získate domov snov, ktorý sa nedá nahradiť ničím iným na svete.

Moderný dizajn obývačky v dome Bader

moderný podkrovný byt horší dom biely pohovky popcorn

Vysoké stropy, lesklé podlahy a elegantný nábytok sú len niektoré z doplnkov moderný podkrovný byt Interiérový dizajn. Brilancia a luxus sú hlavné myšlienky, ktoré sú v každej miestnosti ovplyvnené pohodlným sedením a avantgardným nábytkom. Keď hovoríme o štýle dekorácie v Bader Haus, nemohli sme prehliadnuť bizarné výkony. Popcorn a čiernobiely dizajn ženskej postavy sa jedinečným a atraktívnym spôsobom spájajú s bohatou atmosférou. Je nepopierateľné, že tieto podivné obrázky sa skutočne celkom dobre hodia k štýlovému prostrediu.

Zaujímavá dekorácia na stenu

moderný byt zlá dekorácia steny domu

the moderný podkrovný byt má prevažne neutrálnu farebnú paletu. Biele, čierne a sivé nuansy boli použité na povrchy v byte a sú v dokonalej harmónii s luxusným prostredím. Svetlé prvky sú však akcentom v interiérovom dizajne bytu, ktoré sú v skutočnosti veľmi pôsobivé a pútavé a zodpovedajúcim spôsobom slúžia svojmu účelu. LED systémy sú ďalšími kontrastnými prvkami domu Baderových – elektrické modré svetlo je symbolom vyššej triedy, kam bakalár skutočne patrí.

Moderný podkrovný byt a jeho izby

moderný byt zlý dom spálne obrazy farebné

the moderný podkrovný byt má spálňu, ktorá vyžaruje romantiku a atraktívne pozvanie pre každú dámu. Zlatý vankúš je symbolom bohatstva a bohatstva domova. Takýto symbol existuje v každej miestnosti. Okrem obrazov sú tu aj ďalšie podivné kusy nábytku, ako napríklad ružová sedačka v obývačke.

Ružová sedačka v obývačke

moderný podkrovný byt zlý dom ružová sedačka obývačka

Ultramoderná kuchyňa v podkrovnom apartmáne je veľmi pútavá svojim originálnym vybavením a inovatívnym dizajnom. Či už na rýchly obed alebo dlhú romantickú večeru, kuchyňa je perfektne vybavená. Kúpeľňa je rovnako veľká a priestranná ako spálňa. the moderný podkrovný byt je miesto, kde si môžete oddýchnuť, relaxovať a tiež sa zabaviť.

Roh s mäkkou pohovkou a panoramatickým výhľadom

moderný podkrovný byt bader house sedačka rohový výhľad

Spálňa v dome Bader s krásnym výhľadom

podkrovný byt horší dom spálňa s výhľadom

   Moderná kúpeľňa v hnedej a bielej farbe

moderný byt zlý dom luxusná kúpeľňa

Kuchynský ostrov so zaujímavou výzdobou

podkrovný byt zlý dom kuchynský dizajn jednoduchý

Jednoduchý dizajn kuchyne v hnedej a bielej farbe

moderný byt zlý dom kuchyňa v hnedej bielej farbe

Úchvatný výhľad v spálni domu Bader

moderný byt zlý dom sklenená stena televízor

Moderný podkrovný byt s podlahovými svetlami v modrej a fialovej farbe

podkrovný byt slabší osvetlenie domu modré

Sklenená stena v spálni

moderný byt horší dom s výhľadom na spálňu