Interiérový dizajn

Domáca kancelária v industriálnom štýle – 15 nápadov s moderným nádychom

Zásuvka na stôl pre domácu kanceláriu ponúka nápady na moderné vybavenie

Industriálny štýl si príde na svoje v jednoduchej estetike a dokonalej ergonómii, s ktorou sa často stretávame v starých podkroviach a skladoch alebo v súčasných domoch. Čaro tohto jednoduchého, elegantného štýlu sa uchytilo, pomaly sa vylieza z obývačky a kuchyne do modernej spálne a luxusnej kúpeľne. Dnes chceme ísť o krok ďalej v rovnakom smere a priniesť príťažlivosť industriálneho štýlu aj do domácej kancelárie. Priemyselný je praktický, elegantný a cenovo dostupný Práca z domu navrhnuté tak, aby boli prevádzkyschopné a predovšetkým prispôsobiteľné.

Domáca kancelária – kombinácia prvkov priemyselného dizajnu s moderným príslušenstvom

Domáca kancelária-nápady-moderný-dizajn-stôl-sklenená doska

Kombinácia prvkov priemyselného dizajnu so súčasným príslušenstvom ponúka to najlepšie z domácej kancelárie! Niektoré domáce kancelárie pôsobia ako prirodzené rozšírenie obytného priestoru, iné ponúkajú súkromné, odľahlé miesta, kde môžete v pokoji pracovať a vykonávať svoje každodenné úlohy. Tieto krásne domáce kancelárie pôsobia exkluzívne a výnimočne, určite vás môžu zviesť k tomu, aby ste sa rozhodli pre elegantný, industriálny štýl.

Domáca kancelária v priemyselnom štýle podporuje kreativitu

Samolepka na stenu pre domácu kanceláriu Mapa sveta medená stojacia lampa

Mnohým majiteľom domov vyhovuje práca z domu. Táto myšlienka v posledných rokoch naberá na význame. Dokonca aj tí, ktorí si berú prácu domov, uprednostňujú malý pracovný priestor v spálni, kde si môžu skontrolovať svoje e -maily a niečo dohnať. Domáca kancelária v priemyselnom štýle je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú spojiť moderný minimalizmus s príjemným priestorom. Aj keď minimalistické miestnosti často pôsobia sterilne, industriálny štýl so sebou prináša zaujímavé optické a štruktúrne prvky, vďaka ktorým je miestnosť útulnejšia a elegantnejšia..

Nech je vaša domáca kancelária funkčná a štýlová zároveň

Akrylátový koberec na piesok do domácej kancelárie

Namiesto toho, aby ste sa držali iba priemyselného vzhľadu, môžete vo svojej domácej kancelárii bez problémov miešať niektoré štýly zdobenia. Neutrálne farby súčasných izieb harmonizujú so strohým vzhľadom industriálneho štýlu. Na moderný nábytok je možné použiť eklektickú výzdobu alebo dokonca prvky z polovice storočia, ktoré dodajú jedinečnej domácej kancelárii osobitnú auru. Ak vás ťažké kovové prvky alebo odhalené tehlové steny nezaujímajú alebo ich veľmi nezaujímajú, osvetlenie sa dá jednoducho urobiť v industriálnom štýle! Všetko skutočne závisí predovšetkým od vášho osobného vkusu, ale môžete to urobiť bez veľkých premien!

Domáca kancelária – chladný štrukturálny kontrast

Domáca kancelária-priemyselný-obytný štýl-tehlová stena-neošetrená

Keď hovoríme o klasickom industriálnom štýle, prvá vec, ktorá vám príde na myseľ, sú odhalené tehlové múry a svetlé kovové povrchy. Ak sa vám páči tento dizajn, môžete urobiť svoju domácu kanceláriu čo najneutrálnejšou. Príliš veľa farieb a vzorov môže vytvárať vizuálny neporiadok a tento prístup je kontraproduktívny. Namiesto použitia širokej škály farieb sa zamerajte na rôzne kontrastné textúry. Hľadaj vizuálnu rovnováhu: surové betónové povrchy, obnažené rúry a murivo! Pridajte teda plyšový koberec a sedenie, ktoré dodá miestnosti jemnejší vzhľad.

K úspešnému vytvoreniu bizarnej domácej kancelárie v priemyselnom štýle je možné pridať aj lesklé moderné povrchy a teplé drevené akcenty. Správny kľúč k tomuto štýlu spočíva v nepolapiteľnej rovnováhe medzi veľmi odlišnými prvkami!

Dekorácia a osvetlenie domácej kancelárie

Kovové nástenné poličky na pracovný stôl do kancelárie

Úložné jednotky, stoly a stoličky tvoria väčšinu nábytku, ktorý definuje atmosféru domácej kancelárie. Rustikálna, kovová stolička je veľkým pútačom pozornosti, ale naozaj si musíte premyslieť, koľko hodín v nej strávite a či ju v miestnosti vôbec potrebujete. Nezabudnite, že pracujete z domu. Pohodlie je rovnako dôležité ako tvar. Dobrým kompromisom by bolo zaobstarať si modernú kancelársku stoličku podľa vlastného výberu, ako aj drevené stoly a kovové police v industriálnom štýle. Ďalším dôležitým aspektom ideálnej domácej kancelárie je osvetlenie. Rovnováha medzi klasickými závesnými lampami a prirodzeným vetraním vám dáva najlepšiu šancu zavŕšiť vašu funkčnú a atraktívnu domácu kanceláriu.

Z malej miestnosti sa stane skriňa

Domáca kancelária-tehlové nástenné police-neošetrená drevená podlaha

Ozdobte svoju skrinku nápadito – obrázky podporujú kreativitu

Biela stolová rolovaná čalúnená stolička pre domácu kanceláriu

Industriálny štýl sa v posledných rokoch etabloval ako alternatíva k minimalizmu

Domáca kancelária-biele police-stôl-betónová podlaha

Stôl vyrobený vlastnými rukami z vodovodných potrubí

Domov-kancelária-moderný-dizajn-nápady-policový systém na stenu

Domáca kancelária-malý-byt-zariadenie-nápadov

Domáca kancelária Priemyselný štýl Čierna tabuľová farba na stenu

Domáca kancelária-priemyselný štýl-nápady na zariadenie-pohovka-oranžová

Domáca kancelária-priemyselný štýl-malá miestnosť

Home-Office-Industrial-Chic-Ideas-Pracovné valčeky