Halloween

Trendy halloweenskych kostýmov 2020 – s týmito nápadmi rozveselíte halloweensku párty

Ak hľadáte perfektný kostým na nadchádzajúci Halloween, rozhodne sa oplatí pozrieť sa na tohtoročné trendy. Formujú ich predovšetkým filmy a seriály z toho roku. Ale nielen to: Klasika ako mačky, čarodejnice alebo stará dobrá kostra sú tiež súčasťou trendov halloweenskych kostýmov 2020. V nasledujúcom texte vám poskytneme prehľad o trendových kostýmoch na rok 2020 a dáme vám pár tipov, ako používať ich, aby ste ich mohli sami implementovať. Nechajte sa inšpirovať a ohromte všetkých svojich priateľov na halloweenskej párty. So všetkou náladou na večierkoch nezabudnite nosiť aj ochrannú masku!

Kostýmové trendy 2020 na Halloween - tieto kostýmy sú hitom tohto roku

Kostýmové trendy 2020 – móda 2000 -tych rokov

Trendy halloweenskych kostýmov 2020 - móda začiatku roku 2000 ako prestrojenie

Každý módny trend sa skôr alebo neskôr vráti a móda zo začiatku roku 2000 nie je výnimkou. Preto môžete v skriniach prehrabať staré dobré žabky, zvončeky a sponky do motýlikov a vyčarovať z nich trendový halloweensky kostým. A ak ste všetky tieto kúsky už dávno vyhodili, nie je problém – keďže táto móda sa ešte len začína, nebudete mať problém nájsť v obchodoch správne doplnky a oblečenie.

Trendy kostýmov 2020 – Dážď na mňa

Trendy kostýmov 2020 - Ariana Grande a Lady Gaga z hudobného videa k filmu Rain on me

Veľkým hitom tohto roku je pieseň „Rain on me“ od Ariany Grande a Lady Gaga. Ak hľadáte vhodné kostýmové trendy 2020 pre dvoch, urobíte perfektnú voľbu s oblečením týchto dvoch speváčok. Niekoľko statických odevov v ružovej a / alebo fialovej farbe, vysoký účes s poníkom a samozrejme biela očná linka sú veci, ktoré by nemali pri tejto myšlienke kostýmu chýbať. Potom už nič nebráni vašej halloweenskej zábave.

Halloween namiesto Coachelly

Kostýmové trendy 2020 - Coachella stále oslavuje so správnym oblečením

Tento rok bolo kvôli Covid-19 zrušených mnoho festivalov. Populárna Coachella nie je výnimkou. Bez ohľadu na to, či ste skutočne plánovali výlet do Coachella Valley tento rok alebo nie – je to perfektná téma pre halloweensky kostým a je jedným z trendov kostýmov 2020. Džínsy v kombinácii s neónovou košeľou, oblečením v štýle boho alebo ale trendové plážové košele so šortkami – to všetko je vhodné pre typický štýl Coachella.

Corona flákač

Karanténny fusak je jedným z trendov kostýmov 2020 - župan, šortky a maska ​​na spanie

Ak je tento rok témou číslo 1, je to pandémia Covid-19. Nie je teda divu, že sa to vkradlo aj do trendov kostýmov do roku 2020. Karanténny flákač je zábavný, originálny a skvelý na oslavu tohto Halloweenu a na humorné ohliadnutie sa za takmer minulým rokom. Ako však môžete implementovať tento kostýmový trend 2020? Veľmi jednoduché: župan s pyžamom, papučami, maskou na spanie a strapatým účesom – to je všetko, čo potrebujete. A respirátor, ktorý musíte tento rok nosiť na každom večierku, dodá halloweenskemu kostýmu poslednú bodku.

Kurzy priblíženia z domu

Kostýmové trendy 2020 - Znovu aktivujte lekcie a stretnutia Zoom počas karantény

Je to podobná myšlienka ako u lenivého muža na tému „Covid-19“. Vyučovanie z domova o Zome bolo počas karanténneho obdobia normálne niekoľko týždňov. Túto fázu si môžete na Halloween zábavne pripomenúť oblečením pyžama alebo iného útulného domáceho oblečenia (pretože úprimne, kto to už vynahradil?), Výroba kartónového prenosného počítača a použitie tohto príkladu na kostýmové trendy 2020 párty. Kostým vyzerá ešte zábavnejšie, keď sa nalíčite a upravíte v klasických teplákoch.

Trendy kostýmov 2020 – Čierna vdova

Čierna vdova ako kostýmové trendy 2020 - kožený outfit Scarlett Johansson

Film vyjde až po Halloweene, ale už teraz vyvoláva veľké očakávania. Oslávte to na halloweenskej párty tým, že sa prezlečiete za čiernu vdovu. Scarlett Johansson ukazuje, ako sa to robí a predstavuje sa v elegantnom outfite v čiernej farbe, ktorý si ľahko poskladáte sami z jedného kusu z kože alebo koženky. Získajte zodpovedajúcu červenú parochňu a už ste použili trendy v kostýmoch 2020, aby ste na každého zapôsobili originálnosťou.

Mačky

Kostýmové trendy 2020 - Filmový prepadák Mačky na halloweensku párty

Kostým pre mačku je klasický, ale tento rok trend nie je pre jednoduchú mačku, ale pre muzikál „Mačky“. Toto bol rok, kedy bol film uvedený na trh, a rozdelil všetky názory. Pre mnohých je to flop roka. Vyberte si teda jednu z postáv z filmu, aby ste sa obliekli na Halloween a zostali verné trendom kostýmov do roku 2020. A čo keby ste sa naučili jednu z piesní a serenádovali všetkých prítomných? Koniec koncov, musí tam byť aj zábava!

Múmia s maskou

Skombinujte múmiu s maskou na Halloween napriek Covid-19

Pravdepodobne najdokonalejšou variantou halloweenskeho kostýmu v tomto roku je múmia, pretože ochrannú masku je možné do tohto kostýmu aj úžasne integrovať. Mení sa na súčasť kostýmu a pri mnohých bandážach je menej nápadný. Toaletný papier je možné použiť aj namiesto obväzov. Múmia je sama o sebe obľúbenou klasikou. Ale kvôli pandémii bude takmer súčasťou trendov kostýmov do roku 2020.

Maskovaný spevák

The Masked Singer sa dal dohromady s mikrofónom

Jednou z najväčších televíznych šou tohto roku je bezpochyby „The Masked Singer“. Preto nie je divu, že ich uvádzame v našich trendoch v kostýmoch do roku 2020. Aj keď bude ťažké dať dohromady pôvodné kostýmy, nemusíte ani vy. Len improvizujte a nájdite efektné pohľady. Ak si so sebou vezmete aj mikrofón ako doplnok, každý zaručene bude vedieť, o čom je váš kostým. Tieto kostýmové trendy 2020 pre mužov, ženy a deti budú veľkým hitom!

Pennywise

Klaun Pennywise z ES pre mužov a ženy s balónom

Je pravda, že doteraz uvedené trendy v kostýmoch do roku 2020 neboli obzvlášť desivé. Tí, ktorí si vážia určitý hororový faktor, sa však s Pennywise správne rozhodnú z filmu „ES“, pretože zlý klaun zostáva ako prestrojenie veľmi obľúbený. Spôsobov, ako zostaviť tento halloweensky kostým, je pomerne veľa. Pleťová maska, pod ktorú samozrejme nosíte aj svoju ochrannú masku, je jedným z variantov. Ak je toho na vás priveľa, môžete použiť aj staré dobré karnevalové líčenie. Na to, aby ste sa stali klaunom, potrebujete iba nastriekanú červenú alebo oranžovú farbu vlasov alebo parochňu a samozrejme ikonický červený balónik plný hélia a zodpovedajúceho oblečenia (veľa volánov a červených pomponov)..

Ratched

Séria Ratched ako inšpirácia na retro kostýmy na Halloween

Sériu „Ratched“ možno na Netflixe vidieť veľmi čerstvú. Psychologická thrillerová dráma už očarila mnohých divákov – je vhodné ju použiť ako návrh na trendový halloweensky kostým v roku 2020. Kostým si môžete vybrať buď ako retro sestričku, alebo ako typické šaty z 50. rokov. Nezabudnite na elegantné retro updo a ladiace líčenie.

Kostýmové trendy 2020 pre mužov a ženy – Harry a Meghan ako partnerský kostým

Meghan a Harry s dáždnikom v daždi - nápad na partnerský kostým s nádychom romantiky

Potrebujete trochu romantiky? Táto fotka Meghan a Harryho sa dostala do médií pred niekoľkými mesiacmi a ktokoľvek hľadá vhodný kostým, ktorý sa hodí k jeho partnerovi, môže túto fotografiu použiť ako inšpiráciu. Svetlo modré šaty pre ženy a tmavomodrý oblek pre mužov, spoločne držia dáždnik a máte perfektný prevlek pre dvoch. Kto by to bol povedal, že kráľovská rodina môže byť súčasťou trendov kostýmov na Halloween všetkých čias do roku 2020.

Vidiecky vzhľad

Old Town Road od Lil Nas za singlový alebo skupinový kostým na Halloween

Ste jedným z ľudí, ktorí počuli Lil ‘Nas‘ Staromestskú cestu ‘hore -dole? Potom je jeho vidiecky vzhľad s kovbojským klobúkom a čižmami perfektným nápadom na váš tohtoročný halloweensky kostým. Či už pre seba alebo pre kostým partnera alebo skupiny – všetky varianty je možné skombinovať. Jedna osoba môže predstavovať Billy Ray Cyrus a tretia osoba (alebo možno dokonca váš pes) kôň. Vtipné a originálne, nie??

Trendy kostýmov 2020 – Baby Yoda

Urobte si Baby Yodu sami ako prezlečenie za Halloween s béžovou bundou s kapucňou

Sotva existuje srdce, ktoré by dieťa Yoda nebilo rýchlejšie. Roztomilý malý chlapček sa stal známym prostredníctvom Disney + a ideálne sa hodí ako halloweensky kostým 2020. Voľná, béžová bunda s kapucňou a zelenými ušami, ktoré si môžete ľahko vyrobiť z plsti alebo inej látky a prišiť alebo prilepiť na kapucňu – to je všetko, čo potrebujete. Tí, ktorí môžu háčkovať, môžu dokonca uháčkovať čiapku s ušami.

Influencer

Oblečte sa ako influencer do športového obleku, slnečných okuliarov, účesu a šperkov

Influenceri sem, influenceri tam – ovplyvňujú každodenný život mnohých dnešných ľudí. Preto sa vkradli do trendov kostýmov 2020. Ležérny, no napriek tomu štýlový bežecký oblek, elegantný účes a elegantný make -up a šperky – už ste zostavili nápad na kostým. Aby bola téma pre ostatných ešte jednoduchšie rozpoznateľná, môžete niekde pridať logo Instagram. Ďalšie vhodné príslušenstvo je vždy pri sebe – váš smartphone! Teraz máte dobrý dôvod nosiť ho pred sebou.

Kostýmové trendy 2020 pre ženy – Bezradné

Nápad na kostým pre ženy na Halloween - Cher a Dionne s károvaným oblečením

Ikonický teenagerský film tento rok oslavuje 25. výročie a vy sa môžete nádherne osláviť a uctiť si to, keď sa oblečiete do Cher. Jeden z najznámejších outfitov Cher je žltý z fotky vyššie. Károvaná sukňa so žltým alebo bielym topom a zodpovedajúcim sakom. Patrí sem aj pár bielych pančúch. Mimochodom, táto myšlienka je skvelá aj vtedy, ak hľadáte trendy kostýmov 2020 pre partnerský kostým. Váš najlepší priateľ sa potom môže obliecť ako Dionne.

Štýl 80. rokov

Trendy kostýmov 2020 - Klasický outfit aeróbnych dievčat z 80. rokov v jasných farbách

Móda 80. rokov je opäť na vzostupe a je veľmi obľúbená aj pre kostýmy. Halloween však môže byť niečo veľmi špeciálne: aeróbne oblečenie z 80. rokov. Vkusné farebné kombinácie, telo a samozrejme obtiahnuté legíny s manžetami – to sú typické kúsky oblečenia, ktoré tvoria tento outfit. Ale šortky a podkolienky sú rovnako vhodné. Máš na výber! Čím farebnejší, tým lepší bude tento kostým 2020! A to platí aj pre make -up.

Strážcovia – Strážcovia

Strážcovia - Strážcovia nápadu na kostým s tvárovou maskou

Aj keď to nie je nový film, je to jeden z trendov kostýmov 2020 z dobrého dôvodu, a to je maska, ktorú nosí Angela Abraham. Keďže ochranné masky sú stále povinné a mali by sa nosiť aj na večierkoch, kostýmy, ku ktorým aj tak patria, sú veľmi praktické, však? Kostým ľahko zložíte tak, že získate biely tenký rolák a skombinujete ho s čiernym koženým kabátom s kapucňou. Chýba už len čierna maska ​​a máte hotovo. Viditeľnú časť tváre môžete odlíčiť aj čiernym karnevalovým líčením.

A v tomto článku uvádzame nápady, ako vyrobiť masku Rorschach.