Halloween

Halloweenske ručné práce s papierom – 3 jednoduché pokyny

Halloweenske drotárstvo s papierom -inštrukcie-nápady-girlane-ku% cc% 88rbis-bat

Každá oslava je skvelou príležitosťou prejaviť kreativitu a byť kreatívny. Vlastné výrobky sa rýchlo používajú a sú okamžite prezentované. Originálna dekorácia zaisťuje dobrú náladu pri oslavách a večierkoch. Prekvapte svojich hostí originálnymi a štýlovými ozdobami, ak ich vyrobíte z papiera Tinker Halloween. Ponúkame tri ľahko zrozumiteľné príručky.

Halloweenske ručné práce s papierom – Štýlové halloweenske dekorácie z krepového papiera

Halloweenske drotárstvo s papierom-nápady-strauss-čierna-ruža-krepový papier

Domáca dekorácia nie je vždy lacnejšia ako položky, ktoré môžete pripraviť na párty. Je však krajší a precízne prispôsobený štýlu bývania. To vytvára ucelený celkový obraz, ktorý prispieva k slávnostnej atmosfére. Halloween sa blíži a je to dobrá príležitosť, ako ukázať pozornosť detailom v čo najlepšom svetle. Ako veľmi vhodný materiál pre ručné práce sme vybrali papier.

Halloweenske ručné práce s papierom – vyrobte si svoj vlastný štýlový venček na dvere v tmavo čiernej farbe

Halloweenske drotárstvo s papierom -inštrukcie-veniec na dvere-čierno-biely-krepový papier

Oslava sa začína prednými dverami. Hostí môžete uvítať lahodnými nápojmi na privítanie a pozvať na večierok v dome. Preto dáva zmysel, že halloweenska výzdoba začína tam. Predné dvere štýlovo ozdobte tematickým vencom na dvere z krepového papiera, ktorý je veľmi jednoduché navrhnúť.

Halloweenske ručné práce s papierom – návod na venček na dvere

halloween-drotár-papier-návod-na-dverový veniec-čierny-krepový papier-špendlíky

Charakteristickými farbami pre Halloween sú čierna a oranžová, ale môžete experimentovať aj s inými farebnými kombináciami. V našom prípade sa používa iba čierny krepový papier. Nakrájajte na niekoľko obdĺžnikových kúskov rovnakej veľkosti. Zaobstarajte si veniec, zvyčajne vyrobený z polystyrénu. Potrebujete tiež špendlíky – buď s čiernou hlavou, alebo úplne vyrobené z ocele.

Halloweenske ručné práce s papierom – čierny venček na dvere vyrobený z krepového papiera

halloween-drotár-papier-návod-dvere-veniec-krepový papier-vyrobte si sami

Zložte každý kus krepového papiera na dva, aby ste vytvorili slučku a pevne ho pomocou špendlíka vložte do podložky venca. Mal by sa vytvoriť druh volánky. Pokračujte, pokiaľ je pokrytý celý povrch venca. Pokúste sa zachovať rovnakú vzdialenosť medzi jednotlivými prvkami, aby na konci bola jednotná štruktúra.

Vyrobte si dverový veniec na Halloween z krepového papiera a podložky do venca

halloween-drotár-papier-návod-dvere-veniec-dekorácia-dom% cc% 88r

V spodnej časti venca uviažte mašľu pomocou krepového papiera alebo iného materiálu podľa vlastného výberu. Ak ozdobíte veniec dverí, môžete priniesť nejakú farbu. Styrofoamovú veniec možno ľahko pripevniť na dvere – obojstrannou lepiacou páskou alebo lepiacimi podložkami.

Halloween drotár s papierom – zástrčka metly čarodejnice 

Halloweenske drotárstvo s papierom -inštrukcie-čarodejnica-metla-deko-pary-slamky

Skvelé halloweenske doplnky je možné drobiť s papierom. Slávnostne sú nimi ozdobené párty koktaily, sušienky a servírovacie taniere. Vyrobte si atmosférické čarodejnícke metly, ktoré presne zodpovedajú téme.

Halloweenske ručné práce s papierom – požadované materiály

Halloweenske drotárstvo s papierom -inštrukcie-čarodejnica-metla-materiály-potrebné

Predovšetkým potrebujete svetlé slamky, ktoré vám určite urobia dobrú náladu, ale dajú sa použiť aj konvenčné. Stále je potrebný list hnedého papiera a šnúrky, ako aj lepenka v oranžovej farbe.

Tinker Halloween – strapce nakrájajte na hnedý papier

halloween-drotár-papier-návod-čarodejnica-metla-nožnicový-okraj

Slamka slúži ako držadlo metly a štetina metly je vyrobená z hnedého papiera. Preto vezmite kus papiera a nakrájajte ho na okraje, ale nie na jednej strane až do konca. Tam pripevníte obojstrannú pásku a pripevníte ju na jednu stranu žiariacej slamy. Funguje to veľmi jednoducho, ak slamku naviniete na lepkavé miesto a potom mierne zatlačíte.

Halloweenske ručné práce – ozdobte svetelné slamky ako čarodejnícke metly atmosférickým spôsobom

halloween-drotár-papier-návod-čarodejnica-metla-žiariace-slamky

Halloweenske ručné práce s papierom – vysekávanie tematických štítkov

halloween-drotár-papier-návod-čarodejnica-metla-materiály-dierovač-šnúra

Čarodejnícka metla vyzerá zrejme hotovo, ale dôležité detaily stále chýbajú. Vyrobte si krásne štítky, ktoré pripevníte na každú malú metlu a urobte tak výzdobu skutočne atmosférickou. Na to potrebujete dierovač s motívom, dierovač a šnúru. V tomto prípade je dierovač vybraný s návrhom štítku, ale môžete použiť ten, ktorý si vyberiete.

Halloweenske ručné práce s papierom – vyrobte si vlastné štítky s dierovačmi s motívom

halloween-drotár-papier-návod-čarodejnica-metla-punč

Použite oranžovú kartónovú škatuľu, pretože je ideálna pre tému Halloween. Pred vyrezaním môžete na štítky napísať slávnostné štítky. Môžete to urobiť pomocou počítača a tlačiarne alebo pomocou písacieho stroja, inak ich môžete potom ručne vypísať. Vystrihnite z lepenky toľko štítkov, koľko je čarodejníckych metiel, a uviažte ich na jednu čarodejnícku metlu.

Vytvorte originálne doplnky pre Halloween – Svetelné čarodejnícke metly

halloween-drotár-papier-návod-čarodejnica-metla-hnedé-papierové slamky

Čarodejnícke metly je možné perfektne integrovať do dekorácie stolu a vložiť do občerstvenia a večierku ako nápaditú dekoráciu. Môžete ich tiež darovať hosťom ako malý darček. Správny efekt však nastane, keď svetlá zhasnú a kľučky metly v tme žiaria.

Vyrobte si na Halloween špičky čarodejníckych metiel z papiera a svetlých slamiek 

Halloweenske drotárstvo s papierom -inštrukcie-čarodejnica-metla-vyrobte si-koktaily

Tinker kreatívne nápady na Halloween – zástrčka metly čarodejnice

halloween-drotár-papier-návod-čarodejnica-metla-hnedý-papier-žiariace slamky

Drotár so strašidelným ozdobným písmom na dvere na Halloween – návod

halloween-drotár-papier-návod-dekorácia-písmená-dvere-dekorácia-čierna

Dekoratívne písma vždy upútajú pozornosť a sú považované za štýlové dekorácie s individuálnym nádychom. S ozdobnými písmenami môžu byť nápadité kľúčové slová a monogramy prezentované ako harmonická dekorácia v dome. Halloweenske slogany ako Boo, Spooky, „Trick or Threat“ a ďalšie boli preložené z angličtiny. Potrebujete iba zodpovedajúce písmená, ktoré nájdete v každom remeselnom obchode.

Halloweenske ručné práce s papierom – ozdobte ozdobné písmená

halloween-drotár-papier-návod-dekorácia-písmená-kartónové materiály

Dekoratívne kríky vyrobené z materiálov, ako je polystyrén alebo lepenka, sú k dispozícii aj ako pevné telá alebo škatule s vekom. Vyberte si svoj vlastný odtieň a zafarbite ho na čiernu alebo inú farbu, aby zodpovedal téme. Keď farba úplne zaschne, možno po najmenej 12 hodinách, môžete povrch ošetriť sprejovou farbou a potom posypať leskom a trblietkami. Nakoniec zafixujte vhodným sprejom.

Ozdobné písmo Tinker v čiernej farbe s trblietkami na Halloween

halloween-drotár-papier-návod-ozdobné-písmená-trblietky-čierne

Nasledujúci deň, keď je povrch suchý a nelepí sa, môžete ozdobné písmená zviazať a upevniť na požadovanom mieste. Takto navrhnuté písmena je možné zavesiť na dvere alebo umiestniť inam.

Vyrobte si na Halloween atmosférické dekorácie dverí

halloween-drotár-papier-návod-dekorácia-písmená-dvere-ozdoba-trblietky