Halloween

Čertovské líčenie na Halloween s návodom pre dospelých i deti

čert nalíčil mužskú tvár

Už hľadáte nápady na kostým na Halloween, karneval alebo tematickú párty, ktorá je spojená s prítomným výrazom a vzbudzuje silné emócie? Prestrojenie za diabla je nepochybne veľmi populárne. Dôležitou súčasťou úspešného halloweenskeho alebo karnevalového kostýmu je dokonalé líčenie tváre. V dnešnom článku pre vás máme skvelé nápady, ako krok za krokom nalíčiť diabla. Nechajte sa inšpirovať našou obrázkovou galériou pre ženy, mužov a deti a upútajte pozornosť každého jemným, zlým alebo strašidelným líčením tváre.

Líčenie červeného diabla krok za krokom pre mužov a ženy

čert-make-up-červená-žena-čert-rohy

Keď človek myslí na diabla, prvé združenie je spojené s červenou farbou. Ak sa chcete nalíčiť ako červený diabol, musíte si najskôr nechať dostatok času, pretože by ste si mali natrieť celú tvár a veľkú časť tela, aby ste získali autentický vzhľad raja a pekla. Červenú farbu naneste čo najrovnomernejšie pomocou špongie alebo štetca. Keďže budete nanášať mejkap na veľkú plochu pokožky, je rozhodne vhodné použiť kvalitný, vo vode rozpustný mejkap. Hneď ako základná vrstva farby zaschne, môžete si tvár namaľovať ďalšími farbami.

Pri výbere ozdôb sa fantázii medze nekladú. Nie je pravidlom, ktoré hovorí, ako sa správne skladá z diabla. Tmavé, široko zakrivené obočie je súčasťou tváre skutočného diabla. Aby ste to urobili, musíte pri mostíku nosa trochu vytiahnuť obočie. Môžete nakresliť niekoľko zakrivených čiar až do vonkajšieho kútika oka. Aby mala vaša tvár viditeľné kontúry, zvýraznite lícne kosti, obočie a líniu brady. Zdvihnite obočie žltou farbou. Ak sa nalíčite ako čert, mali by ste sa podľa toho nalíčiť aj na pery. Čierne pery vyzerajú skutočne diabolsky a strašidelne. Veľký kontrast k jasne červenej farbe získate aj vtedy, ak si pery nalakujete žltou farbou. Skutočný diabolský muž by mal mať aj bradu. Čiernou farbou môžete napríklad nakresliť úzky trojuholník na bradu a fúzy nad perou.

Líčenie napoly anjel napoly diabol

anjel-čert-tvár-žena-červeno-biela

Zaujímavú interpretáciu kostýmu diabla získate, keď sa stanete polovičným anjelom a polovičným diablom. Na to musíte natrieť jednu stranu tváre, ako už bolo popísané vyššie, prevažne červenou a čiernou farbou, zatiaľ čo druhá polovica je úplne biela. Ako veľký prízvuk môžete obočie tváre anjela vyšperkovať striebornými flitrami alebo trblietkami. Maľujte tenké čierne švy, ktoré zaujímavým spôsobom spájajú dobré a zlé stránky. Na čertovu tvár použite červený rúž a čierny rúž na líčenie po anjelovej strane.

Premeňte ženy na čertov plameňov

ohnivý čert-rýchly-make-up-ústa-oči-žena

Ak chcete aj napriek čertovskému líčeniu pôsobiť žensky a príťažlivo, môžete vyčarovať líčenie ako horiaci čert. Pre tento skvelý vzhľad na karneval alebo Halloween sú oči nalíčené farbami ohňa žltou, oranžovou a červenou. Plynulé farebné prechody a typický tvar plameňa zaujmú očarujúcim vzhľadom. Existuje mnoho spôsobov, ako nalíčiť ženské čertice.

Ak váš halloweensky mejkap naznačuje, že sa chcete na večierku vkĺznuť do úlohy satana, líčenie ako na obrázku vyššie je skvelý nápad. Namiesto toho, aby ste pery zafarbili na čierno, môžete ich iba zarovnať pomocou čiernej kohlovej ceruzky a doplniť červeným rúžom. Tenké vlnovky namaľujte červenou farbou so žltými odtieňmi šikmo k spánkom. Vďaka tomuto vzhľadu budete vyzerať príťažlivo a zvodne.

Strašidelné nápady na líčenie tváre diabla

čert-žena-make-up-tvár

Či už je muž alebo žena nalíčený ako diabol, diablove rohy sú doplnkom, ktorý dotvára klasický kostým diabla. Ak si nechcete kúpiť rohy diabla, ale chcete si ich navrhnúť sami, k dispozícii je niekoľko možností. Niektoré môžete napríklad tvarovať z jednoduchej modelovacej hmoty a potom ich natrieť červenou farbou. Nakoniec rohy pomocou pásky alebo lepidla prilepte na čelenku. Diabolské rohy je možné vyrobiť aj z vaječného kartónu.

Kartónové rohy sú vlastne dokonalým doplnkom kostýmu čerta pre deti, pretože papier je ľahký remeselný materiál. Tiež si budete môcť vyrobiť toto dôležité príslušenstvo v priebehu niekoľkých minút. Jednoducho z kartónu na vajíčka vystrihnite dva rohy, ktoré zostanú spojené, a natrite ich všade naokolo červenou farbou. Hneď ako farba zaschne, urobte v spodnej časti rohov dva malé otvory špicatým predmetom a prevlečte cez ne rezanú domácu gumu..

Ak si chcete zaistiť očarujúci vzhľad a nenosiť na pleti príliš veľa make-upu, môžete sa možno odlíčiť ako obvykle a dosiahnuť skvelé efekty pomocou ľahkých trikov s líčením. Môžete napríklad použiť jemnú ružovú na orámovanie očí a umelú krv na vykrvácanie dolného viečka. Updo nechá domáce rohy prísť na svoje.

žena-čert-kvetinové oči

Ak chcete na nadchádzajúcej párty vyniknúť z davu a zaujať originálnym vzhľadom, môžete si uvedomiť vlastnú interpretáciu diabolského líčenia a zaistiť nadšený vzhľad. Pre jedinečný vzhľad diabla si môžete vybrať úplne akúkoľvek farbu a tému, ktorá sa vám páči. Ružový démon vyzerá veľmi elegantne, ale akosi mysticky a strašidelne, nie?

Ak si nalíčite oči ako čert, môžete pomocou kontaktných šošoviek démonicky blysnúť pohľadom. So správnymi hororovými kontaktnými šošovkami bude váš make-up pôsobiť ešte strašidelnejšie. Ak necháte taký diabolský pohľad blúdiť davom, krv vám nepochybne zamrzne v žilách.

Na efektívne momenty šoku môžete použiť napríklad žlté kontaktné šošovky. Farba necháva vo vašich očiach zažiariť šialenstvo a oheň, vďaka ktorým budú vaše ľudské bytosti v Halloweenský večer vystrašené. S červenými a čiernymi kontaktnými šošovkami môžete tiež šíriť hrôzu a strach, nech ste kdekoľvek. Tí, ktorí sa odvážia prísť k vám, nebudú môcť od vás odtrhnúť oči, ak nosíte studené, mliečnobiele, podliate krvou šošovky.

Dieťa do Mardi Gras alebo Halloween ako diablov make-up

 karnevalový kostým dievča-dieťa

Ak svoje dieťa nalíčite ako čerta, môžete použiť aj typickú žiarivú červenú. Spolu s dieťaťom by ste sa mali rozhodnúť, či zafarbíte celú tvár, len namaľujete pery alebo nalíčite strašidelné oči. V skutočnosti stačia najjednoduchšie motívy líčenia, aby sa vaše najdrahšie dieťa stalo roztomilým čertom. Chlapci a dievčatá sa v tejto úlohe radi vidia a je skutočne zábavné byť oblečení ako Satan.

Ako už bolo vysvetlené vyššie, diablove rohy si môžete vyrobiť sami, ušiť ich alebo si ich jednoducho namaľovať na čelo. Drzé malé čertice budú určite netrpezlivo čakať, aby svojimi rohmi nabodli hostí na halloweenskej párty.

halloween chlapec detský karneval

Niekedy nie sú potrebné žiadne podrobné pokyny, ako sa nalíčiť. Deti takmer vždy vedia, čo skutočne chcú, a môžu vám pomôcť s kreatívnymi nápadmi na vytvorenie najoriginálnejšieho a najstrašidelnejšieho vzhľadu na Halloween alebo Mardi Gras. Popustite uzdu svojej predstavivosti a užite si veľa zábavy pri stylingu a líčení!