Domy snov

Luxusná vila v Kanade s nádherným výhľadom

luxusná vila kanada terasa s výhľadom na krb podlaha

Toto nové dramatické Luxusná vila ponúka to najlepšie v premyslenom dizajne a má nádherný otvorený pôdorys s nádherným výhľadom na oceán! Táto nevšedná vila, kompletne prestavaná, z najlepších materiálov, s vysokou kvalitou a dôrazom na detail, ponúka priestranné obývacie priestory a čistý biely interiérový dizajn..

Luxusná vila s bielym interiérovým dizajnom

luxusná vila biela sedačka modrý koberec

Súčasťou areálu sú zábavné priestory, trblietavý vonkajší bazén, salónik a priestory na grilovanie. Všetky sú obklopené úžasne krásnymi záhradami a výhľadom na západ slnka a oceán. Nádherne navrhnutý interiér ponúka elegantné, ale príjemné prostredie, dokonale proporčné miestnosti a podmanivé vizuálne spojenie s prírodou. Každá izba je zariadená v najvyššom štandarde a môže sa kúpať na slnku cez sklenené okná a steny od podlahy až k stropu.

Luxusná vila v Kanade

luxusná vila biliardový stôl jedálenský kút kuchyňa

Dizajn nábytku na mieru, vysoké stropy, umelecké diela na stenách a brilantné, vyhrievané vápencové podlahy zdobia Luxusná vila Vnútri. Fasáda pri vchode je obložená cédrovými panelmi a masívne otočné dvere umožňujú prístup do príjemnej prijímacej haly so svetlíkom. Z chodby sa vstupuje do nádhernej dámskej miestnosti, súkromnej posilňovne s wellnessom a kancelárie. Schodisko vedie do úchvatnej veľkej obývačky, ktorá obsahuje modernú kuchyňu s ostrovom a pultom, salónik a jedálenský kút. Elegantný krb a integrované multimediálne a svetelné systémy tu vytvárajú krásne akcenty.

Sklenené okná od podlahy k stropu

luxusná vila kuchyňa dizajn sklenené okná

Na hornom poschodí je krásna spálňa s úžasným bielym dizajnom a šatníkmi na mieru, ako aj hosťovská izba. Všetky majú prístup na súkromnú terasu s dlhým krbom na poschodí. Spodné poschodie ponúka ďalšie dve spálňové suity s nádhernými sklenenými dverami, vinárňou s regulovanou teplotou a plne automatizovaným domácim kinom so 180-palcovou obrazovkou..

Drevený rozdeľovač izieb s TV

luxusný vilový drevený skrinkový televízny systém

Toto je vynikajúco určené Luxusná vila ponúka dokonalé prostredie pre zábavu a má približne 6 400 metrov štvorcových obytnej plochy. Luxusný život pre každého náročného kupujúceho!

lobby

luxusná vila vstupná chodba schody

Triky v hale

luxusná zámocká vstupná hala svetlíky svetlíky

Osvetlenie fasád a schodísk

luxusná vila cédrový obklad vonkajšia fasáda

Terasa s výhľadom na oceán   luxusná vila terasa s výhľadom na oceán

    Domáce kino

luxusná vila domáce kino biele ležadlo

Vínna pivnica so sklenenými stenami

Luxusná vila vínna pivnica sklenené dvere

Krb v spálni

luxusná vila spálňový krb biela modrá

Sklenené okno vo vani

luxusná vila okno vaňa kúpeľňa

veľká kúpeľňaluxusná vila kúpeľňa dizajn kamenné obklady