dizajn

Dizajnový nábytok – eklektické zloženie stola, stoličky a lampy

výstava moderného umenia, stolová lampa, stolička, priemyselný vzhľad

Kto by to bol povedal Dizajnový nábytok nemusí nevyhnutne vyplývať zo spolupráce. Dokonca aj naopak, ako nedávno predviedol izraelský návrhár Itay Ohaly. Na vytvorenie súčiastok zo kompozície najal deväť dizajnérov. Dizajnéri počas experimentu nesmeli komunikovať a mali by sa spoliehať iba na svoju predstavivosť.

Dizajnový nábytok – výstava v uhoľnej bani

Inštalačná téma stolná lampa do stoličky

the Dizajnový nábytok sú navrhnuté podľa nelineárnej metódy. Skupinový projekt zahŕňa niekoľko kusov nábytku, ktoré musia byť navrhnuté podľa témy. Koncept hovorí, že každý dizajnér by mal pracovať oddelene. Potom sa kusy nábytku dajú dohromady. Takto je každá jednotlivá kompozícia výstavou tvorby niekoľkých dizajnérov a architektov. V tomto prípade bola navrhnutá kompozícia na tému „Stroj“, ktorá bola inšpirovaná uhoľnou baňou.

Dizajnový nábytok s charakterom – nápad z Izraela

Kožená betónová noha Moderný umelec Izraelský dizajnér

the Dizajnový nábytok boli zostavené nasledovne – noha stoličky, sedadlo a operadlo boli predstavené na výstave v Belgicku. Dizajnéri Dana Cannam, Joon Han Lee a Agata Karolina sa snažili kusy navrhnúť kreatívne. Našťastie boli potrebné iba drobné zmeny v zložení. Lampu vyrobili Nati Moskovich, Naama Bergman a Itay Ohaly a neskôr ju pripevnili k kancelárii. Nohy stola sú výsledkom práce Christiana Fiebiga, Amelie Desnoyersovej a maliara Eugenia Morpurga. Tu čelili návrhári svojej najväčšej výzve – konkrétne zostaveniu stolu. Nohy boli upravené tak, aby mohli podopierať celú konštrukciu.

Každý kus nábytku bol navrhnutý samostatne

výstava moderného výtvarného umenia Belgium Machine

Tabuľka potrebovala úpravy

Výstava kovových nožičiek, drevená klietka, Belgicko

Kompletný plán inštalácie – montáže

Výstavná sedacia skupina stolová lampa

Jednotlivé kúsky navrhlo deväť dizajnérov

Kompozícia moderné umelecké diela industriálny vzhľad Izrael