dizajn

Moderné ohniská s fascinujúcim talianskym dizajnom od AK-47

moderné krby kameň-doska-drevo-oceľ-nohy

V dnešnom článku by sme vás radi počuli moderné ohniská od talianskej spoločnosti AK 47 present, ktoré svojim unikátnym dizajnom premenia vašu záhradu na nádherné miesto. Vonkajšie ohniská sú úspešnou kombináciou talianskeho dizajnu a praktickosti. Moderné ohniská v záhrade vyčarujú príjemnú atmosféru a zaistia pokoj a pohodu. Očarujúce dizajnové predmety z AK-47 kombinujú mýtický prvok ohňa so súčasným štýlom, ktorý poteší vaše zmysly aj oči.

krb-kreslo-more-drevo

Neklamný dizajn je výsledkom použitia kvalitatívnych surovín a starostlivého plánovania. Spoločnosť ponúka spoľahlivé výrobky, ktoré sa vyznačujú funkčnosťou a vysokou kvalitou. Prírodný materiál drevo, ktoré horí v plameňoch a žeravé uhlíky v divákovi vyvolávajú pocity a emócie. Moderné krby z AK-47 kombinujú schopnosti najlepších majstrov a citlivosť dizajnéra. Jednoduchosť, štýl a funkčnosť robia z unikátnych vonkajších krbov. Kvalitné krby presviedčajú nielen jednoduchým dizajnom, ale aj svojou veľkosťou. Suroviny, z ktorých sú vyrobené, dokonale ladia s prírodným prostredím, ako keby neboli nikdy oddelené od životného prostredia. Zanechávajú vo vás spontánny a nefalšovaný dojem prirodzenosti.

kov-škrupina-drevo-kamienky

Záhradné a vonkajšie ohniská dokonale harmonizujú s okolitou krajinou. Ohniská od talianskeho výrobcu vás pozývajú na útulné posedenie. Krby rozvíjajú svoje vlastnosti iba v súvislosti s miestnosťou a prispôsobujú sa jej. Luxusné ohniská AK-47 je možné nainštalovať do domácej záhrady, k bazénu alebo do vonkajšej časti hotelov a reštaurácií. Medzi vysokokvalitné krby patria vstavané modely, ktoré je možné vložiť do zeme na úrovni zeme, ako aj vonkajšie krby, ktoré sú vybavené nosným rámom a nohami z ocele. Profesionálny a kreatívny tím v AK-47 neustále vyvíja nové, očarujúce výrobky, ktoré sú inšpirované vlastnosťami materiálov drevo a oceľ, ako aj ich úspešnou kombináciou..

prírodné materiály-surovina-drevo-oheň

oceľ-drevo-prírodný materiál-pohovka-hodiť vankúše-veranda

záhradný dizajn-palmy-budova

exteriéry drevo-oceľ-oheň

veľký-prázdninový-dom-jedáleň-vonkajší

ohnisko-otvorený-oheň-pani

vonkajší-krb-moderné-prírodné-materiály

plážové bary-misy-krby

* Oficiálna webová stránka spoločnosti AK 47