dizajn

Nerezová kľučka dverí – navrhnite očarujúci vchod do domu

Kocka s kovovým zámkom

Z Nerezová kľučka dverí je bežnou a praktickou voľbou pre predné dvere. Účinok tohto detailu je však často podceňovaný. Tím dizajnérov Studioforma dokázal pravý opak – že kľučka dverí môže vytvárať akcenty a zdobiť vchod do domu.

Nerezová kľučka dverí pre moderné predné dvere

Kovová konštrukcia kľučky na dverách

Z Nerezová kľučka dverí spoločnosti Štúdiový formát je súčasťou vašej zbierky nábytku. Dizajnové štúdio predstavilo aj dva modely kľučiek dverí. Náš úplne obľúbený kúsok zostáva obrysom. Architektonickú stavbu charakterizujú jasné línie a obdĺžnikové tvary. Architekti sa pokúsili prísť s dizajnom, ktorý by sa hodil k akýmkoľvek moderným dverám a zároveň by sa vyznačoval efektnou minimalistickou konštrukciou. Kľučka dverí sa vyznačuje jednoduchými geometrickými tvarmi – kocka je ohniskom a definuje celý koncept. Kombinácia kľučky dverí a zámku vyzerá jednoducho, ale veľmi efektívne. Outline je vhodný na sklenené aj drevené alebo kovové dvere. minimalistické domy budú z dizajnu určite ťažiť.

Nerezová kľučka dverí s architektonickým vzhľadom

Rukoväť vchodových dverí vyrobená z nehrdzavejúcej ocele

Dizajnéri Miriam Vazquez a Alex Leuzinger spolupracovali na niekoľkých projektoch a zistili, že ich spolupráca vyústila do kreatívnych návrhov a architektonických návrhov. Založili ste kanceláriu architektov studioforma v Zürichu a odvtedy sa tešíte na rastúcu popularitu a popularitu. Jej zbierka nábytku obsahuje niekoľko modelov kľučiek dverí, policových systémov z dreva, moderné stoly, stoličky a zodpovedajúce žiarovky. S interiérovým dizajnom už majú bohaté skúsenosti a vždy nájdu rovnováhu medzi štýlovým vzhľadom a funkčnosťou. Spojovacím prvkom v produktovom rade je geometrický tvar. Inovatívny, veľmi zaujímavý a štýlový – tak sa dá opísať nábytok a bytové doplnky značky.

minimalistická kľučka dverí

Vchod do domu z nerezovej ocele

Dizajn charakterizuje tvar kocky

Dizajnový vchod domu do betónového múru

K dispozícii aj v zlatej farbe

Dizajnová kľučka dverí na vchodové dvere

Navrhnite si štýlový vchod do svojho domova

Minimalistický vchod do domu z nehrdzavejúcej ocele