dizajn

Dizajnové popolníky pripomínajú živé sochy z rastlín

Popolník z cigary dizajn živá štruktúra-rastliny organický materiál

Japonský kvetinový umelec a návrhár Azuma Makoto, inšpirovaný prírodnými tvarmi a textúrami, vytvoril úžasnú zbierku botanických štruktúr, ktoré vyzerajú takmer ako živé a fungujú ako „popolníky“. the Dizajnový popolník sú komplikovane ručne vyrobené zo záhradníckych a organických materiálov a ponúkajú alternatívnu možnosť pre trvalo udržateľný vývoj dizajnu produktov. Kreatívny nápad určite nadchne aj nefajčiarov!

Prepracovane zdobené dizajnérske popolníky od Azuma Makoto

Stojací popolník Kamufláž Rastliny Materiál-Azuma Makoto Kvetinové umenie

Vyrobené s veľkým dôrazom na detail a ručne vyrobené, tieto lesknú Dizajnový popolník má svoje veľmi zvláštne kúzlo. Ako základ slúžil okrúhly popolník vybavený filtrom, ktorý bol umne orámovaný botanickým materiálom, takže celú sochu je možné bezproblémovo integrovať do prírodného prostredia..

Tvarovo tvarované popolníky a pohlcovače zápachu

Navrhnite popolník zabijaka zápachu-botanika inšpirovaný-azuma makoto japonské moderné umenie

Návrhár vytvoril organické tvary, ktoré sa plnia popolom. Na výrobu Makoto použil rôzne záhradnícke materiály a prírodné produkty, ako sú opadané listy, korene stromov a mach. Výsledkom boli nápadité kompozície. Jedna nádoba pripomína tvar a štruktúru kmeňa stromu s ostro rezanou korunou, druhá pripomína bujné rastlinné labyrinty alebo minikoberček pokrytý divokými kvetmi.

Opäť sa zamerajte na prírodu – prepracovane navrhnuté popolníky

Stojan popolníka botanické prvky dizajn azuma makoto kvetinový umelec Japonsko

Okrem funkcie zberu popola z cigariet ponúkajú tieto organické štruktúry možnosť ekologického vývoja v oblasti dizajnu každodenných vecí. Elegantné a praktické popolníky majú moderný dizajn, ktorý je blízky prírode. Takéto popolníky môžu stále slúžiť ako doplnok na poličke alebo v skrini na ozdobu.

Konzumácia tabaku – známy zvyk

Živé sochárske rastliny Biomateriálový dizajn popolníka

Témy, ako napríklad fajčiarska kultúra, sa dajú nájsť aj v kvetinových popolníkoch – fajčenie je stále symbolom individuálnej slobody, moci, bohatstva a znamená radosť a dokonca aj erotiku. Kvetinový umelec Azuma Makoto, Narodený v meste Fukuoka v Japonsku v roku 1976 nachádza výraz pre svoje umenie v jazyku kvetov a rastlín a zameriava sa na ich často zanedbávanú hodnotu.. 

Bujná vegetácia funguje ako veko a bráni tvorbe pachov

Popolník s viečkovým dizajnom Filter z organického materiálu Azuma-Makoto

Popolník – dekoratívny prvok vo vašich štyroch stenách

Kmeň stromu optického popolníka sa blíži prírodným záhradníckym materiálom

Voľne stojaci popolník vyrobený z organických materiálov 

Nápady na dizajn filtra popolníka z koreňa stromu Japonsko

Živé štruktúry

moderný cigaretový popolník s filtrom v prírodnom materiáli s organickým tvarom