Životný štýl, technológie

Vodná cyklistika – inovatívny nápad od Schiller Sport

Žena na bicykli na vode

Spoločnosť Schiller Sport Inc.. vyvíja „vodný bicykel X1“ – novú skúsenosť ako bicykel na vode. Vodná cyklistika je ďalším vývojom projektu „baycycle“, ktorý bol zahájený a ktorý sa zaoberá novou formou cyklistiky, v ktorej sa bicykle vyrábajú na báze vzduchu. 20 kg konštrukcia bola vyrobená z eloxovaného hliníka a nehrdzavejúcej ocele a ponúka maximálnu bezpečnosť používania vďaka dvom vzduchom naplneným pontónom. Výkyvné dvojité vrtule sa ovládajú bez kormidiel iba pomocou riadidiel bicykla. Užívateľ môže odbočiť doľava a doprava a tiež jazdiť dozadu, čo inak umožňuje iba niekoľko „velocipédov“ na svete. Stimulujúci, dynamický a bezpečný zážitok pri rýchlosti 8 uzlov za hodinu (alebo 14,83 kilometra za hodinu). Všetky dostupné fotografie sú so súhlasom spoločnosti Schiller Sport Inc.

Vodná cyklistika je šetrná k životnému prostrediu a dá sa rozšíriť za niekoľko minút 

ako na vodnom bicykli

Iba vodné bicykle radu X1 radu 250 sú vyrobené s vymeniteľnými sedlami, volantmi, pätkami a behúňmi. Tento stabilný bicykel je ponúkaný v rôznych farbách a má jednoduchý rotačný pohyb, ktorý prevádza maximálnu premenu energie na hnaciu silu. A vodná cyklistika so 100% využitím ľudskej sily, čo tiež znamená, že nedochádza k znečisťovaniu ovzdušia a nulovým emisiám do životného prostredia. Športové výrobky Schiller sú ešte šetrnejšie k životnému prostrediu ako väčšina zariadení na trhu, pretože sa ľahko prenášajú a na montáž a demontáž jednotlivých dielov z kufra auta potrebujete iba 10 minút..

Vodná cyklistika pre mimoriadny zážitok z vody

Most-výhľad na mesto-všade-bez emisií

Od začiatku bola podporovaná myšlienka návrhu a výroby vysoko vyvinutého, na výrobu priateľského, bicykla. Judah Schiller, zakladateľ a vedúci spoločnosti, rozpráva, ako X1 odráža spoluprácu špičkových dizajnérov, inžinierov a remeselníkov, ktorí s pomocou odborníkov na vodné športy vyvinuli niečo jedinečné. Už bolo načase, aby ľudia získali neskutočné vzrušenie a slobodu vodná cyklistika zážitok na veľkolepom modrom povrchu matky Zeme. Vodný bicykel ponúka aj vodotesnú skrinku na cennosti a predstavuje bezpečný a výnimočný spôsob športovania na dvoch kolesách.

Šport pre mužov a ženy na vode

Jedinečný zážitok na vode

Systém bicykla-chodidla-pedálu-cyklistiky

Pohonný systém s ľudskou silou