Nábytok

Vytvorte si DIY dekoráciu stola z kytice kvetov

center-piece-idea-table-deco-rustikálne

Kvety na výzdobu svadieb vrátane dekorácií na stôl nie sú tou najdôležitejšou súčasťou príprav pre každého. Niektorí to uprednostňujú jednoduchšie a nechcú sa im príliš venovať. A jednoduchá váza alebo dokonca murárska nádoba a niekoľko pekných kvetov v nej môže mať skutočne veľký účinok. Vytvorenie pôsobivého diela skutočne nevyžaduje veľa času ani úsilia DIY dekorácia stola tvarovať z kvetov. Rovnako tak nie je potrebné míňať veľa peňazí a vyberať si akékoľvek exotické, extrémne drahé kvety. S trochou motivácie a jednoduchými, ale peknými kvetmi si môžete ľahko vytvoriť vlastné kytice na stoly bez toho, aby ste strácali veľa času a peňazí, pretože jedna DIY dekorácia stola dať to dohromady nie je ani vyššia veda, ani desivé, naopak. Experimentovať môže byť naozaj zábavné. A vaši hostia vás budú milovať!

Vytvorte si DIY dekoráciu na stôl z kytice kvetov so sasankami

DIY-stôl-dekorácia-nápad-dizajn

Nasledujúca príručka pre a DIY dekorácia stola vám pomôže zostaviť skvelú kyticu sasaniek, ktorú môžete použiť aj na vlastnú svadbu. Kvety kvitnú v máji. Ak sa teda vaša svadba koná v tomto čase, môžete si ju jednoducho objednať.

Čo potrebujete na dekoráciu stola pre domácich majstrov:

kvetinový-stôl-dekorácia-svadobná hostina-kutilstvo

 • Kvety podľa vlastného výberu

  Na ukážkovú kyticu boli použité rôzne druhy ruží; Sasanka; ružový ranunculus; biely ranunculus; ružová pimelea; zelený, závesný amarant a mäsiarska metla.

 • nožnice na kvety
 • Kvetinová pena
 • nádoba na kvety (v tomto prípade miska s nožičkou)

Pokyny na dekoráciu stola pre domácich majstrov:

svadobná dekorácia-sasanka-krásne-kvety-kytica

 1. Pripravte si kvety na pripnutie DIY dekorácia stola predtým. Odstráňte tŕne, nízke listy a všetky zlomené okvetné lístky. Pod tečúcou vlažnou vodou odrežte 2,5 až 5 cm stoniek pod uhlom 45 stupňov. Potom odrežte všetky spodné listy, ktoré sa môžu neskôr dotknúť vody vo vašej nádobe. Kvety skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia alebo prievanu. Polejte kvety aspoň štyri až šesť hodín.
 2. Nakrájajte kvetinovú penu tak, aby sa zmestila do nádoby na DIY dekorácia stola pasuje. Penu namočte do zmesi vody a nakrájajte kvetinové jedlo. Penu jednoducho vložte do vedra s vodou, ktorá obsahuje rezanú kvetinovú potravu. Netlačte penu pod vodu, nechajte ju klesnúť sama. Pena je pripravená, akonáhle je pod vodou a už z nej nevychádzajú žiadne vzduchové bubliny.
 3. Navrhnite tvar a základ kytice pre DIY dekorácia stola, pomocou zelenej väzby. Za týmto účelom stonky jednoducho prilepte do peny. Všimnite si toho, že uhol, ktorý si vyberiete, určí, ako bude zelená kravata stáť. Mäsiarska metla je na to ideálnou voľbou. Pretože je dostatočne stabilný na určenie tvaru a zároveň dostatočne tekutý na vytvorenie vintage techniky.
 4. Pridajte ako kyticu do kytice DIY dekorácia stola pridajte závesný amarant. Na začiatku použite amarant, aby závesné prvky mohli prejsť cez hlavné kvety.
 5. Najprv k tomu pridajte väčšie kvety DIY dekorácia stola dodal. To by mali byť ruže s väčšími kvetmi. Prilepte ich do peny a zostane dostatok miesta pre ďalšie kvety vrátane sasaniek a pryskyřníka.
 6. Teraz sú teda na rade sasanky a pryskyřník. Ak si sami navrhujete kyticu, je nápomocné, ak vopred vyberiete veľký hlavný kvet, sekundárne kvety, plnivá a väzbovú zelenú. V tomto prípade sú hlavnými kvetmi ruže, sasanka a Ranunculus sú menšie, sekundárne kvety, výplňou je ružová pimelea a zväzujúcou sa amarant a mäsiarska metla.
 7. Kvety, ktoré budú použité ako plnivá, prídu na konci. Mali by vyplniť prázdne medzery. Vyplňte nimi všetky holé oblasti, ale aj tie, ktoré obsahujú príliš veľa zelene alebo kde je vidieť penu. Pozrite sa na kyticu zo všetkých strán a skontrolujte, či ste pokryli všetky oblasti. Akonáhle ste spokojní s tvarom a veľkosťou svojej kytice, ste s tým DIY dekorácia stola hotový.

Potrebné kroky 

anenóm-kompozícia-nápad-dekorácia-stolíka-kutilstvo

Svadobná dekorácia v bielej farbe

bielo-oranžovo-sasanka-dekorácia-kvetinová-svadba

Dekorácia na stôl s jarnými kvetmi

bielo-modrá-sasanka-nápad-stôl-dekorácia-svadba

 Biele sasanky

biela-sasanka-svadobná-dekorácia-nápad-urob si sám

 Na letné večierky

šik-stolná-dekorácia-sasanka-oranžové-ruže

 Delikátna myšlienka 

jarné kvety-bielo-žlté-sasanky-svadba

Stredová časť v bielej farbe

brooklyn-design-sasanka-idea-biela-svadba

 Pekná myšlienka  

sasanka-biela-šik-dizajn-nevesta-dekorácia

 Sasanky – svadba

Sasanka-inšpirácia-svadobný-štýl-koláž-nápad

 Pekná dekorácia

sasanka-jarná kvetina-dekorácia-stôl-nápad