Nábytok

Minimalistický príborník do spální s integrovaným toaletným stolíkom v čiernej farbe

Táto moderná spálňa s pôsobivým príborníkom ukazuje, aký veľký vplyv má výber nábytku na izbu. Svetlo sivá miestnosť je týmto dizajnovým kúskom. Nielenže vizuálne vylepšuje miestnosť tým, že okorení holú stenu, ale ponúka aj šikovne navrhnutý úložný priestor na make-up. Príborník do spální s integrovaným toaletným stolíkom od Iryny Lysiuk dodáva miestnosti minimalistickú atmosféru, o čom sa môžete sami presvedčiť v nasledujúcej galérii.

Príborník do spální v matnej čiernej farbe

Príborník do spální so skrytým toaletným stolíkom

Použitie čiernej farby na príborník do spálne vytvára zaujímavý farebný kontrast na svetlej stene. K tomu je pridaná textúra, ktorú vytvára pomocou zadnej steny. Je to spôsobené tým, že má krásny vzor drážok. Samotná úzka komoda je tiež vyrobená z matných čiernych a jednoduchých línií a povrchov, ktoré nemohli lepšie predstavovať minimalizmus.

Komoda do spálne so skrytým toaletným stolíkom

Komoda so zadnou stenou s atraktívnym ryhovaným vzhľadom v čiernej farbe

Zvlášť dômyselný je toaletný stolík ukrytý v príborníku spálne, ktorý je umiestnený pod klapkou so zrkadlom. To prispieva k minimalistickému štýlu, pretože pomôcky na líčenie nestoja na toaletnom stolíku ako obvykle, ale sú dobre uložené. K dispozícii je tiež zásuvka, ktorá je rozdelená na rôzne veľké segmenty a je určená na uloženie make-upu.

Príborník do spální v minimalistickom štýle

Komoda v spálni nie je len užitočným kusom nábytku, ale skutočným pútadlom, vďaka ktorému srdce každého minimalistu bije rýchlejšie. Príborník do spální s integrovaným toaletným stolíkom má aj ďalšiu funkciu: zadná stena ponúka priestor aj pre televíziu, ktorá sa vďaka svojej čiernej farbe úžasne prispôsobí dizajnu komody do spálne a splynie s ním. Taburet, ktorý je vybavený atraktívnou hnedou kožou, vytvára pekný farebný kontrast. Jeho rám zase predstavuje rovnakú matnú čiernu farbu ako príborník do spálne.

Príborník do spálne – obrázky

Príborník do spální v čiernom matnom prevedení s atraktívnym dizajnom

Pozrite sa bližšie na malú komodu nižšie a presvedčte sa o jej jedinečnom efekte. Či už ako kontrast v svetlej miestnosti alebo ako doplnok k existujúcemu čiernemu nábytku – dizajn je bezpochyby vždy tou správnou voľbou!

Pohodlie sedenia k toaletnému stolíku v komode s koženou taburetkou v hnedej farbe

Toaletný stolík so zrkadlom v chlopni

Toaletný stolík je pod klopou so zrkadlom

Zásuvka na odličovacie potreby

Úložný priestor v príborníku do spálne na odličovacie potreby

Integrovaný organizér vyrobený z dreva

Príborník do spálne s organizérom v zásuvke

Dizajn od Iryna Lysiuk.