Dizajn nechtov

Žlté nechty s lakom na nechty: Tieto tipy a domáce prostriedky skutočne pomôžu!

Naše ruky sú našimi vizitkami a sotva je niečo krajšie ako elegantná a elegantná manikúra! Všetky ženy, ktoré milujú laky na nechty, poznajú problém: Lak nosíme o niečo dlhšie, ako sa plánovalo, a potom príde šok, pokiaľ ide o lakovanie: Naše nechty sa zrazu mierne zafarbili! Tmavé leštidlá vyzerajú skutočne chladne, ale často môžu viesť k žltkastým škvrnám. A priznajme si to – žlté nechty a zafarbenie vyzerajú ďaleko od dobrého! Samozrejme, môžete ich ihneď zakryť novým lakom na nechty, ale to nie je dlhodobé riešenie problému. Čo by sme teda mohli urobiť so žltými nechtami prostredníctvom laku na nechty? V tomto článku sme pre vás zostavili najlepšie tipy a domáce prostriedky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa zafarbenia raz a navždy.!

Ako lak na nechty vytvára žlté nechty??

Zubná pasta na nechty účinok bielenia odfarbených nechtov na domácu liečbu

Predtým, ako sa dostaneme k tipom, ako sa môžeme vyhnúť žltým nechtom a liečiť ich lakom na nechty, by sme vám najskôr chceli vysvetliť, prečo vôbec vznikajú. Nepekné zafarbenie najčastejšie spôsobuje náš milovaný lak na nechty. Zvlášť tmavšie laky veľmi zaťažujú nechtovú platničku a často zanechávajú škvrny so zvyškami farbiva. Farba sa dostane do nechtu a v dôsledku toho je ťažké ju úplne odstrániť. Niektoré laky na nechty navyše obsahujú prímesi, ktoré u niektorých žien vyvolávajú kontaktné alergie a spôsobujú tak žlté nechty od lakov.

Vždy noste základný náter

odfarbené nechty zosvetlia domáce opravné prostriedky zubná pasta na nechtoch

Rovnako ako pre mnoho ďalších problémov, to isté platí pre žlté nechty z laku na nechty: prevencia je lepšia ako liečba! Ako už bolo spomenuté, farebné pigmenty laku na nechty sú najčastejším dôvodom vzniku nevzhľadných škvŕn. Záchrana? Základná vrstva! Aj keď to znie celkom logicky, mnohé ženy tento krok stále zanedbávajú. Základné laky boli skutočne vyrobené z nejakého dôvodu, a tým bola ochrana našich nechtov. Lak tvorí ochrannú vrstvu a zaisťuje, aby farebné pigmenty nemohli preniknúť do nechtového lôžka. Aby v prvom rade z laku na nechty nemohli vzniknúť žlté nechty, mala by byť teraz pred každou manikúrou povinná základná vrstva.

Zubná pasta na nechty, aby sa zabránilo zafarbeniu

Zubná pasta na nechty na bielenie toho, čo robiť s odfarbenými nechtami

Zubná pasta na nechty môže spočiatku znieť trochu divne, ale v skutočnosti je to jeden z najlepších domácich liekov na žlté nechty s lakom na nechty. Pretože to, čo funguje na naše zuby, musí logicky fungovať aj na našich rukách. Aby ste odstránili nepekný žltý nádych a opäť zosvetlili nechty, stačí naniesť malé množstvo zubnej pasty a nechať niekoľko minút pôsobiť. Opláchnite vlažnou vodou a postup opakujte 2 až 3 krát denne, kým nedosiahnete požadované výsledky. Pretože zubná pasta obsahuje peroxid vodíka – účinnú látku s bieliacim účinkom, môže pomôcť aj pri odolných zvyškoch laku na nechty.

Sóda bikarbóna proti žltým nechtom prostredníctvom laku na nechty

ako žlté nechty s lakom na nechty, domáce prostriedky zabraňujú zafarbeniu nechtov

Docela lacné, ale veľmi účinné a všestranné: prášok do pečiva je skutočným všestranným pomocníkom a ďalším užitočným domácim prostriedkom na žlté nechty s lakom na nechty. Zmes prášku do pečiva a vody má zásaditý účinok a odstraňuje mastnotu a nečistoty. Aby ste rýchlo odstránili zafarbenie na nechtoch, zamiešajte balíček sódy bikarbóny do trochy teplej vody a v roztoku si asi 5-10 minút kúpajte nechty..

Citrónová šťava a jablčný ocot proti odfarbeným nechtom na nechtoch

Na zosvetlenie odfarbených nechtov na nechty použite zubnú pastu

  • Citróny – Citróny okrem sódy bikarbóny a zubnej pasty na nechtoch ponúkajú aj rýchlu pomoc s odfarbením. Kyselina, ktorú obsahuje, bielidlá prirodzene, a preto môže perfektne pôsobiť aj na žlté nechty s lakom na nechty. Ak však máte citlivú alebo podráždenú kutikulu, neodporúčame vám. Kyselina citrónová v tomto prípade môže spôsobiť podráždenie a zápal. Metóda je nielen veľmi účinná, ale funguje aj super rýchlo. Za týmto účelom rozrežte citrón, polovicu z neho vytlačte a zmiešajte s 1-2 polievkovými lyžicami vody. Druhou polovicou potierajte nechty niekoľko minút a potom si kúpte ruky asi 5 minút v citrónovej šťave. Opakujte postup 2-3 krát denne a po niekoľkých dňoch žlté sfarbenie úplne zmizne!

žlté nechty cez lak na nechty, ktorý pomáha

  • Jablčného octu má rovnaký účinok ako kyselina citrónová a môže tiež pomôcť proti žltým nechtom pomocou laku na nechty. Základné minerály a organické kyseliny, ktoré obsahuje, z neho robia skutočnú tajnú zbraň proti zafarbeniu a škvrnám. Jednoducho zmiešajte jablčný ocot a vodu v pomere 2: 1 a namočte do nej nechty asi na 5 minút. Potom si dôkladne umyte ruky a leštiacim pilníkom zľahka napeňte po povrchu nechtov.

Dajte svojim nechtom malú pauzu

žlté nechty s lakom na nechty, čo robia domáce opravné prostriedky proti odfarbeným nechtom

Radi si nechty nalakujeme v žiarivých farbách. A keď lak po 3-4 týždňoch odstránime, nanášame radšej nový. Chic manikúra predsa dokonale dotvorí každý outfit. Zvlášť ak žlté nechty boli vytvorené lakom na nechty, mali by ste si každú chvíľu dopriať malú prestávku a zaobísť sa bez lakovania. Na posilnenie nechtov sa odporúča urobiť si krátku prestávku každé 2-3 mesiace asi 5 dní.

Špeciálne laky na nechty proti žltým nechtom

prečo nanášať základný lak na žlté nechty tým, čo robí lak na nechty

Okrem prírodných domácich liekov ponúka kozmetický priemysel teraz aj špeciálne výrobky, ktoré by mali proti žltým nechtom pomôcť lakom na nechty. Špeciálne číre laky so svetlo purpurovou farbou a citrónovým extraktom robia nechty opticky svetlejšími a sú vynikajúcim spôsobom, ako dlhodobo úspešne odstrániť zafarbenie..

Výrobky proti žltým nechtom s lakom na nechty Tipy na starostlivosť o nechty do domácnosti