Dizajn nechtov

Prírodné gélové nechty sú tým najelegantnejším nechtovým trendom na jeseň: Prehľad najkrajších nechtov!

Či už sú honosne lakované alebo udržiavané jednoduché a elegantné, krásne a upravené ruky sú vizitkou každej ženy. Nie každého však lákajú kamienky a farebné dekorácie a prirodzenosť je niekedy to najväčšie vyhlásenie, aké sme mohli urobiť. Rovnako ako pri líčení platí, že aj tento rok platí heslo „menej je viac!“. Bez veľa ozdôb a jemných nahých odtieňov sú gelové nechty v centre pozornosti nasledujúcej sezóny a naše ruky žiaria, obzvlášť v chladnejších mesiacoch. Ak patríte k tým módnym dievčatám, ktoré obľubujú jednoduché a prirodzene krásne vzory nechtov, potom ste na správnom mieste! V tomto článku sme pre vás zostavili tie najkrajšie nápady na prírodné gélové nechty, ktoré sa hodia na každú príležitosť. Krátke, dlhé, matné alebo baby boomer nechty – stavíme sa, že existuje vhodný vzhľad pre každý vkus!

Baby boomer nechtový dizajn gélové nechty prírodnej farby

Čisté ruky a pekne upravené nechty sú skutočným pútačom pozornosti v kancelárii aj vo voľnom čase! Bohužiaľ, nie vždy máme čas na to, aby sme si každých niekoľko dní nalakovali nechty sami. Gélové nechty sa už roky tešia stále väčšej obľube a sú vynikajúcou a dlhotrvajúcou alternatívou k bežnej manikúre. Na to však nemusíte navštevovať nechtový salón každý mesiac – so správnym vybavením a trochou praxe si môžete svoje prírodné gélové nechty nalakovať sami. A „prirodzené“ neznamená „nudné“. To, že je manikúra jednoduchá, neznamená, že musí byť menej krásna. Neutrálne tóny sa navyše dajú úžasne nosiť v každom ročnom období a pri akejkoľvek príležitosti. A najlepšia vec? Pri tomto trende pre gélové nechty si už nemusíte lámať hlavu s tým, či sa nechtový dizajn bude hodiť k vášmu outfitu!

Príroda gélových nechtov je trendom v nechtoch, ktorý by mali vedieť všetky módy

Gélové nechty príroda krátke Vytvorte si vlastné nechty s gélom

Na získanie krásnych, elegantných prírodných gélových nechtov sa používajú laky na nechty v jemných odtieňoch, ako sú ružová, krémová biela alebo béžová. Pred lakovaním nechtov však odporúčame zladiť farbu laku s odtieňom pokožky. Je zvláštne, že nesprávny odtieň môže spôsobiť, že vaša pokožka bude bledšia a krehkejšia. Ale nebojte sa – nie je to vôbec také ťažké! Ženy so svetlejším odtieňom pokožky si vyberajú ružové odtiene, zatiaľ čo ženám s tmavšou pleťou najlepšie pristanú béžové a pastelové odtiene. Nebojte sa experimentovať s farbami, kým nenájdete perfektný lak na nechty, vďaka ktorému skutočne zažiaria vaše ruky.

Najjednoduchší sprievodca prírodnými gélovými nechtami pre dokonalú manikúru doma!

Gélové nechty French Nails 2020 prírodná farba

Pravidelné návštevy nechtového salónu vás môžu vyjsť poriadne draho. Našťastie so všetkými novými výrobkami a súpravami na nechty je veľmi jednoduché nechať si urobiť manikúru hodnú salónu sami z domu. Čoraz viac výrobcov ponúka vhodné UV lampy a sady na nechty, s ktorými sa získanie dokonalých prírodných gélových nechtov stane skutočnou hračkou! Priznávame, že celá vec je o niečo časovo náročnejšia, ako rýchlo si nalakovať nechty a potrebujete trochu cviku. Ale konečný výsledok vyzerá oveľa krajšie a zo svojej novej mani si môžete užívať najmenej 3 týždne! A teraz prichádza ultimátny a najľahší sprievodca prírodnými gélovými nechtami!

Vybavenie:

  • UV lampa
  • UV gél
  • Lak na nechty vo vami požadovanej farbe
  • Súbory a vyrovnávacie pamäte

A je to také jednoduché:

  • Podľa toho, či chcete mať prírodné gélové nechty krátke alebo dlhé, by ste ich mali najskôr upraviť do požadovaného tvaru a dĺžky.
  • Zatlačte kožičku a vyhlaďte nechty pufrom.
  • Najprv naneste tenkú vrstvu gélového laku a nechajte 2 minúty stuhnúť.
  • Potom nalakujte nechty lakom na nechty a nechajte ich 30 sekúnd zaschnúť.
  • Naneste ďalšiu vrstvu laku na nechty a nechajte znova 30 sekúnd zaschnúť.
  • Potom manikúru zalepte tenkou vrstvou základného náteru a nechajte 2 minúty vytvrdnúť. A voilà – dokonalé prírodné gélové nechty už máte!

Nadčasová klasika – French Nails 2020

French Nails 2020 nechtové trendy gélové nechty prírodné dlhé

Ak existuje jeden dizajn nechtov, ktorý nikdy nevyjde z módy, sú to bezpochyby francúzske nechty! Sotva existuje žena, ktorá by nemilovala jednoduchú, elegantnú a ženskú francúzsku manikúru! Tento trend bol inšpirovaný Francúzkami v 30. rokoch, ktoré chceli prirodzený a čistý vzhľad. Či už s končekmi nechtov pastelovej farby alebo v nahých odtieňoch, ako je béžová, ružová alebo biela – rafinovaný štýl je teraz taký premenlivý, že si vyberie každý.!

Gélové nechty s prírodným leskom rozžiaria vaše ruky

Gélové nechty prírodné nechtové trendy jesenný zimný nahý lak na nechty s trblietkami

Prírodné gélové nechty sú dokonalým plátnom na pridanie roztomilých vzorov a akcentov do našej manikúry. A trocha lesku dokáže veľa – trblietavé prevedenie stavia naše ruky do centra pozornosti a nechtový dizajn je ideálny pre oficiálny a elegantný vzhľad..

Moderné a šik – trendové gélové nechty v matnom vzhľade

Gélové nechty Prírodné matné nechtové nápady pre bábätká

Manikúra s vysokým leskom bola včera – tento rok nosíme matné prírodné gélové nechty! Dizajn nechtov je oveľa jednoduchšie dostať sa domov, ako si myslíte. Všetko, čo potrebujete, je špeciálny vrchný náter. Prejdite na jemný dizajn nechtov ombre, aby bol vzhľad ešte vzrušujúcejší a zaujímavejší.

Príroda gélových nechtov: najkrajšie vzory na nechty, ktoré je možné napodobniť

Čo môže byť krajšie ako jednoduchá, napriek tomu elegantná manikúra s nízkymi nárokmi na údržbu? Prírodné dlhé gélové nechty pôsobia neuveriteľne sofistikovane a elegantne.

Gélové nechty prírodné dlhé francúzske nechty 2020

Tieto jednoduché gélové nechty sú, samozrejme, skutočným stelesnením elegancie, triedy a štýlu

Gélové nechty návody na trend trendové gélové nechty

Hľadáte perfektnú manikúru na svadbu? Potom sú tieto prírodné gélové nechty s trblietkami ako stvorené pre vás!

Gelové nechty príroda tvaruje nápady na dizajn nechtov pre krátke nechty

Niekedy je menej viac a tento dizajn nechtov na prírodné krátke gélové nechty je toho jasným dôkazom

Gélové nechty prírodné matné krátke nechty nápady na dizajn nechtov

Pridajte jemné akcenty ako kamienky pre super elegantnú, ale jednoduchú manikúru

Vytvorte si vlastné gélové nechty, samozrejme, French Nails 2020

Trend gélových nechtov ide tento rok jednoznačne prirodzeným smerom

Gélové nechty príroda ružové krátke nechty farba francúzsky dizajn nechtov

Svetlo ružové nuansy zaisťujú čistý a čistý vzhľad

Gélové nechty prírodné matné nechty v mandľovom tvare dlhé

Ostré, elegantné a nenáročné na údržbu – neprekvapuje nás, že prírodné gélové nechty sú v súčasnej dobe také obľúbené!

krátke nechty farba gélové nechty prirodzene krátke

Vyskúšajte rôzne odtiene, aby ste zakaždým získali novú a trendovú manikúru

Nechty v tvare mandlí dlhé gélové nechty prírodné ružové