Dizajn nechtov

Francúzske nechty – 30 návrhov na štýlové a očarujúce vzory na nechty

francúzske nechty štvorcový-podsada-transparentné-kamienky-viacfarebné-tip-biele

Francúzske nechty sú bezpochyby jedným z najobľúbenejších vzorov nechtov. Klasický francúzsky vzhľad sa vyznačuje bielymi končekmi nechtov a vyzerá obzvlášť elegantne, upravene a prirodzene. Francúzska manikúra však dokáže oveľa viac a je neuveriteľne všestranná. V nasledujúcom texte vám poskytneme rôzne nápady na krásnu francúzsku manikúru ako inšpiráciu.

Klasická francúzska manikúra – elegantný a elegantný dizajn nechtov

francúzske nechty štvorcový-dlhý-základný kabát-akt-čipka-biely-sveter

Klasické francúzske nechty s elegantnou francúzskou špičkou pôsobia obzvlášť krásne a žensky a umožňujú prirodzenému tvaru nechtov, aby si prišli na svoje. Hrot je možné aplikovať niekoľkými spôsobmi, vďaka čomu je vhodný úplne pre akýkoľvek tvar nechtu. Francúzske nechty sa hodia k jednoduchému a každodennému, ako aj extravagantnému vzhľadu.

francúzske nechty nahý-štvorcový-špicatý-biely-trojuholníkový-dlhý-elegantný-svadobný-nechtový-prsteň

Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre jemnú manikúru alebo s ozdobami, vzormi alebo trblietkami, francúzske nechty skutočne pútajú pozornosť. Tento typ nechtov vyzerá skvele na nechtoch štvorcového tvaru a vďaka nim pôsobia ženskejšie a elegantnejšie. Krátke, okrúhle a mandľové nechty pôsobia rovnako žensky a upravene. Dlhé a špicaté nechty sa zmenia na skutočné, optické zvýraznenie.

Zimné a vianočné nechty – 25 návrhov na úpravu

Dizajn nechtov na krátke nechty v letnom vzhľade – trendy, tipy & Nápady

Dizajn nechtov s wow faktorom: Inšpiratívne nápady na obrázky

francúzske nechty mandľovo tvarované-žlto-zlaté-kvetinové motívy-špicaté-biele kamene

Pri klasických francúzskych nechtoch sa spravidla volia prírodné a jemné základné kabáty v odtieňoch svetlo ružovej, ružovej, béžovej alebo marhuľovej. Typickým bielym hrotom môže byť rovná čiara alebo môže prechádzať cez necht. Či už zvolíte tenký alebo široký hrot, je len na vás. Úzke biele čiary vytvárajú prirodzenejší vzhľad a predlžujú nechty, zatiaľ čo širšia špička nechtov vytvára extravagantnejší vzhľad..

Ozdobte francúzske nechty vzormi a vytvorte jedinečný dizajn nechtov

francúzske nechty kvetinový vzor-krátky-okrúhly-bod-biela-dekorácie

Nechty si môžete navrhovať podľa seba a realizovať jedinečné, krásne a kreatívne vzory na nechty. Výber vzorov, ktoré je možné kombinovať s francúzskymi nechtami, je takmer nekonečný. Čo si napríklad myslíte o kvetinových vzoroch? Vyzerajú veľmi žensky a jemne a sú tiež dobrou voľbou pre špeciálne príležitosti.

francúzske nechty-podsada-nežná-ružová-čipka-biela-hranatá-figúrky-zlatá

Geometrické postavy v rôznych farbách alebo v striebornej alebo zlatej farbe dodajú vašim nechtom ešte väčšiu eleganciu a dodajú vašej manikúre elegantný a elegantný vzhľad. Jednoduché nechty v jemnej ružovej farbe s tenkou a rovnou špičkou pôsobia úplne elegantne vďaka jemnému zdobeniu na prstenníku.

Francúzske nechty Ombre s unikátnym prechodom farieb

francúzske nechty-ombre-perly-strieborno-biela-ružová-krátka-štvorcová

Nielen vlasy vyzerajú s efektom ombre skutočne chladne. Nechty na rukách s obzvlášť krásnym a plynulým farebným prechodom skutočne upútajú pozornosť a pôsobia veľmi diskrétne a žensky. Ak chcete dosiahnuť efekt ombre skombinovaním prírodnej farby a bieleho laku na nechty, získate úžasný ombre francúzsky vzhľad..

Francúzske nechty s čiernymi alebo farebnými špičkami

francúzske nechty-čierne-nahé-kamienky-tip-čierne-okrúhle

Čierna francúzska manikúra tiež vyzerá veľmi elegantne a elegantne a dodáva spestrenie nechtovým dizajnom. Čierne tipy pôsobia na nahom tóne elegantne a dramaticky. Môžete maľovať prst úplne čiernou farbou a vyzdvihnúť farbu francúzskeho tipu. Niekoľko malých, priehľadných kamienkov dodá vašej manikúre extra lesk a nádheru.

francúzske nechty-čierna-široká-biela-podsada-francúzsky hrot-dlhý-štvorcový-dvojvrstvový

Farebná kombinácia čiernej a bielej je tiež dokonalým rozhodnutím v oblasti nechtového dizajnu a necháva vaše francúzske nechty stále vyzerať štýlovo a klasicky a dodáva vašej manikúre niečo isté. Širší, čierny hrot nechtu dokonale kontrastuje s úzkym bielym prúžkom. Tento elegantný dizajn vyzerá obzvlášť pekne na dlhých a hranatých nechtoch.

francúzske nechty-bodky-čierna-biela-špička-široká-podsada-priehľadná

Hravý a napriek tomu úplne elegantný dizajn nechtov na hranatých nechtoch so skosenými rohmi je táto neobvyklá a sladká francúzska manikúra s čiernobielym koncom a malými bodkami. Vďaka čiernobielym bodkám vyzerá francúzska čipka veľmi dievčensky a dodáva manikúre zvláštne kúzlo. Vďaka zvlnenej čiernej čiare medzi špičkou a nechtovým lôžkom sa špička nechtu podobá skutočnému cípu.

francúzske nechty-dvojfarebné-červeno-čierne-dlhé-hranaté-lesklé

Klasickou farebnou kombináciou v manikúre sú červené a čierne farby. Obzvlášť očarujúcu francúzsku manikúru môžete vytvoriť čiernymi lakovanými nechtami s bohatou červenou špičkou. Aby manikúra vyzerala živšie, môžete namaľovať necht na červeno s čiernou špičkou.

francúzske nechty-ihličkové-kamienky-bielo-šedo-čierno-špicaté-dlhé

Mimoriadne dlhé nechty alebo dlhé nechty mandľového tvaru navrhnuté ako francúzske nechty sú vhodné pre špeciálne príležitosti. Dlhé, mierne zaoblené špičky nechtov tu pôsobia nádherne slávnostne s elegantnou farebnou kombináciou striebornej, bielej a čiernej. Kamienky v rôznych veľkostiach dodajú vašim nechtom ešte viac lesku.

francúzske nechty-diamantové nechty-trblietky-strieborné-hroty-čierne-podsady-transparentné

Táto francúzska manikúra zaujme širokou, čiernou francúzskou špičkou, ktorá vyzerá elegantne a elegantne. Prstene sú natreté trblietavým lakom na nechty, čo vytvára úchvatný diamantový efekt, ktorý uvoľňuje náročnosť čiernej francúzskej manikúry..

francúzske nechty-tip-búdka-čierna-neón-žltá-dvojvrstvová-štvorcová

Fascinujúcu kombináciu farieb získate, ak svoju francúzsku manikúru zvýrazníte čiernou špičkou s ďalším, neónovo žltým prúžkom priamo pod špičkou nechtu. Tento skvelý francúzsky vzhľad môžete tiež dosiahnuť iba neónovou špičkou a vynechajte čierny lak.

francúzske nechty-podsada-nahá-čipka-dvojito-biela-čierno-červená-zlatá-vzor-štvorcov-rydiel-srdce-kríž

Na krátkych, zaoblených nechtoch na nechty vyzerá pekne aj tenký, biely hrot nechtu. Pre hravú a očarujúcu manikúru môžete francúzsky tip zvýrazniť iným farebným prúžkom a ozdobiť nechty motívmi podľa vlastného výberu. Vzory hracích kariet vyzerajú pekne a vytvárajú skvelý tematický dizajn nechtov.

francúzske nechty-modrá-čierna-vlna-trblietky-letné-štvorcové-krátky vzor

Šikovným a letným nápadom sú tieto svetlomodré pazúriky s úzkymi čiernymi cípmi, ktoré sú ozdobené vlnou. Je to skvelý spôsob, ako privítať leto a vyjadriť očakávanie nadchádzajúcej dovolenky.

francúzske nechty-dlhé-špicaté-ihličkové-francúzske-bodové-jej-tvarované-ružové-podsady-biele

Skvelý nápad na francúzsky tip je nosiť si na nechty srdce. Červené alebo ružové srdiečko si môžete vyrobiť aj sami doma pomocou predlohy. Na neutrálnom alebo dokonca bielom základnom plášti vyzerá cíp srdca perfektne a je skvelou príležitosťou na netradičné vyznanie lásky..

francúzske nechty-motívy-srdce-tlkot srdca-podsada-ružová-čipka-strieborná-lesklá púdre

Ďalšou kreatívnou a zaujímavou variantou je ozdobiť prechod medzi francúzskou čipkou a základným kabátom rôznymi vzormi. Jemné kontúry srdca alebo tlkot srdca, ktoré vytvárajú obzvlášť romantickú manikúru, aby ste sa zamilovali do obzvlášť pekného, ​​romantického a originálneho vzhľadu.

francúzske nechty-oranžovo-zlaté-hroty-krátke-hranaté-letne-lesklé

Ak chcete svojmu letnému a farebnému laku dodať jemné odlesky, môžete svoju francúzsku manikúru okoreniť trblietkami alebo lakom v striebornej alebo zlatej farbe a na hrote nechtov vytvoriť trblietavý efekt. Akonáhle si vyberiete trblietavý lak, môžete ho jednoducho natiahnuť rovno alebo pod uhlom cez špičku nechtu a urobiť si vlastný skvelý dizajn nechtov..

francúzske nechty-farebné-končeky-viacfarebné-modro-purpurovo-ružovo-žlté-zelené-mandľové

Ak chcete do hry vniesť viac farieb a vyniknúť farebnými nechtami, farebná verzia francúzskeho vzhľadu je pre vás možno to pravé. Trendy, farebné tipy na nechty sú šikovne kombinované s rôznym lakom na každom prste. Farby z jednej ruky sa striedavo opakujú aj v druhej. Žltý klinec so zeleným hrotom je naopak obrátený.

francúzske nechty-čipka-kráľovská-modrá-kvetinové motívy-žlté-krátke-štvorcové

Ak chcete, môžete zafarbiť iba špičky francúzskych nechtov. Priehľadný základný náter so širokým, kráľovsky modrým hrotom vyzerá veľmi pekne. Ak by vznikla letná manikúra, môžete dizajn spestriť drobnými kvietkami v kontrastných farbách a dodať mu punc sviežosti.

francúzske nechty-extravagantné kamene-špicaté-dlhé-ihličkové-vzor-oranžovo-žlté-zelené-podsady-ružové

Chcete, aby si vás všimli, a ste vyškolená v tom, aby ste nosili obzvlášť pútavé ihlové nechty? Vyznačujú sa svojou nadbytočnou dĺžkou a sú uložené pod uhlom od nechtového lôžka po špičku. Špička nie je zaoblená a vďaka svojmu tvaru umožňuje vytvárať obzvlášť elegantné umelecké diela. Tieto jednomyseľné farby navzájom dokonale harmonizujú a vytvárajú francúzske nechty jedinečného druhu.

francúzske nechty-dlhé-špicaté-ihličkové-kamienky-podsada-nahé-špicaté-čierne-transparentné-negatívne miesto

Ak nechty zdobené kamienkami a honosne lakované nie sú úplne podľa vášho vkusu, môžete vyskúšať francúzsku manikúru s tipmi v takzvanom „prázdnom vzhľade“. Prírodné nechty môžete znova vidieť na špičkách nechtov a to je presne to, čo tomuto dizajnu nechtov dodáva niečo isté. Klince do „negatívneho priestoru“ predstavujú zmenšené a grafické vzory a vyzerajú skvele.

Francúzska manikúra naruby

francúzske nechty-nahé-hnedé-obrátené-nad-posteľou-klincami-biele-okrúhle-krátke

Elegantnou a celkom atraktívnou variáciou na klasickú francúzsku manikúru je francúzsky dizajn nechtov naruby. Imponuje bielymi posteľami negal a nahým odtieňom pre zvyšok nechtu. Reverzný francúzsky vzhľad je odvážny, vyzerá veľmi moderne a dá sa ľubovoľne variovať.

francúzske nechty-viacfarebné-zlaté-modré-prevrátené-rovné-nechty-lôžko-lak na nechty-fľaše

Ak chcete vytvoriť farebný vzhľad nechtov, môžete vytvoriť tento moderný dizajn nechtov rôznymi farebnými lakmi. Môžete navrhnúť prevrátený hrot Frech v tmavej farbe a natrieť zvyšok nechtu zlatou alebo striebornou farbou, aby ste vytvorili skvelý kontrast..

francúzske nechty-hore nohami-purpurovo-trblietavé-lak na nechty-fľaša-tmavo hnedá

Vaša manikúra vyzerá veľmi elegantne a elegantne, ak podčiarknete tmavú a bohatú farbu farebnými trblietkami na vonkajšom okraji nechtu. Kontrastný polmesiac jednoducho vyzerá skvele. Na to je spodná časť namaľovaná inou farbou, aby zvyšok nechtu ešte viac vynikol.

francúzske nechty-ružová-lila-hore nohami-špicaté-nechtové lôžko-krátke-námestie

V tejto elegantnej manikúre bol tmavší polmesiac na prstenníku kombinovaný s francúzskou špičkou v rovnakom odtieni. Skvele vyzerá aj kombinácia hore nohami francúzskej manikúry a normálnej francúzskej špičky vo farbe alebo klasickej bielej farby, ktorá vytvára rám. Vďaka líniám na boku nechtov pôsobia široké nechty užšie.

Nechajte svoje francúzske nechty žiariť trblietkami

francúzske nechty-okrúhle-krátke-ružovo-strieborné-trblietavé-ombre-prstene-kamienky

Ak chcete urobiť francúzske nechty sami, môžete použiť šablóny, ktoré vám umožnia vytvoriť presný tip. Trblietky sú ďalšou myšlienkou, vďaka ktorej francúzska čipka vyzerá veľmi elegantne a tiež rýchlo sa objaví trblietavá francúzska manikúra naruby..

francúzske nechty-dlhé-quafratické-trblietky-francúzske-čipky-široké-elegantné-podsady-transparentné

Vykúzlite trochu šik s trblietkami na nechtoch. Je na vás, či použijete lesklé laky, fólie alebo trblietavý púder. Glitterové čiastočky nechávajú nechty svietiť a obzvlášť krásne sa odrážajú na slnku.

francúzske nechty-kvety-3d-čipka-lila-trblietky-široká-podsada-transparentné-kamienky

Francúzske nechty s trblietavými, farebnými končekmi tiež pôsobia štýlovo a hodia sa aj na špeciálne príležitosti. Môžete tiež dať skvelému nechtovému designu istotu v trojrozmerných tvaroch a vytvoriť očarujúce nespočetné variácie.