Dekorácie a oslavy

Nákup moderných záclonových tyčí – tipy na správnu voľbu

moderné záclonové tyče ikea-kov-háčikové svorky-strieborné

Závesy v obývacej izbe – detail, maličkosť v celkovom obraze, ale ich výber nie je ľahký a zrejmý. Rovnako dôležité sú záclonové tyče a niektoré cenné informácie, ktoré tu uvádzame. Pred vami moderný Záclonové tyče musíte o nich vedieť niekoľko základných vecí.

Moderné záclonové tyče vyrobené z kovu a fascinujúcich závesov

moderné záclonové tyče závesný-ikea-dizajn

Najprv musíme určiť, ako to urobíme Tyčka na závesy chcete pripojiť. Existujú štyri základné možnosti montáže – priskrutkovanie na strop, stenu, okno alebo priamo na rám okna. Rozlišujú sa tiež záclonové tyče s krúžkami a vnútorné pojazdové tyče. To závisí od typu záclon, ktoré si vyberiete Tyčka na závesy Uprednostníte.

Moderné záclonové tyče v rôznych verziách

moderné modely záclonových tyčí-inšpirácie-tipy-dekoratívne-zariadenie

V kuchyni sa spravidla používajú záclonové tyče namontované na ráme okna. Tento typ usporiadania je Tyčka na závesy možné pomocou lepidla alebo háčikov. Pred kúpou musíte tiež určiť dĺžku Tyčka na závesy zmerajte, ako vysoko je umiestnený, aby nebol forhend príliš dlhý. Pred zostavením Tyčka na závesy, tiež určiť ich vzdialenosť od steny a okien. Nezabudnite vziať do úvahy šírku parapetu a radiátora, ak existujú.

Záclonové tyče s krúžkami 

moderné záclonové tyče tipy-voľba-prstene-záclony-okná

Záclona určite spĺňa naše očakávania, ak plní nielen úlohu úžitkového predmetu, ale aj aktívnu úlohu pri zdobení miestnosti. Čo sa týka použitých materiálov, stojíme pred širokou škálou možností. Najpopulárnejšie moderné záclonové tyče sú obvykle vyrobené z kovu, dreva a veľmi odolného hliníka. Kovové záclonové tyče sa vyznačujú mimoriadnou eleganciou, modernosťou a originalitou. Drevené moderné záclonové tyče zase zdôrazňujú krásny klasický prírodný dekor. Ponuka sa samozrejme neustále obohacuje o nové tvary, farby a dekorácie.

Zakrivené záclonové tyče

moderné-záclonové tyče-okenná dekorácia-oblúk-dizajn-výber

neobvyklá záclonová tyč vyrobená z akrylu

neobvyklý-záclonový prút-akryl

zelené moderné drevené záclonové tyče

moderná-zelená-záclona-tyč-drevo

LED tyč svetelného závesu

LED tyč svetelného závesu

 neobvyklá modrá záclonová tyč z dreva

neobvyklý závesový prút-modrá-drevo

Krúžky na záclonové tyče mosadz

fascinujúce-záclony-kov-závesová tyč

elegantná-záclonová tyč-kov