Šatne a predsieňový nábytok, návrh a údržba záhrady

Vytvorte si raj vo svojej malej záhrade

úžasný záhradný dizajn

Každá záhrada môže byť zdrojom maximálneho pôžitku, bez ohľadu na jej veľkosť. A Malá záhrada vám poskytne všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli ísť von a užiť si čerstvý vzduch a slnečné lúče. A najlepšie na tom je, že tieto zábavy sú zadarmo hneď, ako to bude možné Vaša malá záhrada zasadili. Akonáhle je práca hotová, je načase vytiahnuť obľúbenú stoličku a relaxovať!

Japonský nápad na dizajn záhrady „Zen“

japonský záhradný dizajn

Výhodou malá záhrada spočíva v tom, že akonáhle vytvoríte svoje rozloženie a dizajn, bude jeho údržba pomerne jednoduchá. Pri navrhovaní svojej malej záhrady sa nebojte. Príklady tu ukazujú fantastické veci, ktoré sa dajú dosiahnuť na relatívne malom priestore. ty Malá záhrada, Ako každá iná záhrada by mala obsahovať priestor na relaxáciu a zábavu priateľov. Malá veranda alebo patio spĺňa túto dôležitú požiadavku. Tiež musíte byť v pohodlných tieňovaných oblastiach Vaša malá záhrada ak si chcete zachovať chladnú hlavu, keď je slnko najhorúcejšie. Stromy poskytujú perfektný prirodzený tieň, ale ak nemáte dospelé stromy, veľmi dobrou alternatívou by bolo zavesiť atraktívny baldachýn nad požadovanú oblasť. Prípadne, ak máte dostatok miesta, môžete si postaviť malý altánok.

Nádherný dizajn terasy v malej záhrade

Myšlienka dizajnu terasy v malej záhrade

Ak máte svoje malá záhrada design, musíte zvážiť, ktorý dizajn sa hodí k dostupnému priestoru a aký typ záhrady. Ak máte veľmi uponáhľaný životný štýl, pravdepodobne si vyberiete ľahko udržiavateľnú záhradu, pokiaľ nepoznáte niekoho, kto sa o vás môže starať. Záhrady s nízkou údržbou sú zvyčajne umiestnené na pevných štruktúrach než na komplexných výsadbách. Ideálnou inšpiráciou by bola japonská  „Zenová“ záhrada, pri ktorých sú rastliny redukované na minimum. Význam sa potom kladie na ďalšie prvky, ako je voda a kameň. Zenová záhrada na relaxáciu a meditáciu je navrhnutá tak, aby po vytvorení bola oázou pokoja a mieru.

Malá záhrada s nádherným dizajnom

úžasný nápad na dizajn záhrady

Ak ste vášnivý záhradník a milujete rastliny, získate z toho maximum Vaša malá záhrada urobte, aby ste oddali svojej vášni. Pri výsadbe sa nepozerajte iba na zem. Vytvorte rôzne úrovne so zvýšenými posteľami a veľkými kvetináčmi. Toto sa stáva pre mňa vizuálnou dynamikou.tvoja malá záhrada Pridať. Zamyslite sa nad tým, ako získať vo svojom zariadení výšku a prípadne na definovanie záhradných zón alebo miestností použiť voľne stojace mriežkové časti. Ak na ne nemáte miesto, použite dekoratívne kvetináče zavesené na stenách domu, aby ste natiahli rastliny nahor.

Existuje nekonečné množstvo možností byť v osobnom raji Vaša malá záhrada vytvárať, tak prečo už čakať, začnite ho navrhovať.

od Jaz

Podlaha v záhrade – dlažba a prírodný kameň

Pôdny dizajn v záhrade

Nápad na dizajn pre malú záhradu

Dizajn pre malú záhradu

Malá záhrada s jazierkom

malá záhrada - úžasný dizajnový nápad

Malá záhrada s drevenou podlahou

Drevená podlaha v malej záhrade

Návrh domu na strome v malej záhrade

Dom na strome v malej záhrade

Malá záhradná technika – záhradné posedenie, jazierko, biele prírodné kamene

nápad na malé záhradné vybavenie

Hrajte s krásnymi farbami v záhrade

farebný záhradný dekor

Myšlienka dizajnu bludiska

Bludný nápad

 16 krokov k vytvoreniu japonskej záhrady