autá

BMW M3 E90 – moderné športové auto pre veľa radosti z jazdy

Športové bočné pneumatiky BMW M3 E90 čierne

Modely dostupné v USA: Od modelových rokov 2008 do dnešného dňa. Trhová hodnota: Pre BMW M3 E90 s vysokým počtom najazdených kilometrov budete musieť počkať ešte niekoľko rokov. Každodenné autá okolo 27 000 eur, garážové autá 33 500 eur. Kabriolety vyžadujú bonus.

Prečo by ste si mali vybrať BMW M3 E90

BMW M3 E90-biele-riadenie-bokom

Z BMW M3 E90, ktorý bol predstavený v roku 2008, je bezpochyby najlepší zo všetkých štyroch. Dôvod je ľahké pomenovať. Má pôsobivý výkon 414 k, 4,0-litrový motor V8, robustnú karosériu, masívne ráfiky a kolesá, šesťstupňovú manuálnu prevodovku, automatizovanú sedemstupňovú dvojspojkovú prevodovku a toľko otáčok kolesa, koľko by ste si mohli priať . Je to vynikajúci balík a je to jedno z vplyvných automobilov, ktoré vytvára konverzáciu a udržuje nás v noci hore.

Ktoré BMW M3 E90 by ste si mali vybrať

BMW M3 E90-strieborno-červená-vo vnútri

Okrem štandardného kupé sa ponúka verzia s kabrioletom aj štvordverový sedan. Rovnako ako pre E36 je ťažké pokaziť výber karosérie. Predajca automobilov je zatiaľ vašou jedinou možnosťou. Ak patríte k opatrnejším ľuďom, je tiež tou najlepšou možnosťou. U predajcu automobilov si môžete kúpiť aj málo používaný BMW M3 E90 ktorých cena je nižšia ako odporúčaná maloobchodná cena. Zastavte sa aj u certifikovaných predajcov ojazdených automobilov BMW. Tam môžete tiež nájsť auto, ktoré stále vonia ako nové autá, ale vašu peňaženku to až tak neuľahčí.

Predné svetlá BMW M3 E90 Coupe 2009

Na čo by ste si mali dať pozor? Je tam BMW M3 E90 nie je moc čo povedať. Aj tu platí osvedčené pravidlo pre nákup ojazdených automobilov: kúpte si to najnovšie s najnižším počtom najazdených kilometrov, ktoré si môžete dovoliť, uistite sa, že je stále v záruke a ak máte nejaké pochybnosti, opýtajte sa na to svojho predajcu, kontroly z BMW M3 E90 vykonať vopred. Skontrolujte záznamy. Pravidelné výmeny oleja sú obzvlášť dôležité. S každou údržbou mimo pravidelných kontrol, ktoré navyše nevykonávali predajcovia, by sa malo zaobchádzať opatrne.

BMW M3 E92 matné strieborné ráfiky

Ak ste usilovní, môžete sa veľa naučiť z maličkostí. Často stačí pohľad na behúň pneumatiky a uvidíte, ako sa s autom jazdilo. Samozrejme za predpokladu, že kolesá neboli len vymenené. Ak spozorujete odštiepenie a malú alebo žiadnu hĺbku dezénu pneumatík, je lepšie sa od neho držať ďalej BMW M3 E90. Vytekajúce kvapaliny sú tiež varovným signálom a naznačujú, že časť disku môže byť veľmi horúca. To znamená, že auto mohlo byť použité na preteky a dragstery.

BMW-M3-E92-biele-bočné kupé

BMW M3 E92-červená-exteriér-čelná

Pneumatiky BMW M3 E90 -red- bočne- kupé

BMW E90 Coupe vo vnútri čierny zrak vo vnútri

BMW M3 E90-čierno-biele-kupé-predné

BMW M3 E90 biely exteriér predný

BMW-M3-E92-biela-bočná-čelná

BMW M3 E90 čierny predný

BMW M3 E90- bočná pneumatika-