autá

Nové Ferrari California T 2014 burcuje s osemvalcovým motorom!

Ferrari California T novinka 2014, vpredu vpravo

Nové Ferrari California T 2014 prekvapí všetkých fanúšikov značky osemvalcovým motorom. S 560 hp je luxusné auto čistou radosťou z jazdy!

Ferrari California T 2014 – inšpirované formulou 1

Model California T 2014 vpredu červená farba

 Nové Ferrari California T 2014 inšpiruje tradičným vzhľadom – ušľachtilá červená farba a skladacia pevná strecha sa stali ochrannými známkami automobilky. Za zhruba jednoduchou fasádou dvojsedadla sa však skrýva skutočné technické majstrovské dielo – motor V8 so zdvihovým objemom 3,9L! Turbomotor inšpirovaný formulou 1 sa ľahko rozbehne na 100 km / h len za 3,6 sekundy. Nečudo, veď séria California T predbieha svojho predchodcu s výkonom viac ako 70 koní. Výrobca použil špeciálnu výrobnú techniku ​​na zachovanie bohatého zvuku motora – revá ako atmosférický motor!

Rýchlo, rýchlejšie, Ferrari California T 2014

Bočný pohľad na rýchle športové auto 2014 červenej farby

Nový, vybavený najnovšou generáciou tlmičov, boduje Ferrari California T 2014 aj v oblasti bezpečnosti na ceste. Vylepšená prevodovka a karbónové brzdy prispievajú k stabilnému jazdnému správaniu a auto rýchlo reaguje na zmeny smeru jazdy. Vďaka jednoduchej ovládateľnosti môže vodič ľahko ovládať zákruty, zatiaľ čo spolujazdec si užíva nádhernú krajinu.

Odborníci sa domnievajú, že Ferrari môžete hodnotiť iba vtedy, ak s ním jazdíte so zloženou pevnou strechou. Model California T sa dá na kabriolet premeniť iba za 14 sekúnd stlačením tlačidla. Kokpit zaujme luxusnými a pohodlnými koženými sedadlami a palubnou doskou potiahnutou tiež hnedou kožou. Tradičná aerodynamická konštrukcia Ferrari dodáva vozidlu elegantný vzhľad. Nové Ferrari oslávi svoju premiéru v Ženeve začiatkom budúceho mesiaca. Informácie o cene zatiaľ nie sú k dispozícii, ale jej predchodca už bol v segmente vysokých cien.

Pohodlné dvojsedadlo-sedadlá a palubná doska potiahnuté kožou

Vnútri dvojmiestne kožené čalúnené sedadlá Ferrari 2014 California T

Vďaka osemvalcovému motoru dokáže nové Ferrari California T 2014 zrýchliť na 100 km / s za 3 sekundy

nové Ferrari California T rok 2014 červená farba bočný pohľad sklopná pevná strecha

Športový automobil s výkonom 560 koní poteší všetkých fanúšikov formuly 1

nové autá 2014 Ferrari California T 2014 pohľad zozadu