Architektúra, interiérový dizajn

Horská chata s minimalistickým interiérovým dizajnom

Útočisko Béranger od NOE Duchaufour Lawrance

Útočisko Beranger od Noe Duchaufoura

Chata Béranger je neuveriteľná horská chata a ponúka pohodlie jedného minimalistický dizajn interiéru a architektúry. Projekt navrhol francúzsky návrhár a architekt Noé Duchaufour Lawrance. Útočisko Béranger sa nachádza v očarujúcej dedine St Martin de Belleville vo francúzskych Alpách. V skutočnosti je moderná budova nádhernou zbierkou čistých línií a prírodných tvarov, ktoré dodávajú krásu plnú optimizmu a romantiky minimalistický dizajn interiéru odhaliť.

Moderný interiérový dizajn uprostred zasnežených Álp

moderný interiér - minimalistický dizajn

V luxusných interiéroch Chalet Béranger je zvláštne kúzlo. Vďaka majestátnym Alpám na pozadí sa tento stáva moderným minimalistický dizajn interiéru nový výklad a dokáže nás úplne očariť. Možno dôvod spočíva v otvorenej a priestrannej štruktúre miestnosti alebo v materiáloch použitých pri jej stavbe, ale faktom je, že jej minimalistický dizajn interiéru je veľmi pôsobivé a nezabudnuteľné.

minimalistický dizajn interiéru v horskej chate

moderný interiérový dizajn v horskej chate Beranger

Horské útočisko Béranger má rozhodne jedinečné a estetické minimalistický dizajn interiéru, ktorá prekvapuje rozmanitosťou tvarov. Dôraz je kladený na prírodné, nerafinované prvky a zároveň ponúka moderný interiérový dizajn dobrý sortiment vybavenia. Izba v luxusný interiér je prideľovaný spôsobom, akým môžu byť splnené všetky požiadavky hostí. A teplý sporák, v strede elegantný minimalistický dizajn interiéru nachádza, dáva situácii zvláštnu atrakciu.

minimalistický štýl v horskej chate Beranger

minimalistický interiérový dizajn - biela kuchyňa

Koncept je v tomto prípade venovaný každému detailu v Horská chata s minimalistickým interiérovým dizajnom a to je možné vidieť na útulných posedeniach, štýlových dekoratívnych prvkoch v jednoduchých tvaroch, ako aj na šikovne zvolenej farebnej schéme v tomto Luxusný interiér pozri, čo dokonale zodpovedá zasneženým horským svahom. Jemné tóny dreva navyše zjemňujú atmosféru a dodávajú súčasnému interiérovému dizajnu neodolateľné kúzlo.

Úžasný dizajn spálne

minimalistický dizajn interiéru spálne

návrh spálne - horská chata Beranger

minimalistický dizajn kúpeľne v kolibe

minimalistický dizajn kúpeľne

Minimalizmus na horskej chate v Alpách

minimalistický interiér - horská chata v Alpách

moderný interiérový dizajn s obložením zo svetlého dreva

moderný dizajn interiéru horskej chaty

pozoruhodný krytý bazén v horskej chate

horská chata beranger - úžasný krytý bazén

elegantný nočný stolík v spálni

minimalistický dizajn interiéru - elegantný nočný stolík

Snehovo biely dizajn interiéru

minimalistický dizajn v horskej chate Beranger