Architektúra, interiérový dizajn

Architektúra moderného domu – Indian Hill Residence

moderná architektúra - Indian Hill

Toto úžasné moderná architektúra domu sa nachádza v Cincinnati, Ohaio, USA. Autorom je John Senhauser, FAIA Architecture. Je to rezidencia, ktorá je skutočne viazaná na prírodné prostredie. Ako vidíte, ich vonkajšie hranice sú veľmi blízko stromov, ktoré ich obklopujú. Tento obytný dom je dokonalým príkladom moderných interiérov domov, výnimočného nábytku a inovatívnych architektonických riešení. Trojposchodový moderná architektúra domu je plne vybavený všetkým, čo rodina potrebuje.

Vnútorné nádvorie a slnečná terasa v modernej rezidencii

moderná rezidencia - Indian Hill - bočný pohľad

Na rozdiel od mnohých iných moderná architektúra domu-Myšlienky, toto predstavuje niečo veľmi špeciálne. Ponúka súkromie. Horné poschodia domu, a dokonca aj nižšie poschodia, majú rôzne sekcie, ktoré oddeľujú súkromné ​​časti rezidencie. Na druhom poschodí sú dve miestnosti -jedna v tvare „L“ a jedna v tvare „T“. Interagujú s ostatnými obytnými priestormi zo spodnej časti domu. Vďaka tomu je plánovanie nielen netradičné, ale aj veľmi praktické, pretože podlahy sú osvetlené slnkom veľmi pohodlným spôsobom, takže svetlo prúdi z horných do dolných častí vnútornej oblasti. Tento dom sa spojil moderná architektúra domu s praktickosťou, štýlom a krásou.

moderná architektúra domu v súlade s prírodou

moderná architektúra - rezidencia Indian Hill

Všetko v tomto moderná architektúra domu bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, najmä zo skla. Okná od podlahy k stropu sú pravdepodobne jednou z najlepších vlastností domu. Ľahké prenikanie je v tejto rezidencii veľmi dôležité. Preto sa dizajn točí okolo myšlienky na sklenené reflektory. Títo moderná architektúra domu má veľmi špecifický účel.

Moderná architektúra domu Indian Hill Residence

Indian Hill - moderné sídlo v Ohiu

Jedna z najlepších vecí na tomto moderná architektúra domu je, že je to veľmi dobre poskladané. V tomto dizajne nie je ani jedna vec, ktorá by nebola starostlivo premyslená, a preto je všetko na svojom mieste. To prináša mimoriadnu harmóniu nielen v architektúre, ale aj v rezidencii ako celku. Títo moderná architektúra domu dáva príjemný hrejivý pocit, vďaka ktorému chcete povedať „Som špeciálny hosť, nie?“

Rebecca T..

Interiérový dizajn v modernej rezidencii

Kuchyňa v modernej rezidencii

Okná od podlahy po strop

Indian Hill - Interiér modernej rezidencie

moderná rezidencia - interiérový dizajn

Betónový dom pripomína industriálnu architektúru

Japonská architektúra domu od TSC Architects

Velo mrakodrap – moderná mestská architektúra

Moderná galéria s minimalistickou architektúrou v Číne

Chata s moderným interiérovým dizajnom vo Francúzsku