Architektúra, interiérový dizajn

V súlade s prírodou – ergonomický moderný dizajn domu

Rezidencia Dulieu od Studio MWA z Nového Zélandu

ergonomický dizajn od Dileu Residenz

V noci tento nádherný dom vyzerá ako ulita a jeho žiariaci interiér je na tvrdšom ochrannom povrchu. Idylický dizajn domu je postavený na mierne vyvýšenom mieste a využíva prírodný amfiteáter, z ktorého si môžete vychutnať fantastickú krajinu..

Vrodené súkromie umožnilo architektom nainštalovať „Studio MWA“, pevné presklené plochy od podlahy po strop, do stavby „Dulieu Residence“. Vopred ste sa tak rozhodli moderný dizajn domu integrovať sa s krajinou prostredníctvom veľkorysého využívania prirodzene sa vyskytujúcich materiálov. Rozhodnutie postaviť dom na jednom poschodí navyše zabezpečilo harmonickú paritu medzi architektonickými a organickými prvkami.

Ergonomický moderný dizajn domu – v súlade s prírodou

moderný dizajn v prírode - rezidencia Dileu

So zodpovedným prístupom k životu a v súlade s prírodou sú v tom najinovatívnejšie systémy šetrné k životnému prostrediu moderné Dizajn domu nainštalovaný. Používajú sa na recykláciu energie a vody a minimalizáciu likvidácie odpadu. Tieto dôležité praktické aspekty mali vplyv na skladbu projektu. Úcta k prírode ovplyvnila vzhľad a funkciu tohto domova, a preto nie je prekvapujúce, že zdedí niektoré vlastnosti živej bytosti.

Exteriérový dizajn modernej rezidencie Dileu

ergonomický dizajn - konštrukcia od Dileu Residenz

Interiérový dizajn „Dulieu Residenz“ je obohatený o množstvo kontrastných materiálov a ich kúzlo. Konštrukcia je založená na jednoduchej geometrii a rafinovaný vzhľad je zdôraznený vysoko kvalitnou prácou. To moderný dizajn domu sa vzťahuje aj na interiérový dizajn. Je to útulnejšie a príjemnejšie vďaka neutrálnym, ale teplým farbám. Na zachovanie vizuálnej kontinuity medzi obytnými priestormi sa v celom texte používa rovnaká paleta farieb. Občasné tóny brilantných farieb sú predstavené prostredníctvom umeleckých diel a tkanín. Tieto malé, ale výrazné kreatívne obláčiky dodávajú interiéru živosť a energiu.

Vďaka starostlivému a presnému plánovaniu je „Dulieu Residence“ výnimočne elegantná. V ergonomicky navrhnutom dome, ktorý uľahčuje prechod medzi interiérom a exteriérom, je ľahké žiť. Je tiež závideniahodné, ľahké a lacné získať.

od Jaz

  moderný dizajn od Dileu Residenz ako ulitý

moderný dizajn Dileu Residenz - garáže

Bočný pohľad na modernú rezidenciu Dileu

moderný interiérový dizajn v rezidencii Dileu

ergonomický dizajn - sklenené dvere

Jedáleň v modernej rezidencii Dileu

   moderný dizajn domácej kancelárie od Dileu Residenz

Architektonické plány rezidencie Dileu

Výškový profil Dileu ResidenzArchitektonický plán rezidencie Dileu3D architektonický plán Dileu Residenz