Osvetlenie, interiérový dizajn

Závesný strop s nepriamym osvetlením ako ozdoba

Závesný strop-dekorácia-nepriame-osvetlenie-obývačka-béžovo-hnedá-moderná-ázijská

the zavesený strop je v dnešnej dobe veľmi rozšírený – či už v kancelárii, doma, obchode, kaviarni alebo reštaurácii – falošný strop sa stal neoddeliteľnou súčasťou interiéru. Tento strop sa zvyčajne skladá z mnohých panelov, ktoré sú spojené zložitým spôsobom.

Pekný zavesený strop

Závesný strop-dekorácia-nepriame-osvetlenie-obývačka-biela-svetlá-moderná

the zavesený strop môže mať niekoľko praktických funkcií – znižuje výšku miestnosti a robí miestnosť útulnejšou, skrýva inštalácie alebo káble a ak je falošný strop dobre izolovaný, zlepší sa izolácia celej miestnosti. Inštalácia falošného stropu začína výrobou spodnej stavby, spravidla z kovu. Izolačné rohože z minerálnej vlny slúžia ako izolácia a sú pripevnené k spodnej stavbe.

Závesný strop – jednoduchá inštalácia

Závesný strop-dekorácia-nepriame-osvetlenie-spálňa-svetlo-biele-drevo

Je potrebné poznamenať, že zavesený strop je vyrovnaný. Ako hlavný materiál pre strop sa dáva prednosť sadrokartónu. Je vhodné vopred naplánovať umiestnenie halogénových bodov alebo vstavaných svetiel, aby bola montáž neskôr jednoduchšia. Na konci môže byť sadrokartón brúsený alebo natretý. Tapeta je tiež vzrušujúcou možnosťou.

Stretch strop s originálnym osvetlením

Závesný strop-dekorácia-nepriame-osvetlenie-kúpeľňa-wellness-biela-minimalistická

Jeden zavesený strop tiež má zvyčajne vysokú odolnosť voči vode, a preto sa dobre hodí do bytu, kde máte susedov – vždy máte bezpečnú ochranu pred povodňami. Moderné materiály sa ľahko čistia a sú ponúkané v rôznych verziách.

Závesný strop v pôvodnom tvare

zavesený-strop-dekorácia-nepriame-osvetlenie-bar-lokálny-dizajnový nápad

the zavesený strop môže skryť vetranie v dome, nepriame osvetlenie vytvára romantickú atmosféru a dodáva miestnosti moderný vzhľad. Aby konečný výsledok nielen presvedčil funkčnosťou, ale aj dobre vyzeral, tvar falošného stropu by mal byť v súlade s interiérom miestnosti..

Moderné a praktické – falošný strop

Falošný strop-drevené trámy-osvetlenie-spálňa

Inštalácia zaveseného stropu

Oválny tvar nábytku môže korešpondovať s oválnymi akcentmi na strope. Štvorcový nábytok ladí so štvorcovým stropom. Obyčajná farba na stenu a nábytok umožňujú kreatívne návrhy zavesených stropov. Drevené trámy, tapety, vzrušujúce tvary ich transformujú zavesený strop v časti výzdoby. Leštený napínaný strop s dekoratívnym osvetlením je veľmi vhodný pre moderné zariadenie. Kovové prvky odrážajú nábytok a vytvárajú v dome luxusnú atmosféru. biely podhľady sú preferované pre puristický interiérový dizajn.

Bez ohľadu na štýl zariaďovania je rozmanitosť moderného falošného stropu nepostrádateľnou súčasťou každého bytu alebo domu..

elegantná-klasická obývacia izba so zaveseným stropom

Luxusný napínaný strop s originálnym osvetlením

luxusný dizajn zaveseného stropu

Luxusný bambusový falošný strop

Luxusná obývacia izba so zaveseným stropom z bambusu

biely okrúhly zavesený strop

kuchyňa s bielymi okrúhlymi zavesenými stropmi

moderný-falošný-strop-čierno-biely

Luxusný kovovo lesklý pieskovaný strečový strop

Luxusný drevený zavesený strop

závesné stropné vstavané svetlá-škandinávska obývačka

elegantná-zavesený-strop-biela-spálňa