Architektúra, interiérový dizajn

Moderný dizajn domu – „The Barn“ od AR Design Studio

The Barn by AR Design Studio - moderný dizajn domu

„Stodola“ je a moderný dizajn domu od AR Design Studio. Talentovaní architekti tentoraz vytvorili niečo mimoriadne. To, čo vidíme na obrázkoch, je moderný mestský interiér v divokej vidieckej stodole. Na prvý pohľad sa zdá nepredstaviteľné spájať tieto dva pojmy, ale táto stodola nám dokazuje úplne iný opak. Toto moderný dizajn domu nie je len krásnym umeleckým dielom, ale je aj úchvatnou reprezentáciou spojenia dvoch svetov.

moderný dizajn domu od AR Design Studio

The Barn by AR Design Studio - bočný pohľad

Toto robia okná od podlahy až k stropu a krásne rustikálne schodisko moderný dizajn domu otvorenejší a prepojenejší s prírodným prostredím. Veľký krb uprostred obývačky a útulný nábytok v nás vyvolávajú pocit, akoby sme boli po dlhej prechádzke v údolí pozvaní na teplý čaj. Krásne drevené obloženie nás prenesie do storočia, keď technológia nebola taká bežná, mohli sme si chvíľu posedieť pri krbe a prečítať si anglickú klasiku. Krásny bazén sa vracia do nášho storočia, kde je moderný vonkajší dizajn plne vyjadrený a umožňuje nám využívať jeho výhody.

Idylické okolie bazéna

Bazén v The Barn od AR dEsign Studio

Toto moderný dizajn domu obsahuje malú, kompaktnú kuchyňu, ktorá sa hodí k mestskému štýlu domu. Na prvom poschodí je pekný veľký obývací priestor, ktorý môže byť multifunkčný. Niektorý nábytok je veľmi sofistikovaný a moderný a iný – je vhodnejší pre malý útulný dedinský dom. Jednou z najpozoruhodnejších vecí na dizajne interiéru je to, že má rôzne prvky, ktoré sa nejako spájajú. Je to neuveriteľné. Toto je určite nový pohľad na moderný bytový dizajn – spojenie starého a nového.

Spálňa v „The Barn“ je urbanizované útulné miesto, ktoré dokonale zapadá do tohto moderného dizajnu domu. Atmosféra je príjemná a tiež veľmi intímna. „Stodola“ nie je vymyslené, prehnane luxusné miesto, ale dom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad. Má rôzne funkcie, ktoré sú veľmi zvláštnym spôsobom kombinované. Nemyslím si, že je príliš odvážne to hovoriť moderný dizajn domu nejako zmodernizoval starý interiérový dizajn a nový starne.

Rebecca T..

rustikálny vonkajší dizajn v stodole

moderný dizajn domu - bazén v stodole

moderný dizajn domu - brána z jemného kovu

moderný interiérový dizajn v „The Barn“

rustikálny dizajn spálne

útulný dizajn kuchyne v stodole

útulná kuchyňa v stodole

Obývacia izba - útulný interiérový dizajn

Jedáleň v The Barn od AR Design Studio