Architektúra, interiérový dizajn

Udržateľná architektúra – Sampan House

Udržateľná architektúra – Sampan House

Sampan House - trvalo udržateľný dizajn domu

Tento krásny udržateľná architektúra je navrhnutý spoločnosťou BQ + A. Dom sa nachádza v meste Mont-Roland Hill, Dole, Francúzsko. Netradičný tvar tohto rodinného domu je spôsobený svahom terénu. Je postavený špeciálnym spôsobom, aby zachytil malebný výhľad na sever a slnečné svetlo na juh. Architekti navrhli tento dom tak, aby obyvateľom nechýbalo slnko a mohli ho využívať celý deň bez toho, aby sa vzdali fantastického panoramatického výhľadu na krajinu. Ide o duálny architektonický koncept tejto oblasti. Títo udržateľná architektúra dokazuje, že predstavivosti sa medze nekladú.

Udržateľný dizajn domu – sampanský dom z diaľky

Pohľad do diaľky zo Sampan House

Títo udržateľná architektúra má tiež krásnu záhradu a garáž. Vonkajšie a vnútorné priestory domu sa doslova spájajú, čo vytvára pre obyvateľov pocit otvorenosti. Na druhom poschodí je rozsiahla terasa s panoramatickým výhľadom na horizont. Obyvatelia tam môžu uniknúť zo stresu a kochať sa krásou prírody pred očami. Pohľad je jednoducho úchvatný. Títo udržateľná architektúra sa vyznačuje inovatívnymi architektonickými riešeniami a myšlienkami.

 Z domu záhrada a garáž

udržateľný dizajn domu - pohľad zboku

Štruktúra tohto udržateľná architektúra je pokrytý panelmi z borovicového dreva, vďaka čomu je budova veľmi dobre rozoznateľná medzi susednými domami. Vnútri domu sú stropy viditeľné a ponúkajú akumuláciu tepla po celý rok. Atmosféra v dome je príjemná a príjemná. Vnútorné priestory sú rozsiahle, kompletne zariadené a vybavené. Títo udržateľná architektúra je moderný, inovatívny a funkčný.

Slnečná a príjemná atmosféra v udržateľnom dome

udržateľný dizajn domu - Intereur od Sampan Haus

Rôzne príklady udržateľnú architektúru, je úplne vhodný na pobyt na plný úväzok, ale môže byť použitý aj ako rekreačný dom. Sampan House je jedným z najlepších miest na oddych a relaxáciu. Kombinuje nádherný interiér s nádhernou krajinou. Budovy v susedstve sú od seba vzdialené bez narušenia súkromia tohto trvalo udržateľného domu. Sampan House je skutočne nádherná rezidencia.

Rebecca T..

Drevený obklad v tejto udržateľnej architektúre

udržateľný dizajn domu - druhé poschodie v Sampan Haus

Schodisko v Sampanovom dome

Útulný relaxačný priestor na druhom poschodí

Rekreačná oblasť - sampanový dom

Interiér domu Sampan

Kuchynský dizajn od Sampan Haus

Sampanský dom - dizajn kuchyne

Pohľad z domu na krajinu