Architektúra, interiérový dizajn

Moderný dizajn domu v Brazílii

moderný minimalistický dom v Brazílii

Tento krásny, moderný dizajn domu je v Araçoiaba da Serra, Brazília. Projekt dokončil v roku 2011 Marco Peres. Je to veľmi moderný zaujímavý príklad rodinného sídla. Okná od podlahy k stropu prepúšťajú do interiéru prirodzené svetlo a teplo. Toto architektonické riešenie tiež dáva príležitosť žasnúť nad úchvatnými výhľadmi na nádhernú krajinu. Toto moderný dizajn domu kombinuje jednoduchosť, štýl, pohodlie, funkčnosť a krásu v jednom dome. Na rozdiel od ostatných návrhy moderných domov, toto má veľmi špeciálnu úlohu. Cieľom je poskytnúť pohodlie a poskytnúť obyvateľom možnosť byť vždy súčasťou okolitej prírody. Jednoduchosť konštrukcie, rozsiahla obývacia izba a vynikajúci nábytok dodávajú tomuto úžasnému efektu domova. Aj keď ide o bydlisko, toto miesto je dostatočne multifunkčné na to, aby z neho bol prázdninový dom, pracovný priestor, miesto aj na akcie, posedenia alebo stretnutia. Dom je kompletne zariadený a obsahuje všetko moderný dizajn domu  by mal mať.

Okná od podlahy po strop

Okná od podlahy po strop

Rôzne obytné oblasti v tomto moderný dizajn domu sú prepojené diskrétnou chodbou, vďaka ktorej sa spálne a kúpeľne veľmi líšia od ostatných častí domu. Vďaka použitiu skla všade je tento dom trochu zábavný, ale aj mimoriadne praktický. Aj keď sú rôzne oblasti od seba oddelené sklenenými stenami, priehľadnosť ich spája veľmi špeciálnym a jedinečným spôsobom, ktorý vytvára ešte rozsiahlejší efekt. Toto moderný dizajn domu je určite jednou z najinovatívnejších myšlienok pre dom v izolovanej oblasti.

Svetlo prúdi cez veľké okná v dome

minimalistický dizajn domu v Brazílii

Marco Peres moderný dizajnový dom je veľmi odlišným príkladom budúceho domu. Toto architektonické riešenie umožňuje budove splynúť s prírodným prostredím a taktiež je vnútri veľmi teplé a príjemné. Spája všetko dohromady bez toho, aby bolo súčasťou myšlienky moderný dizajn domu paralyzovať.

Rebecca T..

Moderný dekor z obývačky

moderný minimalistický nábytok do obývačky

minimalistický dizajn - moderná obývacia izba

moderný minimalistický interiér

Drevená podlaha v modernej chodbe

Záhrada a bazén na streche lesného domu

Záhradná strecha v modernom dizajne domu

Bazén na streche domu v Brazílii

Drevené schody pri bočnom vchode

moderný minimalistický dizajn v lese

veľké sklenené okná v modernom dizajne domu

moderný dizajn domu - minimalistický