Architektúra, domy snov

Všetko v tvare „K“ – moderný plážový dom Ashton Raggatt McDougall

Všetko v tvare „K“ – plážový dom od Ashtona McDougalla z Austrálie

moderný plážový dom od Ashtona McDougalla

Tento prázdninový dom na pláži v Ashton Raggatt McDougall navrhli architekti z Austrálie. Dizajn domu sa vyznačuje špeciálnym symbolom. Celá Dizajn domu je razený ako písmeno „K“. Preto sa tomu hovorí K-house známy. Je postavený pre rodinu, ktorej meno sa začína rovnakým písmenom, miesto je veľmi veľké a otvorené, aj keď zvonku vyzerá veľmi minimalisticky. Na prízemí môžete zariadiť vonkajší obytný priestor, ktorý je možné tiež zakryť a používať za každého počasia. Vedľa obývacej časti je veľká garáž. Na prízemí je odhlučnené domáce kino, dve spálne, kúpeľňa, suterén a sklad.

Moderný dizajn plážového domu s inovatívnym dizajnom domu

moderný plážový dom od Ashton-McDougall

Tento dom má modernú kuchyňu so skrinkami a špajzou a veľmi chladné masívne posuvné dvere a stredobod – jediný od podlahy až k stropu, červená polica v tvare K., pojme viac ako 5 000 kníh. To nemôže byť? Knižnica, ako je táto, sa milovníkovi kníh splní. Polica v tvare K je samozrejme špeciálnym prvkom, okolo ktorého je zabalená jedinečnosť miesta. Polička na knihy v tejto podobe je však skutočne niečo nové a originálne. Rozhodne som predtým nič podobné nevidel, ale funguje to – je to jednoducho neuveriteľne múdry nápad.

Červená polica v tvare K. pre moderný plážový dom

Plážový dom K-Ashton-McDougall-kráľovský

moderný-plážový dom-kuchyňa-červená-vysoký-lesk-minimalistický

Moderné a jedinečné Plážový dom je nádherné umelecké dielo. Ak sa na to pozriete zvonku, uvidíte, aké je to miesto neuveriteľné, ale zvnútra je ešte krajšie. Toto miesto, vytvorené s modernou estetikou, nie je určené len pre ľudí s peniazmi. Je vyrobený pre ľudí s peniazmi a štýlom, a to nie je kombinácia, ktorú vidíme každý deň. Zvláštny, moderný dizajn pre plážový dom kde každý prvok a kus nábytku vyhovuje svojmu účelu a ukazuje absolútnu harmóniu medzi vnútornými a vonkajšími priestormi, si zaslúži potlesk.

Moderný plážový dom z diaľky

Plážový dom K od Ashtona McDougalla - pohľad do diaľky

Plážový dom K od Ashtona McDougalla - vonkajší pohľad

moderný-plážový dom-bočný pohľad-architekt-plán-moderný