Architektúra, domy snov

Luxusný domov v Brazílii prináša spomienky z detstva

Luxusný dom-krásne osvetlenie

Majitelia tohto úžasného Luxusný dom – stále nazývaný dom JPGN, v Brazílii žil rovnako ako dieťa. Okná jeho škôlky ponúka úžasný výhľad na jazero Paranoa. Užívať si túto nádhernú krajinu a nechať prírodu prísť si na svoje, bola základná požiadavka stavby. Preto sa architekti rozhodli postaviť dom na drevených trámoch a týmto spôsobom zaistiť nerušený výhľad na strechy susedných domov..

Luxusný dom v Brazílii pre mladú rodinu

moderný dizajn plochej strechy domu

A Luxusný dom znamená predovšetkým pohodu a pohodlie pre rodinu – a majitelia domu boli mladý pár bez detí. Pri pohľade do budúcnosti bolo rozhodnuté, že spálňa, obývačka, kuchyňa a skrinka – budú umiestnené na druhom poschodí. Hlavnou myšlienkou bolo zriadiť praktický obývací priestor, aby bolo všetko na dosah. Budova bola postavená na niekoľkých úrovniach – celkový dojem dotvára garáž, výťah a spálňa pre zamestnancov a priestranná terasa. Strecha bola postavená plochá a strešná terasa sľubuje príjemný čas vonku. Bazén je príjemný – voda sa odráža vo veľkoryso zasklenej stene na prvom poschodí.

Luxusný dom v Brazílii – zariadenie

Priestranný obývací priestor s kuchyňou a dreveným nábytkom

To Luxusný dom v Brazílii bola architektom venovaná veľká pozornosť detailom Magedo, Gomes a Sobreira nastaviť. V obývacej časti bol zvolený praktický, ale útulný interiér. Prírodné materiály, ako je drevo, kamienková mozaika a steny z prírodného kameňa, si prídu na svoje vďaka zaujímavému osvetleniu. Farebná schéma je tiež neutrálna a necháva krásne prostredie stáť v popredí. Neskôr je možné vysadiť veľkú strešnú terasu s betónovou podlahou. Veľké okná prepúšťajú dostatok svetla a lesklá podlaha a biele steny robia interiér priestrannejším. Najlepšia vec na dizajne domu je jemné osvetlenie, ktoré lepšie zvýrazní krásnu fasádu domu.

Moderný drevený nábytok do obývačky

moderný-drevený-nábytok-elegantné-stoličky-obývačka

Kamienková mozaika na terase

Patio s kamienkovou mozaikou

Veľká strešná terasa s nádherným výhľadom

veľká strešná terasa projekt rodinného domu

Rodinný dom so skvelým osvetlením

Rodinný dom-zaujímavé-osvetlenie-nápad

Moderná architektúra domu v Brazílii

Luxusný dom v modernej architektúre v Brazílii