Architektúra, domy snov

Moderná mestská architektúra – Ravine House v Kanade

moderný dizajn domu z Kanady

Kanadská architektonická firma architeXture navrhla tento moderný dom. V susedstve sú staré domy a historické hrady. Nachádza sa v Toronte, Kanada to ponúka Roklinový dom  pohodlie súkromia, ako to požadujú majitelia. Sklenená stena v Roklinový dom ponúka výhľad na stromy a bujnú vegetáciu takmer z každého miesta. Vďaka tomu bude dom pôsobiť otvorenejšie a jasnejšie. Dvere v rôznych vstupných bodoch prinášajú do interiéru svetlo, pohyb a napätie.

Moderná mestská architektúra – Ravine House

Návrh interiéru - moderný dizajn obývačky

Pôdorys v tvare U z Roklinový dom pozostáva z troch komponentov, ktoré obklopujú vnútorné nádvorie. Do zadnej záhrady sa rozkladá funkčné schodisko. V hlavnom krídle je päťčlenná rodina, zatiaľ čo hostia sú ubytovaní v inej časti budovy. Malá, jednopodlažná nadstavba tehlového domu obsahuje garáž a malý prízemný byt pre starých rodičov.

elegantný a štýlový dizajn interiéru

Plne zasklené steny a strategicky umiestnené vchody zaisťujú, že sa každý zúčastňuje každodenných domácich činností. Miestne materiály pre interiérový dizajn premenia dom na elegantný obývací priestor a vytvoria jednotnú, harmonickú estetiku. Dub na podlahové krytiny a nábytok a vápenec v mnohých nádherných tvaroch (pieskované, pieskované, leštené) vytvárajú ušľachtilé prostredie..

moderná spálňa – vzrušujúci nápad na dizajn interiéru

 Dizajnérka Cindy Rendelyová bola vyučená ako zlatníčka a metalová výtvarníčka, a tak prejavuje záujem o detaily a dekoráciu. Inšpirovala sa oblohou, vodou a trávou a použila mnoho farieb. Tu sa napríklad miešali detaily z hliníka, tehál, nehrdzavejúcej ocele s modrou a zelenou kožou. Ravine House tak vyzerá moderne, ale stále očarujúco a útulne.

moderný interiér s krbom

moderná a štýlová kúpeľňa

zaujímavý nápad na zdobenie - červená kúpeľňa