Architektúra, domy snov

Krásny moderný domov na ostrove v USA

moderný dom-polkruhový tvar

V dnešnej dobe je moderná architektúra väčšinou luxusná, výstredná alebo predvojová. Dizajnéri sa vždy snažia vytvoriť inovatívnu konštrukciu, pričom často zabúdajú na hlavný cieľ – konkrétne na ten moderný dom Mal by poskytovať bezpečnosť a pohodlie pre celú rodinu. Harmonický dekor s praktickým nábytkom je neoddeliteľnou súčasťou modernej architektúry.

Moderný dom polkruhového tvaru na ostrove v USA

moderná architektúra-prázdninový dom-Virgin-Island-USA

Moderná architektúra, ktorú vám tu predstavujeme, je vzrušujúcou zmesou luxusu a pohodlia. Architekti Lindsay Brown prišli s týmto elegantným projektom pre polkruh moderný dom navrhnuté s myšlienkou skvelej dovolenky pre celú rodinu. Vynikajúca poloha inšpirovala dizajnérov k vytvoreniu ich dizajnu. Dom sa nachádza na ostrove Virgin v USA a je obklopený pokojom a prírodou. Konštrukciu teda bolo možné otvoriť moru. Vďaka drevenej konštrukcii dom perfektne splynie so svojim okolím, zatiaľ čo kľukatá konštrukcia chráni terasu pred očami cudzích ľudí..

Moderný dom s krásnou terasou

moderný dom-dizajn-špirálovitý tvar-terasa

A moderný dom v USA – tento neuveriteľný príklad súčasnej architektúry z Štúdio Lindsay Brown sa hovorilo Pride’s rest. Interiér definuje drevo, mramor a krásne podlahové osvetlenie. Útulný záhradný nábytok vizuálne spája vnútorné a vonkajšie priestory. Budova ponúka pohodlie pre celú rodinu.

Abigail

Moderná architektúra – prázdninový dom v USA

moderná architektúra-chata-plán

Moderný dizajn domu – plán

moderný dizajn domu usa budova náčrt

Rodinný dom v USA

jeden príbeh rodinný plán USA

Návrh domu z USA – plán

skica modernej architektúry-usa-budovy