Architektúra, domy snov

Moderný dom s múrom z červených tehál priťahuje pozornosť každého

Z Woodwoodward Architecture vo Victorii v Austrálii

moderný dom s červenou tehlovou stenou

Austrália je krajina známa svojimi inovatívnymi, zaujímavými a elegantnými novými budovami. Predstavujeme vám Finn House, ktorý nie je výnimkou – výrazná moderná fasáda púta pozornosť. To Dom s múrom z červených tehál vytvára silný dojem a bude sa v ňom dlho spomínať. Projekt navrhol Woodwoodward Architects, ktorý pre svojich klientov navrhol kreatívnu modernú štruktúru s rozpočtom.

Dom s múrom z červených tehál – fascinujúca fasáda

elegantná-minimalistická-stavba domu

To Dom s múrom z červených tehál sa vyznačuje svojou charakteristickou črtou. Je iróniou, že tehlová stena pomohla znížiť náklady na projekt. Farba tehál nemala obvyklú červenú farbu a kvôli tomu sa predávali so zľavou. Našťastie architekti túto mimoriadnu vlastnosť kreatívne využili.

Dom s červenou tehlovou stenou – interiér

moderná obývačka-ružová stolička

To Dom s múrom z červených tehál má nielen výraznú fasádu, ale aj interiér. Kontrasty vytvára kompozícia skla, ocele a červenej fasády. Obdĺžnikové tvary vizuálne definujú projekt, stále nazývaný Finn House. Variácie farieb v červenej stene prispievajú k modernému vzhľadu. To, čo zvonku vyzerá štýlovo a elegantne, vyzerá zvnútra rovnako moderne a mestsky.

Dom v Austrálii – zaujímavá farebná schéma

biela minimalistická kuchyňa

Zaujímavé, lesklé povrchy a kontrastné farby definujú obývaciu izbu. Výrazné farby ako ružová a dynamické umelecké diela sú perfektne kombinované, takže vzniká jednotná schéma interiéru. Drevená podlaha vizuálne spája všetky oblasti a elegantné drevené točité schodisko púta pozornosť. Kuchyňa je typicky minimalistická biela, ale vyzerá veľmi moderne a je prakticky zariadená. Spálňa je útulná a prakticky vymaľovaná bielou farbou. Veľké okná ponúkajú krásny výhľad na okolie, aby sa obyvatelia vždy cítili príjemne. To Dom s múrom z červených tehál je dôkazom toho, že aj s obmedzeným rozpočtom si môžete vytvoriť krásny, moderný a útulný domov.

Od Jaz

Moderný dom v Austrálii

moderný dom-austrália

Elegantná obývacia izba-biela podlaha

elegantná obývačka s bielymi podlahami

Drevené točité schodisko dom z tehál

Drevené točité schodisko dom z tehál

Moderná umelecká výzdoba tehlovej steny

moderná-umenie-dekorácia-tehlová stena

Ružový rám spálne

Ružový rám spálne

Plán domu z tehlovej steny

Náčrt budovy domu z tehlovej steny

Woodwoodward Architects