Aktualności

Przygody tatuażu Aarona Chalmersa

Tutaj dowiesz się wszystkiego o tatuażowe przygody Aarona Chalmersa, Nowe czarne tatuaże popularnego wojownika MMA i szum w mediach społecznościowych.

Przygody tatuażu Aarona Chalmersa - zdjęcie 2

Tatuażowe przygody Aarona Chalmersa – cała zabawa

Wszyscy wiedzą, jak facet z „Geordie Shore” kocha swój atrament i niewiele osób pamięta go już jako „puste płótno” na początku kariery..

Jest całkiem oczywiste, że były zawodnik Geordi Shore i mieszany artysta sztuk walki lubi widzieć siebie w tatuażach, w wyniku czego pokrywa tuszem prawie wszystkie części swojego ciała (nawet te, o których myślisz).

Aaron Chalmers stał się celem internetowych łobuzów po tym, jak zdecydował się przyciemnić swoje tatuaże. Uczestnik reality show Geordie Shore i aktor Ex on the Beach spędzili pracowity dzień w salonie tatuażu, gdzie całkowicie zasłonił białe tatuaże na swoim ciele..

Po pokryciu ramienia i szyi czarnym atramentem gwiazda została zaatakowana przez trolle internetowe w ciągu następnych kilku miesięcy. Odpowiadając jednemu z nich na komentarz, że „są zawiedzeni”, Aaron napisał: „Ja też! W tym pojemnym przemyślanym przesłaniu ”. „Zrobiłem, co chciałem! Nie zdawałem sobie sprawy, że najpierw muszę zapytać o opinię osoby, których nie znam i o których się nie martwię ”- odpowiedział na komentarz:„ Boże, co zrobiłeś ”. „Nigdy nie wiedziałem, że tatuaż może zdenerwować i zrujnować tak wiele istnień” – dodał..

Przygody tatuażu Aarona Chalmersa - zdjęcie 3

Ale teraz Aaron Chalmers przeszedł do następnego etapu tatuowania. Ostatnio facet zaskoczył wszystkich swoimi nowymi tatuażami, wykonanymi białym tuszem na czarno, a tym samym uciszył internetowe trolle..

Zabrał się na Instagram, aby zaprezentować publicznie tę imponującą pracę i choć nie jest jeszcze w pełni ukończona, wygląda na absolutnie wymiętą..

Po przesłaniu kilku zdjęć Aaron towarzyszył im słowami: „Teraz wszyscy wiedzą, co się dzieje z brudną robotą !! Nadal jest dużo pracy z szyją, ale rozumiesz, do czego to prowadzi !!” (odnosi się do zwiększonej wrażliwości skóry w tym obszarze).

Dodał też: „Dzięki @ bez666, zawsze się śmiejemy, kiedy nie krzyczę, do zobaczenia w przyszłym tygodniu”.

Przygody tatuażu Aarona Chalmersa - zdjęcie 4

I tak po prostu, gdy internetowe trolle zostawiały nienawistne komentarze na temat jego dzieła, fani szybko dawali mu znać, jak niezdrowo to wygląda..

„To jest chory facet” – zauważył jeden.

„Wow, niezdrowo wyglądający kumpel nie może się doczekać postępu” – dodał inny.

Pojawiło się jednak wiele pozytywnych komentarzy: „Czarno-biały jest epicki” – powiedział trzeci, a czwarty napisał: „Wygląda lepiej niż twoje oryginalne tatuaże. Wow, to jest akrobacja @aaroncgshore “.

To dowód na to, że dobre rzeczy naprawdę trafiają do tych, którzy na nie czekają..

Inni zauważyli wyjątkowość nowej grafiki, dzieląc się opinią z entuzjastycznym fanem, który napisał: „Człowieku, to szaleństwo! Nie mogę się doczekać gotowej kompozycji! Nawet nie sądziłem, że możesz to zrobić w ten sposób! Teraz możesz mnie zainspirować!”

Przygody tatuażu Aarona Chalmersa - zdjęcie 1

We wtorek 4 grudnia zawodnik mieszanych sztuk walki pokazał swój nowy tatuaż z boku oka. Aaron wygląda bardzo rozmarzony patrząc prosto w obiektyw (i nasze dusze), promując męskie akcesoria z Midnight City. „Cześć Crush”, napisał jeden z fanów, a drugi dodał: „Najfajniejsza osoba na świecie”. Nowy atrament w pobliżu prawego oka, wygląda ostro przy bliższej inspekcji.

Migawka pojawiła się po tym, jak fani doczekali się pojawienia się Aarona w „Just Tatoo of Us” z Charlotte Crosby, jego byłą partnerką z Jordie Shore..

Pojawia się pytanie o kontynuację Aarona, biorąc pod uwagę fakt, że na jego ciele nie pozostało tak dużo miejsca bez tatuażu. Ale znając naszego bohatera, będzie nadal zadziwiał publiczność coraz bardziej kreatywnym podejściem, pozostając żywym dziełem sztuki..

Przygotowane przez: doryfor (Kurbsky Igor Dmitrievich)