Znížiť

Najlepšie jogové cvičenia – Ako rýchlo odbúrať stres a schudnúť

žena relaxovať relaxácia znížiť stres príroda odpočinok

Byť štíhly a flexibilný po celý rok znamená dobré zdravie a dlhovekosť. Cvičenia jogy postarajte sa o to a tiež pomôžte zbaviť sa stresu.

Najlepšie jogové cvičenia na boj s nadbytočnými kilami

liečiť napätie rýchlo schudnúť bez intenzívneho stresu

Dlhé a vyčerpávajúce aeróbne cvičenie nie je jediným prostriedkom, ako sa pokúsiť zhodiť pár kíl. Cvičenia jogy zaistite relaxáciu a tiež ideálnu postavu. Rozcvička by nemala chýbať.

stoj na nohe stoj na hlave veľmi komplikovaný pokročilý vhodný

Najprv príde takzvaný stoj na hlave – známy ako kráľ ásan. Ak ste začiatočník, je lepšie túto jogovú ásanu odložiť na neskôr! Ak sa však cítite pripravení na túto výzvu, môžete sa vždy oprieť o stenu. Kľaknite si na podlahu, preložte prsty! Kolená sú súčasťou. Takto vytvoríte trojuholník. Nechajte krk spočinúť na rukách. Ďalej – narovnajte kolená a potom zdvihnite stehná! Vykonajte malé kroky vpred smerom k hlave. Zdvihnite kolená na vrchol, chodidlá už nedržia podlahu. Teraz skúste pomaly natiahnuť nohy smerom hore.

stojany na ramená, ásany, precvičovanie svalstva, podpora, posilnenie

Ramenný stojan je rovnako efektívna a upokojujúca poloha jogy. Ľahnite si na podlahu, potom zdvihnite nohy hore a pokračujte, kým nebudete mať celé telo zvislé. Lakte sú na podlahe, ruky držia telo. Toto cvičenie jogy precvičí vaše ruky a ramená.

Cvičenia jogy ponúkajú rozmanitosť, takže sa nemôžete nikdy nudiť

telesná mentálna výučba deka ohyb trupu podlaha

Nasleduje jogová poloha ryby. Ruky si dajte pod chrbát – dlane smerujú k podlahe. Hornú časť tela pokrčte nahor pomocou lakťov. Hlava je tiež zdvihnutá a nasmerovaná do najvyššieho bodu na podlahe.

cvičenie jogy pluh šport maskovaná svetlá miestnosťĎalšia poloha je podobná a nazýva sa pluh. Namiesto hornej časti tela by ste mali odstrániť boky a nohy z podlahy a nechať nohy visieť nad hlavou. Po chvíli telo pomaly narovnajte späť do normálu.

pozícia jogy hlava kolena nazývaná dievča svetlé vlasy

Na konci je držanie hlavy od kolena. Sedíte na podlahe. Cieľom je pokrčiť hornú časť tela čo najviac dopredu k nohám. Všetky Cvičenia jogy držte asi minútu, normálna frekvencia dýchania má veľký význam. Predtým, ako budete pokračovať v ďalších ásanach, si rozhodne potrebujete pár minút oddýchnuť.