Dekorácie a oslavy, nechtový dizajn

Vyrobte si ružové nechty sami – 24 moderných nechtových návrhov a tipov

Ružové nechty-urob si sám-vzory na nechty-biela-ružová-moderný-akcent

Je vždy pekné, keď sa môžete o nechty starať a robiť si ich sama. Ušetríte tak nielen peniaze, ale určite získate aj pochvalu za úspešný dizajn nechtov. Ak nechcete experimentovať, ale napriek tomu sa chcete tešiť na atraktívnu manikúru, môžete ružové nechty urob to aj sám. Svetlé nuansy, ako svetlá a jemná ružová, mliečna ružová a nahé tóny, pôsobia obzvlášť prirodzene a krásne, dajú sa ľahko vyčarovať nekomplikované vzory. Pokračujte v čítaní, aby ste zistili, ako na to!

Vyrobte si ružové nechty sami – najskôr ich očistite a ošetrujte

Ružové nechty-urob si sám-nechty-vzory-francúzske-prúžky-tipy na starostlivosť

Ak sú vaše nechty pestrofarebné a často majú tiež slabú kryciu schopnosť, mali by ste si ich vyčistiť a pekne vytvarovať. Zvyšky laku na nechty je potrebné v každom prípade odstrániť, potom nechty vytvarujte šípkami, v prípade potreby skráťte zastrihávačom. Náš tip: bohužiaľ, veľmi dlhé nechty nie sú v dnešnej dobe naozaj moderné. Práve naopak, trendové sú krátke a stredne dlhé.

Vyrobte si ružové nechty sami – používajte vhodné výrobky, pomôcky a nástroje

Ružové nechty-urob si sám-nechty-vzory-nástroje-na nechty-nástroje-nástroje

Dôležitým predpokladom úspešnej manikúry sú samozrejme kvalitatívne výrobky, ktoré nemusia nutne znamenať drahé značkové výrobky. Laky na nechty, ktoré máte rok alebo dlhšie, je najlepšie vyhodiť do koša. Lak na nechty v priebehu času mení svoju konzistenciu, stáva sa hustým a nie je ľahké ho nanášať. Vďaka hrubej vrstve nemôže poriadne vyschnúť a riskujete, že pokazíte celý nechtový dizajn. Drahé výrobky je najlepšie uchovávať v chladničke a injekčnými liekovkami pred použitím prudko netraste, ale nechajte ich krátko na jednej strane a potom na druhej strane..

Gélové nechty ružové: Tieto pestrofarebné vzory na nechty vám urobia dobrú náladu!

Šelakové nechty – všetko, čo potrebujete vedieť o trende nechtov!

Ženský nechtový trend baby boomer nechtov – 50+ nápadov a pokyny pre domácich majstrov

Ľahké nuansy a nahé ružové nechty – pre prirodzené, upravené nechty 

Ružové nechty-urob si sám-vzory na nechty-akt-svetlo-ružová-prírodná

Ak nemôžete investovať veľa času do domácej manikúry, nechajte svoje ružové nechty hladké. Nezabudnite, že viac môže byť menej. Vezmite si prirodzený, svieži ružový odtieň a oblečte si extra lesklú vrchnú vrstvu.

Biela – urobte si ružové nechty sami – sladká farebná kombinácia

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-francúzska-ružová-zlatá-oválna

Farebná kombinácia bielej a ružovej vytvára roztomilý a dievčenský vzhľad a je obzvlášť vhodná na jar. Tretinu nechtov namaľujte na bielo a zvyšok na ružovo. Je možné, že je to aj naopak. Na dosiahnutie presnej čiary použite špeciálnu lepiacu pásku, pásku, na nechtový dizajn.

Francúzska manikúra reinterpretovaná – ružové nechty

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-ružovo-biela-moderná polovička

Francúzsku manikúru pozná každý a začala byť trochu nudná. Inšpirovaná klasickým variantom, tak jemným a štýlovým zároveň, môže vzniknúť hravá verzia. Na základňu noste jemnú mliečnu ružovú a biely prúžok nahraďte trendovým ružovým zlatom.

Francúzske, ale iné – biele, svetlo ružové a ružové zlato

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-francúzske-svetlo-ružové-biele-ružové-zlaté

Mesačná manikúra vyzerá podobne, ale naopak. Zvyčajný oblúk na okraji nechtu sa prenesie do hornej časti základne nechtov. Rozhodnite sa pre jeden z dvoch variantov alebo použite techniky pri navrhovaní nechtov. Potom je vhodné zvoliť jemné nuansy a nie vysokokontrastné.

Urobte si ružové nechty sami, ale ružové zlato

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-francúzske-ružové-zlaté-prúžky

Ružové zlato je jednoznačným trendom nielen v nechtovom dizajne, ale aj v móde a šperkoch. Svieti a žiari rafinovanou eleganciou, nie tak rušivo ako striebro a zlato, je vhodný aj na každodenné použitie..

Vyrobte si ružové nechty sami ľahko a efektívne – jemne ružovo -zlatú

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-ružovo-zlatá-geometrická

Bledoružovú a zlatú je možné dobre kombinovať. Geometrické tvary vyčarujete rýchlo a čisto technikou pásky. Dbajte len na to, aby každá vrstva laku naozaj dobre zaschla.

Ružové nechty a zlaté trblietky – nenápadné, špeciálne a párty

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-trblietky-zlaté

Naozaj to funguje ľahko s trblietavým lakom, ktorý nanesiete na ružové nechty. Trblietky sa trblietajú v trblietavých lakoch, ktoré sú niekedy veľmi jemné a vytvárajú kovový efekt. Existujú aj niektoré na transparentnom základe, ktoré obsahujú častice rôznych veľkostí. Druhý môže byť implementovaný ako efekty ombre v jemnej manikúre.

Ružové nechty s efektom ombre a trblietkami

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-ombre-glitter-tender-oval

Ombre je aktuálna vo vlasovom stylingu a tiež v nechtovom dizajne. Efekt dosahujú profesionáli pomocou techník tampónovania alebo striekania. Na to sú potrebné dve farby, svetlé a trochu tmavšie, ktoré by mali do seba jemne splývať.

Ombre nechty s iskrami – ružové a biele

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-ombre-pink-white-glitter

Pridajte očarujúci konečný efekt vrstvou vrchného laku s trblietavým efektom. Náš tip: Namaľujte si nechty na svetlejšie odtiene a potom na tie tmavšie, uistite sa, že farby do seba správne zapadajú.

Ružové nechty a striebro zvýraznia iba jeden necht

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-pink-silver-glitter-accent

Jednoduché ružové nechty celkom dobre zvládnu trblietky. Choďte na striebro alebo zlato, v závislosti od šperkov, ktoré nosíte a preferujete.

Kto povedal, že červená a ružová nejdú dohromady??

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-pink-red-glitter

Červená a ružová nejdú dohromady, poraďte sa s módnymi odborníkmi. Dnes áno. Ružové nechty s červenými akcentmi sa hodia na jar a leto, urobia ešte slnečnejšiu náladu. Jednoducho si nechty nalakujte rôznymi spôsobmi, jedným spôsobom a jedným spôsobom.

Urobte si ružovo -červené nechty sami – srdcová manikúra

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-srdce-červená-ružová-svetlo ružová

Srdcová manikúra je tiež trendom v nechtovom dizajne, ktorý by sa nemal tvrdiť. Na končeky prstov namaľujte srdiečka ružovo a zospodu o niečo menšie. Náš tip: vyberte si lak na nechty v sladkých farbách, ako je ružová, malinová alebo jahodovo červená.

Srdcová manikúra na gélových nechtoch – biele, červené, ružové a roztomilé bodky

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-gélové nechty-bielo-ružovo-červené-srdiečka

Gelové nechty sa hodia k mnohým experimentom, pokiaľ ide o nechtový dizajn, a tiež vydržia dlhšie. Ďalšou výhodou je, že sa dajú vyčarovať transparentné efekty. Táto variácia na srdcovú manikúru je skutočne roztomilá a jednoduchá. Kefkou na lak na nechty vytvarujte srdiečko na konci nechtu. Na druhom prste nechajte miesto priehľadné – namaľujte všetko okrem srdca farbou.

Ružové nechty s hravými vzormi – leopardia potlač

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-vzory-móda-leo-print

Extravagantné ružové nechty inšpirované mólom si môžete dopriať, ak si jednoducho vyberiete krásne vzorovanú látku z poslednej módnej prehliadky. Nechajte to pôsobiť ako inšpirácia a pokúste sa napodobniť dizajn.

Ružové nechty – urobte kľukaté vzory sami

pink-nail-do-it-yourself-nail-designs-pattern-cik-zag-pink-lila

Cik cak vzory sú veľmi obľúbené, ale nie je ľahké ich vyrobiť. Našťastie takéto hotové lepiace pásiky sú dostupné v drogérii. To vytvára pravidelné kľukaté pruhy rovnakej hrúbky a šírky a po krivých líniách nie je žiadna stopa.

Cukor roztomilé ružové nechty – návod

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-vzor-candy-cane-bodky-biela-svetlo ružová

Tento nechtový dizajn, inšpirovaný lízankom, vyzerá ako maškrta. Dievčenská kombinácia svetlo ružovej a bielej farby predstavuje ženy, ktoré sa cítia spontánne a mladé ako dievčatá.

Bodky a srdiečka v bielej a ružovej si vyrobte sami

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-biela-svetlo-ružová-vzor-cukrová trstina

Na zvládnutie pekných malých bodiek môžete použiť vlásenku alebo špičku špáradla. Srdce môžete buď namaľovať rukou, alebo si z lepiacej pásky vyrobiť šablónu.

Dievčenský dizajn nechtov – pastelové farby a ruže 

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-ruže-geometrické-trojuholníky

Na romantický dizajn nechtov s ružami by ste mali mať možnosť používať malé štetce o niečo cvičenejšie. Obrázkový návod je pre pokročilých, ale geometrický vzor vykúzli rýchlo každý – aj tu pomáha technika pásky. Náš tip: uistite sa, že dostanete tenkú lepiacu pásku špeciálne pre nechtový dizajn a zvládnete všetky druhy geometrických tvarov na nechtoch.

Špičaté ružové nechty s rockovými akcentmi

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-tip-biela-svetlo-ružová-zlatá

Špičatý tvar nechtov je v poslednej dobe veľmi trendy. Dokonale tvarované, špicaté nechty však môžu byť skutočnou výzvou. Náš tip: určte stred každého nechtu a pomocou šípky na nechty sa pravidelne tvarujte na oboch stranách.

Nechty v tvare mandle v bielej a mliečnej ružovej farbe

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-špicatý-bielo-ružovo-mandľový tvar

Vytvorte si dizajn nechtov sami – tipy

pink-nail-do-it-yourself-nail-designy-francúzske-pruhy-nesprávne-správne

Aby ste dosiahli dokonalý a efektívny dizajn nechtov sami, sú potrebné špeciálne nástroje. Nerobte kompromisy a nenahrádzajte samolepiace šablóny obyčajnou páskou. Všetko je už dostupné v drogériách a určite sa vo vašej blízkosti nejaký bude nachádzať.

* Nechtové vzory v pastelových farbách s ružami od Divine Caroline

* Srdcová manikúra v ružovej a červenej farbe od Blush Hour

* Niektoré podrobné pokyny nájdete v časti Návrhy nechtov Lulus