Zdjęcie tatuaży

Znaczenie tatuażu gwiazdy na kolanach

W materiale będziemy analizować znaczenie tatuażu gwiazdy na kolanach, znaczenie i historia tego głównie kryminalnego tatuażu. Dla tych, którzy potrzebują zapoznać się z rysunkami i przykładami w dużych ilościach, oferujemy następujące działy naszego katalogu:

  • Zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach
  • SZKIC GWIAZDY TATUAŻU NA KOLANACH

Znaczenie tatuażu gwiazdy na kolanach - informacje na temat i przykłady zdjęć tatuaży

Znaczenie tatuażu gwiazdy na kolanach – informacje na temat i przykłady zdjęć tatuaży

Znaczenie, historia i znaczenie tatuażu gwiazdy na kolanach

Dziś tatuaże na ciele zyskują na popularności. Możesz spotkać wytatuowaną osobę w niemal każdej kategorii wiekowej, od młodych lat po starość.

Tatuaż gwiazdy

Być może najczęstszym i najbardziej znanym tatuażem spośród wszystkich odmian jest wizerunek gwiazdy. Nakłuwa się w dowolnym miejscu na ciele, a wśród zwykłych ludzi jest czysto artystyczna i dekoracyjna, ale w świecie więziennym ma znacznie większe znaczenie, wskazując miejsce w hierarchii wśród więźniów.

Zanim zrobisz sobie taki wizerunek na swoim ciele, powinieneś być niezwykle ostrożny i rozsądny w wyborze miejsca i szkicu gwiazdy. Wcześniej warto zapytać o szczegóły nakłuwania „więziennych” gwiazd. W przeciwnym razie, jeśli będziesz musiał komunikować się z organami ścigania lub na przykład z lekarzami, niewłaściwie dobrany tatuaż może obrócić okoliczności przeciwko tobie..

„Gwiazdy” na kolanach

Tatuaż „gwiazdki” na kolanach są zwykle przeszywane przez złodziei, złodziejskie władze i tych więźniów, którzy są przekonani o zasłużeniu sobie na takie tytuły.

Gwiazdka wybita na kolanie może mieć różne kolory (czerwony, czarny i niebieski) i różne warianty:

  • sześcioramienny;
  • ośmioramienne;
  • dziesięcioramienny;
  • dwunastoramienne;
  • Gwiazda biegunowa;
  • Róża Wiatru.

Przykładowe zdjęcia:

zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 21zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 20zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 19zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 18zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 17zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 16zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 15zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 14zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 13zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 12zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 11zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 10zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 9zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 8zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 7zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 6zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 5zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 4zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 3zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 2zdjęcie tatuażu gwiazdy na kolanach do artykułu o znaczeniu - tatufoto.ru - 1

W każdym razie każdy z tych podziemnych tatuaży na kolanach wskazuje, że dana osoba należy do jego elitarnej grupy. Niewątpliwie, aby wypełnić taki obraz, trzeba go najpierw zasłużyć. A jeśli wytatuowany więzień zostanie wysłany w inne miejsce, będzie musiał tam przejść różne testy, potwierdzające status gwiazd na kolanach..

Gwiezdne tatuaże na kolanach, których znaczenie może być niebezpieczne dla zwykłych ludzi, w więziennym świecie nazywane są „gwiazdą bezprawia” lub „gwiazdą zaprzeczenia”. Nosicielami tych tatuaży są zaprzeczenia i banici strefy. W żadnym wypadku takie osoby nie powinny kontaktować się z organami ścigania i prosić o amnestię i zwolnienie warunkowe. W przypadku naruszenia praw strefy właściciel takiego tatuażu zhańbi ją i będzie musiał się go pozbyć..

Znaczenie gwiazd na kolanach

Znaczenie takiego tatuażu „więźnia” jest negatywne. Ta osoba może być gwałcicielem, rabusiem lub brutalnym przestępcą. Tacy ludzie nie chcą pracować ani wykonywać żadnej innej pracy w miejscach przetrzymywania, a jednocześnie podżegają innych przestępców do zamieszek i zwracają wszystkich przeciwko strażnikom. Ich dewizą jest to, że nie będą nikomu posłuszni i klękają.

We współczesnym świecie wciąż są ludzie, którzy w żaden sposób nie są związani ze światem przestępczości, wypychają takie tatuaże. W ich przypadku wypchany obraz oznacza niesubordynację wobec władzy, niezadowolenie z niej i rodzaj pogardy dla całej władzy. Można to nazwać rodzajem protestu wyrażonego w tej formie.

Wideo:

Jednak nawet w przypadku twojego protestu i gorącej chęci wypchania gwiazdy na kolanach, zdecydowanie odradza się to. Bo jeśli przypadkowo zobaczy je osoba, która żyje „na więzieniu”, dostaniesz ogromne problemy, aż do pozbawienia tatuaży wraz ze skórą. Tak, a poza tym ich stosowanie jest niezwykle bolesnym procesem, z długim okresem gojenia ze względu na ciągłe zginanie nogi w kolanie. Nie osiąga się również idealnego nałożenia farby, ponieważ skóra w tych miejscach jest szorstka..

Jeśli chcesz, możesz wykonać tatuaż w kształcie gwiazdy, na przykład na przedramieniu lub łopatce..

Przygotowane przez: Zaitseva Irina Rafailovna